Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a helyzet most a Jobbikkal?...

Mi a helyzet most a Jobbikkal? Gyöngyösi beszéde óta?

Figyelt kérdés

Volt felvonulás, és most sok más ország képviselője is felháborodását fejezi ki. De mit tervez a Jobbik? Meg akar maradni, át akar alakulni, fel akar oszlani, vagy egyéb? Nem nagyon találtam róla információt.

Az utolsó, amit hallottam, hogy bocsánatot kérd Gyöngyösi, azóta semmit nem hallani felőlük.


2012. dec. 15. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Sorra lépnek ki a képviselőik a frakcióból. Súlyos belharcok vannak a párton belül is. Egyesek a betiltásukat kezdeményezik, míg a nemzetközi közvélemény elhatárolodott tőlük, aláírásokkal tiltakozásukat fejezik ki. (európa vezető politikusai)

Csökkent a támogatóik száma is.

2012. dec. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm! ezt honnan lehet tudni? linket esetleg tudnál adni? mert én nem találtam róla információt a neten.
2012. dec. 15. 14:09
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Az a helyzet, hogy a Jobbikon belül szakadás van. Az egyik csoport úgymond szívből zsidóellenes, a másik érdekből az. Akik érdekből azok, jelenleg ők vezetik a pártot, a többiek lépnek ki.
2012. dec. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Jelentősen erősödni kezdett támogatóinak tábora.
2012. dec. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 EagleHUN ***** válasza:
29%

Gyöngyösi nem akart semmi ilyesmit mondani, aznap a bennülő politikusok akik élőben hallották nem is tiltakoztak, semmit sem mondtak rá, hát nem érdekes?

Az hogy félreérthetőre sikerült amit mondott, azért kért bocsánatot, megelőzve mindenkit.

Csak ezután kezdték el a szavait kiforgatva ócsárolni, a pártjával együtt.

Csupán arra akart rávilágítani hogy sehol a világon (még izraelben sem) engedik ilyen szabadon a külföldi állampolgársággal rendelkezőket a parlamentekbe, kivéve nálunk!

Tehát a lényeg: A kettős állampolgársággal nincs semmi baj önmagában, de pl az Izraeli-Magyar kettős állampolgár csak itt lehet képviselő, Izraelben nem, mert ott be sem engedik.

Na most ebbe kötöttek bele!

A nem Jobbikos ellenzék és a kormánypártok, rájöttek hogy ebből a félreérthető beszédből politikai tőkét tudnak csinálni ezért nyomják ennyire a dolgot.


Én a Jobbik helyében a következőket tenném:

Összehoznék egy a békemenethez hasonló igen szigorúan békés bekiabálás mentes felvonulást a lehető legtöbb emberrel aki csak el tud egy ilyenre jönni, a Magyar parlamentbe való kettős állampolgárság tiltásáért és politikusok szempontjából való nyilvánosságra hozataláért. Tehát úgy mint az USA-ban NYÍLT listán bárki megnézhesse hogy aki bekerült a parlamentbe milyen kettős állampolgársággal rendelkezik! Ha pedig végül megtiltják akkor már erre nem is lesz szükség, csak a NYILVÁNOS nyilatkozatokra azoktól akik bekerülnek a MAGYAR parlamentbe hogy a Magyaron kívül nincs más állampolgárságuk. E mellett kell felvonulni. Máshol is így működik a dolog. Szerencsétlen Gyöngyösi csak erre próbált rávilágítani!


Ha elmenne egy ilyen összejövetelre 1-2 millió ember, akkor már külföldön is látnák hogy jogos a kérés és a kormány sem tehetne ez ellen semmit. Akár népszavazást is lehetne kezdeményezni, pl ezen az összejövetelen aláírásgyűjtéssel! Rögtön meg is lenne.


Linkelnétek valami hírt hogy honnan szeditek a Jobbikon belüli feszültségeket és ellentéteket?

2012. dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 bumbi02 ***** válasza:
68%
Eagle, azért nem reagált senki se a felszólalásra, mert kb senki se figyelt oda. Beülnek, és laptopon dolgoznak - jobb esetben -, vagy mással foglalkoznak.
2012. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Az hogy félreérthetőre sikerült amit mondott, azért kért bocsánatot, megelőzve mindenkit. "


A politika nem így működik, a többi párt nem fog kihagyni egy ilyen lehetőséget holmi (szerintem kényszerű) bocsánatkérés miatt. Az meg, hogy helyben nem szólt senki, nem igaz, mert Schiffer azonnal szót kért (nem kapta meg), a többiek meg szokás szerint aludtak.

2012. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Semmi.

Egy kis élénkülés volt tapasztalható.

De nem azért mert zsidóztak vagy még sem.

Hanem mert látóköbe kerültek.

Igyekeznek elhallgatni és elhallgattatni mindent ami Jobbik, így csak ilyen akciókkal lehetséges felhívni a figyelmet. De a média pereket is sorra nyeri a jobbik.

Lassan már zsinórban mennek a perek, mert minden média torzít hazudik vagy elhallgat.

2012. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Utálom ezt de meg kell mondanom, én Jobbikkal azért nem értek egyet mivel egyszer már volt ilyen időszak (1920-1945 között) én nem akarok ilyet.


Lengyelországot ami apám hazája, megszállta a náci Németország.

Engem bár római katolikusnak kereszteltek fél lengyelségem miatt le zsidóztak sőt náci kar lendítést tett osztálytársam!!!


Állítom ha leülnétek vacsorázni egy zsidó családdal az ő házukban rájönnétek hogy ők is ugyan olyanok mint mi. Csak ostoba politikusaink miatt állítjuk be bűnbaknak.

2012. dec. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bumbi02 ***** válasza:
56%
Utolsó! A Jobbikosok 90%-a még nem látott zsidót se életében, nem hogy beszélgessen is velük:) Agymosás ez durván. Mikor 14-15 évesek zsidóznak, meg Hitlert dicsőítik? Azt se tudják miről beszélnek. Csak olvasták kurucon, barikádon.
2012. dec. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!