Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan ilyen világban...

Komolyan ilyen világban élünk, hogy vezető politikus, , , Én is cigány vagyok" táblával a nyakában jelenik meg?

Figyelt kérdés

Most mi, akik becsületben, munkából tartjuk el a családunkat vagyunk a rossz példa, mert nem rabolunk, gyilkolunk, sőt nem átallunk minden nap dolgozni menni? Merre tartunk? Mikor nyílik ki a szemünk? Hová vezet ez?

Ja, ezt elsősorban a liberálisoktól kérdezem! Ők hol élnek egyébként? Biztos hogy Magyarországon? Tényleg kíváncsi vagyok, mert elképzelésem sincs mi járhat a fejükben!



2013. jan. 16. 10:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
72%

"Amúgy ki számodra a liberális? Aki azt gondolja, hogy egy-két kiemelt bűneset miatt, nem lehet állatnak és likvidálni valónak nyilvánítani egy egész népcsoportot?"


Igen. Az már mindenképp libsi.

2013. jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 tetro ***** válasza:
0%
sejtettem...
2013. jan. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Kedves 16-os válaszoló! Ezt írod:

,,Azt nem érted, hogy ezek az emberek nem azért nem dolgoznak és bűnöznek, mert cigányok, hanem mert lecsúszott, perifériára szorult emberek."


Én ezzel nem értek egyet. Azért nem dolgoznak, mert a segélyekből fent tartják azt az életszínvonalat ami nekik még megfelel, ezeket az életkörülményeket sajnos Te elképzelni sem tudod. Bármilyen mélyszegény ember, aki pusztán szegény és munkanélküli, viszolyogna attól a kosztól és fertőtől amiben élnek. Mert a szegény ember még nem feltétlenül koszos is. Ők igen.

És miért bűnöznek? Mert megtehetik. Szintén az igénytelenségükből adódóan, nekik bakfitty a börtönbüntetés, arról nem is beszélve, h esetek többségében feljelentés sem történik!


Mondom még egyszer, sajnos ezeket nem a tv-ből veszem, hanem látom, tapasztalom.

2013. jan. 16. 17:04
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

"Azt nem érted, hogy ezek az emberek nem azért nem dolgoznak és bűnöznek, mert cigányok, hanem mert lecsúszott, perifériára szorult emberek."


A késelő cigányok többsége nem ebbe a kategóriába tartozik. Legtöbbjük jobb anyagi körülmények közt él, mint a legtöbb magyar.

2013. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
87%
Nálunk ebben a hónapban volt tüzifa-osztás. Minden rászoruló kapott (sajnos néhány hónapja én is ebbe a kategóriába tartozom). Én megköszöntem, hogy adták. A cigányok meg ordítoztak, hogy miért csak ennyit kapnak, és azért is merdzsóval mentek... A vöröskeresztes élelmiszer-segélyt is le"szar"ozták, és nagyon tiszteletlenül beszéltek a segélyt szétosztókkal. Van egy olyan cigány ismerősöm, aki becsületesen dolgozik, tisztességes családja, gyerekei vannak. De még ő is cirkuszolt, mert nem kapott. Ezért általánosít a magyar. Az utcán beszólnak, még ők köpnek le engem, mert nekem két munkahelyem van (igaz, hogy lakásom már nem sokáig lesz, mert elviszi a végrehajtó, olyan jól keresek két munkahelyen),mindig elégedetlenek, és üvöltöznek. Nekik mindig csak jogaik vannak, kötelességeik nincsenek. Ezek a tüntetők pont ilyen cigány módon viselkedtek, és én így értelmezem a táblát is. Szégyen, hogy mivé vált Magyarország...
2013. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
82%
A tábla nevetséges, Ferkó nem tudja, hogy miféle emberekkel akar azonosulni. Azt meg nevetségesnek tartom, amikor valaki azt írja, hogy a cigányok ki vannak szorulva a perifériákra és ezért olyanok amilyenek. Minden lehetőségük megvan tanulni és szakmát szerezni, ehelyett már gyerekkorban verekedni tanulnak, meg kötekedni, meg iskola mellé járni. A drága jó "családcentrikus" szüleik ez ellen nem tesznek semmit, viszont a tanárokat és a diákokat fenyegetik, megverik. Meg lehet nézni bármelyik közösség portált, ahol cigányoknak is van adatlapja. Ha tényleg kilátástalan helyzetben vannak akkor miért pénzel, valamint lő és szúrófegyverekkel fényképezkednek? Igen, a magyarok is bűnöznek, de ha olyan arányban tennék ezt, mint a rasszista és közveszélyes kisebbségünk, akkor ma minden második idős ember agyon lenne verve, és két lépést nem tudnánk tenni az utcán úgy, hogy valaki belénk ne kössön, vagy forgasson meg egy kést a hátunkban. Nekem be ne adja senki, hogy a mélyszegénység miatt terrorizálnak gyakran egész falvakat és iskolákat. Ameddig ilyen dolgok előfordulnak, addig nekem dumálhatnak itt, hogy nem minden cigány bűnöző. Nem mind az, de a nagyobb részük az. Tudtok nekem mutatni egy olyan cigánysort, ahol még senki nem ült sitten?
2013. jan. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
31%

Csak azt nem értem, miért nem kérték ki maguknak a cigányok, hogy Gyurcsány táblát akaszt a nyakába...ezzel ugyanis kompromittálja a cigányságot.


Ha beszélni tudnának, az állatok is kikérnék maguknak, hogy Bayer hozzájuk hasonlítsa az aljas bűnözőket...


Bármelyik cigány többet ér, mint Gyurcsány és bármelyik állat többet ér, mint egy aljas bűnöző.

2013. jan. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
71%

"Trianon még most is fáj nekünk, képzeld el hogy fájna, ha elkezdtek volna minket módszeresen kiirtani a háború után"


Nem ez történt kedves tetro??

Újvidéki,Ördögkúti mészárlás neked nem mond semmit??

A több százezer jogaitól,tulajdonától megfosztott,kitelepített magyar emberről nem is beszélve

2013. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
71%

Az nem számít, ők "csak" magyarok voltak.

Van erre paralel eset.

Mint ahogy ki lehet irtani több százezer japán civilt mindenféle számonkérés nélkül csak úgy, és az amcsik elképesztő módon felháborodnak, ha a szemükre vetik.

Szerintük egy katonai támaszpont (Pearl Harbour) ellenség általi lebombázása (ahol katonák haltak meg!) feljogosítja őket emberek százezreinek lemészárlására.


Miért nem minősítik posztumusz háborús bűnösnek Rooseveltet és Churchillt? Sztálinról nem is beszélve...

A vádlottak padján a helyük.

2013. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
A győztesek felett sosem mondanak ítéletet,ez a vesztesek "kiváltsága":))
2013. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!