Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon jobb- vagy...

Magyarországon jobb- vagy baloldali emberből van több?

Figyelt kérdés
Nem pártok szerint érdekel, hanem szerintetek az országban melyikből van több: aki jobboldalinak vagy aki baloldalinak vallja magát?
2013. jan. 27. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a jobboldaliakból több van.
2013. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Az attól függ, hogy éppen melyik ígér ingyen sör+virslit.
2013. jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

2-es rátapintott a lényegre. Ha épp a komcsik csesznek el mindent, jön a fityisz, és fordítva.


Amúgy szerintem az országban többségben pártatlan emberek vannak. Elég gyér a részvételi arány.

2013. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Magyarvitéz ***** válasza:
100%
Szerintem annál kicsit összetettebb mint ahogy azt előttem elmondták.Jobboldali radikálisabb oldalon, is többféle felfogás van.És igazából szerintem a baloldalon leginkább csak azok vannak akiknek ebből nyereségük származik ,tehát a köznép nem.És most nem a pártokra gondoltam.
2013. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Szociálisan: baloldal, mivel a legtöbben még mindig az ingyenességet támogatják a legtöbb területen.

Gazdaságilag: baloldal, mert itt az államosítás a menő (a "jobboldali" Fidesz esetében is).

Kulturálisan: jobboldali, mert a legtöbb emberben erős a nacionalizmus, ami itt-ott kiegészül Trianon revízióval is.

2013. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 szántóvető ***** válasza:
100%
nehéz egyértelműen eldönteni.Minden embernek van jobb+balolala is.
2013. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Attól függ, ha az ország felezővonalára állsz akkor kb egál :D

A viccet félretéve itt nincs jobbos meg balos. Van néhány fidesz rajongó meg Mszp rajongó meg a divatnácik. Ezek azok akik minden körülmények között a kedvencükre szavaznak. Ebből a fidesznek van a legtöbb aztán mszp aztán jobbik. De az emberek többsége szélkakas. Aki többet hazudik, vagy épp mindig a kormány leváltására szavaznak. Azért tűnhet úgy hogy több a balos, mert a sokan nem tudnak azonosulni sem a fidesz gazdagokat segítő és az országot kizsákmányoló politikájával, tehát ők nem balosok, csak anti-fideszesek.

2013. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Emberek nagy rész az se tudja, hogy mit jelentenek.Én azt mondom neked, hogy sajnos hülyéből van a legtöbb.
2013. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így szerintem senki nem tudja megmondani!
2013. jan. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 bumbi02 ***** válasza:
94%

Nincs bal vagy jobboldali ember. Vannak felületes emberek, akik kényszeredetten tartozni akarnak valahová, és beskatulyázzák magukat valmainek, és kényszeresen megfelelnek annak.


Normális gondolkodású ember se bal se jobboldalhoz nem tartozik, hanem mindkettő elemei vegyülnek benne. Szerintem.

2013. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!