Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na és ehhez mit szóltok? Mi...

Na és ehhez mit szóltok? Mi lesz ennek a vége?

Figyelt kérdés
"A legfrissebb becslések szerint az elmúlt hónapokban világra jöttek fele roma. Igen, újszölöttjeinknek cirka 50 százaléka cigány."
2009. aug. 31. 10:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

13.55 nek.

Te BP s vagy ? Vagy dunántúli?

Nálunk itt keleten van hogy már igy is alig vagyunk többen egy egy kisvárosba!

Gyere költözz ide és majd meglátom hogy miként koketálsz!

2009. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
11%

"Nálunk itt keleten van hogy már igy is alig vagyunk többen egy egy kisvárosba!"


Hát nem is az a téma, hogy a ti kisvárosotokban mi a helyzet, hanem az, hogy az országban mi.


Országosan 8% ma a cigányok aránya. A gyerekek között 16%, mert a magyarok messze a népesség újratermeléséhez szükséges szám alatt vállalnak gyereket, azaz kihalási stratégiát folytatnak, miközben a cigányok egy teljesen normális, 2,5-3 körüli gyerekszámot produkálnak.

2009. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
11%

"szerinted a 3-4-5 purdé nem vall nagy szaporodásra ?"


Milyen 3-4-5 purdéról beszélsz? Amikről beszívva hallucinálsz?


2003-ban a cigányok koreloszlása:


0-6 év 132 ezer

7-14 év 160 ezer

15-19 év 82 ezer

20-24 év 73 ezer

25-29 év 70 ezer

30-34 év 62 ezer.


Ebből levonható a következtetés, hogy átlagosan 20 éves korban történő szülést feltételezve 3,2 gyerek született átlagosan egy roma családban az 1989-1996 idősávban és 2,7 gyerek az 1996 utáni években. Vagyis a roma gyerekszám csökken, és jelenleg alig magasabb, mint a népesség stagnálását jelentő 2,2.


Közben a magyaroknál 1,2-1,3 a gyerekszám. Melyik abnormális, a 2,7 vagy az 1,2? Szerintem az utóbbi.

2009. aug. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
62%

Anyádról hallucinálok beszívva, már bocs.

8%-os a cigányok arány az össznépességben? Ezt honnan tudod?Mert hogy hivatalos adat nincs( nem is lehet), ez becslés.Szerintem meg 10%.


Azt írod hogy csökken a cigány gyerekek száma, ez az írósztal mögül a légkondis irodában biztos így tűnhet, de vidéken pont az ellenkezőjét lehet tapasztalni.

A putriban nem ritka a 3-4-5 purdé.


És a 40-50 évesekkel mivan? Ja, hogy nem élnek addig? Hát ez van.


Ennyi megszorítás után természetes hogy csökken a gyerekvállalási kedv a magyaroknál, mert előbb normális lakást, életfeltételeket kell teremteni a gyerekeknek.

Ők meg pofára kapják a pénzt,akármilyen szarul is megy az országnak.De majd ha elfogy a segély, lehet lesni:)


Amúgy ez is csak ebben az országban eshet meg, hogy kiszaporodnak a saját országunkból.

2009. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
11%

"8%-os a cigányok arány az össznépességben? ... ez becslés.Szerintem meg 10%."


Mi volt a becslési módszered? Mikor végezted a felmérést, melyik kutatóintézet segítségével, hol vannak a publikációid?


Olvass utána a témának. A becslések 600 ezertől 800 ezerig terjednek. 1 milliót csak a cigány szervezetek mondanak, de ők ex has, nem felmérés alapján.


"Azt írod hogy csökken a cigány gyerekek száma, ez az írósztal mögül a légkondis irodában biztos így tűnhet, de vidéken pont az ellenkezőjét lehet tapasztalni."


Megszámolták. Érted? Megszámolták. Van róla statisztika. Piszkosul nem érdekes, hogy mik a te szubjektív benyomásaid. Mert te csak annyit tudsz, hogy a te városnegyededben vagy faludban mi a helyzet. Vagy még annyit sem, mert arról is csak benyomásaid meg sejtéseid vannak. A statisztika ezzel szemben az egész országra vonatkozik, nemcsak a te élményeidre. Tudod, a különbség Mari néni élménybeszámolója és a tudomány között az, hogy az utóbbi objektívm módszeres és kvantifikált, az előbbi meg nem.


"A putriban nem ritka a 3-4-5 purdé."


Az biztos, hogy nem ritka, meg a putri sem ritka, de nem minden cigány putrilakó, így nem minden cigánynak van 3-4-5 (most komolyan, az micsoda? 3, 4 vagy 5?) "purdéja". Az átlag 2,7-re jön ki.


Ami nem ritka, az még nem általános. Magyarok közt nem ritka a szőke, kék szemű, de az átlag magyar nem kékszemű. Autók között nem ritka a Lada, de az autók többsége nem Lada. És ha a szomszédodnak Ladája van, meg még a nagybácsikádnak is, ebből nem következik, hogy az országban majdnem csak Ladák vannak. Márpedig te úgy gondolkodsz, hogy az országra vonatkozó átlagértékeket nem hiszed el a saját benyomásaid alapján. Vigyázz, mert ilyen tudománytalan és illogikus gondolkodásmóddal nem sokra fogod vinni az életben.


"És a 40-50 évesekkel mivan? Ja, hogy nem élnek addig? Hát ez van."


Náluk az arány (ha tanultál általános iskolás matekot, már tudnád is), alacsonyabb. Ugyanis ha a cigányok a lakosság 8%-a, és a gyerekek 16%-a cigány, akkor az 50 éveseknek kevesebb mint 8%-a, az tutifix. Csakhogy nem az 50 évesek vannak gyermeknemző korban, így ez tök mindegy az ország demográfiai jövője szempontjából.


"Ennyi megszorítás után természetes hogy csökken a gyerekvállalási kedv a magyaroknál, mert előbb normális lakást, életfeltételeket kell teremteni a gyerekeknek."


Igen. Ezt jobb, ha elmondod a jobbikos haverjaidnak is, akik el akarják törölni a segélyeket ("segílyeket").


"Ők meg pofára kapják a pénzt,akármilyen szarul is megy az országnak.De majd ha elfogy a segély, lehet lesni:)"


Ha elfogy a segély, a cigányok gyerekszáma leesik mondjuk 2-re, a magyaroké meg 0,5-re. Gratulálok!


"Amúgy ez is csak ebben az országban eshet meg, hogy kiszaporodnak a saját országunkból."


Nem szaporodunk ki. A magyarok konkrétan kihalási stratégiát folytatnak, ezt az aprócska tényt próbálom hetek óta a szűk kis jobbikos agyatokba belopni. Hogy nem attól nő vészesen gyorsan a cigányok aránya, hogy a cigányoknak sok gyerekük van (2,7 per család az ugyanis nem sok), hanem azért, mert a magyaroknak nagyon kevés (1,2).


Ha kicsit is érdekelne a magyarok sorsa, akkor odafigyelnél arra, amit a szűk kis jobbikos agyaddal meg akarok értetni. De téged szemlátomást nem érdekel a nemzeted, mert egy gramm hazafiság sincs benned, benned csak gyűlölet van. Téged a magyar nemzet túlélése nem foglalkoztat, neked csak az a fontos, hogy teli szájjal ordíthasd, hogy "purdé".

2009. aug. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
62%

Tévedsz.Én CSAK a magyar nemzet túlélését tartom fontosnak.


"Mi volt a becslési módszered? Mikor végezted a felmérést, melyik kutatóintézet segítségével, hol vannak a publikációid? "

Az 1 milliót egy cigány vezetőtől hallottam.A népszámlálások nem relevánsak, mert össze-vissza váltogatják az identitásukat.És ha van róla statisztika, az régi lehet, ugyanis Mo-n nem lehet faji alapú statisztikát készíteni.

Mondjuk vicces hogy te kérsz tőlem forrást, amikor te is csak copypastelted, cigány barátom.


"Ami nem ritka, az még nem általános"

Nem, de viszont gyakori.


"Igen. Ezt jobb, ha elmondod a jobbikos haverjaidnak is, akik el akarják törölni a segélyeket

Ők, ha jól tudom-javítson ki vki ha tévedek- a CIGÁNYsegélyeket akarják eltörölni.


"Ha elfogy a segély, a cigányok gyerekszáma leesik mondjuk 2-re, a magyaroké meg 0,5-re. Gratulálok! "

Igen, van pár selejt magyar aki segélyen tengeti egész életét,de NEM ez a jellemző.Nem általános.

Persze, a 70-es IQ-val nem értik meg hogyha NINCS mit enni, akkor nem szülök még egy rakás etetnivaló szájat.

De ezek a számok ugyanolyan hasraütések mint az én 1milliós számom.


"Nem szaporodunk ki"

De igen.Folyamatosan, napról-napra nő a számotok.

"A magyarok konkrétan kihalási stratégiát folytatnak,"

Ezt mindenki tudja, még a cigók is.


"nem attól nő vészesen gyorsan a cigányok aránya, hogy a cigányoknak sok gyerekük van"

De.Meg azért, mert SOK gyereket szülnek + a magyarok NEM ELEGET szülnek.


Én teljesen más dolgokat gyűlölök,de nem csak gyűlölet van bennem.Igaz,felhalmozódott az utóbbi időben,de ilyen siralmas helyzet láttán egyesek kínjukban sírnak,mások lesz*rják,másoknak pedig szétrobban a fejük az idegtől.


Na bye, én részemről lezártam a vitát,te nem tudsz meggyőzni engem, én pedig nem is próbállak téged.

2009. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
62%

Mit vitatkoztok ennyit?

Családi adózás kell, és akkor nincs vita a segélyekről!

Hiába megy a cigó segélyért, nincs csak az adóból levonható.Vagy annak aki bizonyos időt ledolgozott.

Mert valakinek dolgozni kell egy normális családba és pontosan elküldték mind a 2 szülőt akkor is dolgozott x időt ami alapot biztosíthat a minimális ellátásra.

Amelyik cigó dolgozott vagy dolgozik az kapjon.

Amelyik nem az semmit és ez vonatkozik a magyarokra is.

Ennyire egyszerű. És már nem is kérdés hogy az szaporodhat aki dolgozik akár milyen az etnikuma.

Egy agyatlan jobbikos.

2009. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
11%

"Tévedsz.Én CSAK a magyar nemzet túlélését tartom fontosnak."


Ahhoz képest egy szavad sincs a magyarok átlagos gyerekszámához. Az neked nem fontos, hogy ha így haladunk, 50 év múlva 6 millió magyar lesz. Neked csak a "purdék" fontosak, te agyatlan jobbikos.


"Az 1 milliót egy cigány vezetőtől hallottam."


Azt én is hallottam. Csakhogy az a becslés nincs alátámasztva. Szociográfiákat kell olvasni, nem politikai nyilatkozatokat, hülyegyerek.


"A népszámlálások nem relevánsak, mert össze-vissza váltogatják az identitásukat."


Akkor mi "releváns"? Az, hogy te azt mondtad, hogy egymillió? Egyébként a becslést nemcsak a népszámlálás keretében végzik, a népszámlálás keretén belül pedig nemcsak rákérdezés, hanem kérdezői feljegyzés is létezik.


"És ha van róla statisztika, az régi lehet, ugyanis Mo-n nem lehet faji alapú statisztikát készíteni."


Etnikait viszont lehet. A cigányság etnikum, nem faj. Te barom, megint olyasmiről beszélsz, amiről semmit sem tudsz.


"Mondjuk vicces hogy te kérsz tőlem forrást, amikor te is csak copypastelted, cigány barátom."


Igen, Kemény et al. műveiből például.


"Ők, ha jól tudom-javítson ki vki ha tévedek- a CIGÁNYsegélyeket akarják eltörölni."


Nem lehet megcsinálni, hogy csak a cigányoktól vonjátok meg. Hiába akarjátok, nem lehet az alkotmány és nemzetközi szerződések értelmében. Úgyhogy lehet akarni, de nem érdemes, mert nem sikerülhet.


"Igen, van pár selejt magyar aki segélyen tengeti egész életét,de NEM ez a jellemző.Nem általános."


Minden gyerekkel rendelkező magyar család kap családtámogatást. Amikor ezeknem a mértéke csökkent a Bokros-csomag idején, csökkent a termékenység is. Úgy látom, a családtámogatási rendszerről sincs fogalmad - a változatosság kedvéért.



""A magyarok konkrétan kihalási stratégiát folytatnak,"

Ezt mindenki tudja, még a cigók is."


És ezzel nem kell foglalkozni, ugye? Mondom, téged a magyarok egyáltalán nem érdekelnek, csak a "purdék", nagyokos.


""nem attól nő vészesen gyorsan a cigányok aránya, hogy a cigányoknak sok gyerekük van"

De.Meg azért, mert SOK gyereket szülnek + a magyarok NEM ELEGET szülnek."


2,7 nem sok, hanem egy egészséges növekedési pálya. 1,2 meg nagyon kevés.


"Na bye, én részemről lezártam a vitát,te nem tudsz meggyőzni engem, én pedig nem is próbállak téged."


Mert egyetlen nyomorult érved sincs. Képtelen vagy épkézláb választ adni arra a kérdésre, hogy miért érdekel sokkal jobban a cigányok szaporulata, mint a magyarok kihalási tendenciája. Úgyhogy inkább nem erőlteted az aszott kis fejletlen jobbikos agyadat, hanem kivonulsz a vitából. Tipikus gerinctelen jobbikbeteg magatartás.

2009. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Tapasztalatból tudom, hogy nem 2-3 gyerek van a cigányoknál, hanem többségüknél 4-5. Nekem teljesen mind1 mit mondanak a felmérések eredményei. Azokat egyszerűen manipulálhatják, szépíthetik. Én a Dunántúlon élet de a falvakban már jóval több cigány van mint fehér, a roma és magyar gyerekek aránya pedig kb. 3:1

Városokban a helyzet valamivel jobb, itt még többségen lehetnek a fehérek a 8 év alattiak között.


A Rózsadombról pedig könnyű pofázni. Menj el egy hétre Borsodba vagy Szabolcsba lakni. Kíváncsi vagyok meddig bírod. De akár ide Zalába is jöhetsz, pl Zalakomárba. Itt még állítólag jó a helyzet.

2009. dec. 23. 19:48
 20/21 anonim ***** válasza:

"Mert egyetlen nyomorult érved sincs.


De van érvem.De mint már írtam, semmi értelme leírnom mert úgysem győznek meg téged az észérvek, mert a gyűlölet a magyarok iránt elöntötte az agyadat.


"Képtelen vagy épkézláb választ adni arra a kérdésre, hogy miért érdekel sokkal jobban a cigányok szaporulata, mint a magyarok kihalási tendenciája""


Azért, mert ahol nagyobb számban megjelennek ott a pusztulás, szemét, bűnözés fogja felütni a fejét.

Kb egy sáskajáráshoz, vagy inkább a tatárjáráshoz hasonlítanom.De mégsem, mert a tatárok miután felégettek mindent amit lehetett és megöltek mindenkit akit találtak elmentek innen.Miért nem szülnek eleget a magyarok? Mert nincs elég munka mindenkinek + pénz eltartani 3-4 gyereket.Tudod, fizetni kell nektek a segélyeket meg a többi élősködőnek hogy legyen mit ellopni.Ha lesz munka mindenkinek és magyar kormányunk lesz, akkor biztosra veszem hogy ugrásszerűen meg fog nőni a gyerekvállalási kedv.


"A Rózsadombról pedig könnyű pofázni"

Ő nem rózsadombi, ő cigány.Vagy a másik üldözött kisebbséghez tartozik, innen monitor elől nem tudom eldönteni.Amúgy megfigyeltem politikai témákban elég aktív, megnéztem több kérdést is, itt is 69 %-a va, máshol is ilyen stílusban irkál, mit ad isten, ott is 69%-os a válaszoló.

2009. dec. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!