Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan ilyen világban...

Komolyan ilyen világban élünk, hogy vezető politikus, , , Én is cigány vagyok" táblával a nyakában jelenik meg?

Figyelt kérdés

Most mi, akik becsületben, munkából tartjuk el a családunkat vagyunk a rossz példa, mert nem rabolunk, gyilkolunk, sőt nem átallunk minden nap dolgozni menni? Merre tartunk? Mikor nyílik ki a szemünk? Hová vezet ez?

Ja, ezt elsősorban a liberálisoktól kérdezem! Ők hol élnek egyébként? Biztos hogy Magyarországon? Tényleg kíváncsi vagyok, mert elképzelésem sincs mi járhat a fejükben!



2013. jan. 16. 10:25
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Nem népirtásról beszélek, félreértés ne essék, és vitát sem szeretnék indítani!

Nekem csak annyi a bajom, hogy hogyan képzelheti valaki azt, hogy jót tesz azzal, ha szolidaritást vállal egy ilyen ,,viselkedéskultúrával" rendelkező népcsoporttal! Gondolkozzunk józan, paraszti ésszel: ha tetszik, ha nem ezek bizony, meglopnak, megvernek, kirabolnak, megölnek! Ez van, ne színezzük, nem a tv-ből látom. Akkor milyen őrült motiváció vezérel valakit arra, hogy magát, még, ha nem is az, pusztán passióból cigánynak vallja?!

2013. jan. 16. 11:37
 12/32 A kérdező kommentje:

Igen, ok, a politikai okot mindkét részről megértem, csak azt gondoltam tán valaki az emberi részét is megmagyarázza!

Köszi mindenkinek a választ! :)

2013. jan. 16. 11:39
 13/32 anonim ***** válasza:
77%

"Nem az volt a táblájára írva, hogy "én is bűnöző vagyok". Amúgy ki számodra a liberális? Aki azt gondolja, hogy egy-két kiemelt bűneset miatt, nem lehet állatnak és likvidálni valónak nyilvánítani egy egész népcsoportot?"



Tudod a baj ott kezdődik hogy az amúgy 10% ban jelenlévő cigány kisebbség a börtönökben 80% ban van jelem ami nagyon nagyon durva arány.



Ja hogy linkeljek!

Sajnos nem lehet.

Ez is csak a problémák elfedése miatt. Hiszen ha lenne statisztika az komolyan rátenné a bélyegét ebben az irányban is az elmúlt 22 évre.

Viszont akik nyitott szemmel élnek azok kb ezt az arányt tartják valósnak, főleg ha van a BM és a BV nél ismerősei.


Igaza van a Jobbiknak, statisztika, a problémák gyökereinek az elvágása, és valódi integrálás "nem hókusz pókusz"!

2013. jan. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
70%
A kijelentés nem az egész cigányságra vonatkozott ... még is sokan úgy értelmezi ... Ha valaki azt mondja, hogy a magyarok egy része rasszista azt érdekes módon helyesen tudják értelmezni ezek az emberek....
2013. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
75%

Az ilyen baloldaliak mint Gyurcsány ,Bajnai ezek egyszerűen elmebetegek.


Akkor hol van a DK meg a Milla amikor magyar időseket vernek pl Ózdon vagy Gyöngyöspatán?

Akkor miért nem kezdenek el tüntetni?


Egyszerűen érthetetlen.Az egyenlőséget szajkózzák de ez nem egyenlőség.Az egyenlőségtől ez igen messze van.


Egyáltalán miért kell védeni a bűnözőket?

Aki gyilkol annak bűnhődnie kell.

2013. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
23%
Azt nem érted, hogy ezek az emberek nem azért nem dolgoznak és bűnöznek, mert cigányok, hanem mert lecsúszott, perifériára szorult emberek. És nem mindegyikük cigány, szép számmal vannak köztük magyarok is. Az, hogy nagyobb köztük a cigányok aránya a társadalom egészéhez viszonyítva egy régióra jellemző sajátosság, ahol nincsenek cigányok és hasonló az ország helyzete, ott is vannak lecsúszott alakok. De ezt az életmódot egy etnikumra vetíteni és őket állatnak nevezni tudatlanság. És ezzel most nem Gyurcsányékat támogatom, soha nem szimpatizáltam vele, de azt tényleg fontos lenne megérteni, hogy nem azért bűnöznek, mert cigányok...
2013. jan. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
75%

Egy levitézlett, bukott ez a jóember, és nem merne közéjük menni és ott tüntizni, főleg kíséret nélkül, és a hívei sem. Elég szomorú, hogy még mindig vannak akik szavaznának rá, pedig buktizott, azért váltották le idő előtt!

De a pesti flaszterről nagyon okosnak képzelik egyesek magukat!


Amúgy meg akik fel vannak háborodva akkor olyankor miért nem teszik ugyanezt amikor pl. a magyarokra rámondják, hogy "nácik, rasszisták, satöbbi, moslékban fürdenek"?


Olyankor hol vagytok kedves tüntizők?

2013. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
77%

"Trianon még most is fáj nekünk, képzeld el hogy fájna, ha elkezdtek volna minket módszeresen kiirtani a háború után, mert állat módjára feldúltuk európát, és mint állatok lemészárolhatóak vagyunk, és többé ne legyünk..."


Délvidéken pont ezt csinálták nagyban Tito partizánjai, Erdélyben pedig kicsiben Maniu gárdája. Ja hogy erről nem hallottál? Nem csoda, a magyarellenes agresszióra nem szoktak olyan hevesen reagálni a liberálisok, mint a (nem létező) cigányellenes agresszióra.

2013. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
71%
Tetro,te hülyeségeket beszélsz és igazából fingod sincs,hogy miről van itt szó.Bayer leírta az igazságot,azt,amit mindenki gondol róluk,mert a cigányokkal tényleg komoly probléma van.És aláírom,hogy nem az összes cigány bűnöző,de könyörgöm,akkor miért kell félnem tőlük,amikor látom őket a járműveken?Csak ők kekeckednek mindenkivel,magyarok közül ez ritkább,ez van,de csak védjed őket,gratulálok.A cigányok és a magyarok között komoly kulturális különbségek vannak,amiket úgy látszik,lehetetlen megoldani,mert senki sem akarja feladni magát.Kiirtani nem kéne senkit,de azért az sem korrekt,hogy a cigányok terrorizálnak mindenkit.Felvilágosítalak még arról,Trianon után a határon túli magyaroknak nem volt kinyalva a se.ggük,sőt,hallottam cifra dolgokat.
2013. jan. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Gyurcsány ezzel a táblával a nyakában rengeteg szavazatot veszített az ún. baloldaltól és hozott az ún. jobboldalnak.
2013. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!