Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az egész parlamenttel azt...

Ha az egész parlamenttel azt csinálhatnál, amit akarsz, akkor mit tennél?

Figyelt kérdés

Nem az ország irányítására gondoltam, hanem hogy ilyenekre:


-Matek érettségi írása felsőfokon

-A kincsem parkba vinni őket és kutyák előtt kell futni


meg hasonlók.


Mit csinálnál?kínzás is lehet.


2009. szept. 4. 17:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
A dunába lőném őket!!!
2009. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem írtam egy vérgőzös gyűlölködő kommentet, de rájöttem hogy az nem volna büntetés.


Helyet cserélnénk.Én bejárnék a Parlamentbe a golyóálló többmilliós autóval netezni a Parlamentbe, ők meg mennének heti 5x 12 órázni a gyárba ahol szétszivatják őket természetesen <100e alatti fizetésért.

Ha hőbörögnének rájuk küldeném a "cserebogarakat" (értsd rohamrendőrök) hogy kussban maradjanak.És mindez semmi, mert cigányok lennének a szomszédaik.


Na EZ az igazi büntetés.

2009. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Előző válaszoló: a vérgőzöset is írhatod nyugodtan. :)
2009. szept. 25. 20:09
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Fognék egy botot és mindegyiknek elverném a kezét. Utána nagy médiafelhajtással visszarakatnám a pénzt a kasszába, mindegyikkel egyenként.
2009. szept. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
1000 rendőrt küldenék be, hogy verjék szét az összes tolvaj politikust viperával és löjék ki a szemüket az egésznek, aztán lovasrendőrőket is küldenék, hogy a lovak szarják le Bajnai Gordont.
2009. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is tudom... A Fűrész című filmek valamelyikét eljátszatnám velük (természetesen ők lennének a szenvedő fél). >:)
2009. szept. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!