Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy soha...

Mit szóltok ahhoz, hogy soha nem volt olyan magas év elején a kórházak adósságállománya, mint az idén és emiatt március végére akár kritikus helyzet is előállhat?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 28. 18:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

"Vidéken mi van?Nagyon jó alapellátás."


Nálunk az sincs. Sőt még jó ellátás se.

2013. jan. 28. 21:22
 12/18 anonim ***** válasza:
Azért egy orvosnak, aki napi szinten használja a röntgengébet illene fizetnie a használatért, nem? Viszont az amortizációt, az áramot, a személyzetet mi fizetjük meg. Mi van itt kérem? Magán fizetős betegek?
2013. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

ma 21:25


Ahhoz van beutaló tehát van nyoma annak, hogy használta.

2013. jan. 28. 21:32
 14/18 anonim ***** válasza:
Az én orvosom is így csinálja. Nem kell hozzá beutaló, egyszerűen soron kívül bemegy a páciens és elvégzik rajta a vizsgálatokat. Persze az orvos zsebébe nyom egy tízezrest.
2013. jan. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Amikor én voltam orvosnál kellet.
2013. jan. 28. 22:44
 16/18 anonim ***** válasza:

Aki tb ellátásra megy, annak kell a beutaló.


A szadesz szoktatta rá az orvosokat a hálapénzre. Tartósan lent tartotta a fizetésüket, hogy ráfanyalodjanak a zsebükbe dugdosott pénzre.

2013. jan. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

"A szadesz szoktatta rá az orvosokat a hálapénzre. Tartósan lent tartotta a fizetésüket, hogy ráfanyalodjanak a zsebükbe dugdosott pénzre."


Nem azért de nem ők tehetnek a hálapénzről. Mintha az szdsz tartaná lent a pénzüket. 20 éve probléma már. Ki si volt aki 400%-os emelést ígért? ÉS mi lett belőle.

2013. jan. 29. 12:05
 18/18 A kérdező kommentje:
Nincs benne pl káromkodás az elég álszent lenne. Egyáltalán nem a valóságot sugallná.
2013. jan. 29. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!