Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » HA zsidót mondok rasszista...

HA zsidót mondok rasszista vagyok, de akkor hogy kell mondani?

Figyelt kérdés

MEgszeretnék felelni a rendszernek, a magyar politikának, meg hogy erről az oldalról ne dobjanak ki. Jó útra térni, és nem tudom hogy milyen szót használhatnék, ami rendben van.


A cigány helyett a Roma szót használom, vagy pl. etnikai fordulat (cigánykerék).


Na de ez a bizonyos ZS. betűs szó helyett mit használjak?


2013. febr. 8. 22:32
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, a zsidók is zsidónak hívják magukat, és ezzel nem sértettek meg senkit. )) Nem az a rasszizmus, ha kimondjuk egy népcsoport nevét.
2013. febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
81%
ha kimondod hogy zsidó, nem vagy rasszista, ha azt mondod hogy büdös zsidó, akkor az vagy
2013. febr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 Vadkan01 ***** válasza:
53%

Miért nem szabad azt mondani valakire, hogy zsidó még ha ő zsidó is? Nem értem. Egyébként nem kell kimondani, hogy zsidó máris kapod a pofont, például ez egy rádióban hangzott el:

"-... az a gazember Soros"

"-Te zsidózol?"

Tehát fölösleges polkorrektkedni akkor is beléd tudnak kötni.

2013. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Jaja, egyre jobbak :)) Csak nem akartam megszakítani a logikát, de egybként köszönöm a válaszokat, miket várok még :)


"Gonosz más vallású" - ez tökéletes lesz erre az oldalra :)

2013. febr. 8. 23:26
 5/46 anonim ***** válasza:
52%

Erről a kérdésről egy filmjelenet jut eszembe, amit most idézek is:) (horrorra akadva 4)



"Félő h. az idegenek idevonzzák azokat Kikről Nem Beszélünk!

-Mikor szólsz azokról akikről nem beszélünk,nem róluk beszélsz-e, akikről nem szólunk?

-Ne beszélj azokról kikről szánk nem szól vala ha beszédre nyílik...és szól!"


:)

2013. febr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
utolsó... hát ezzz :D
2013. febr. 8. 23:50
 7/46 anonim ***** válasza:

"...a tudodkik"


Remélem segítettem. ;)

2013. febr. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:

Délkelet-mediterrán.


Tényleg mondják így, nagyon vicces.

2013. febr. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 netbakter ***** válasza:

Ábrahám népe,

Izráel fiai,

Noé leszármazottai ...

2013. febr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem, miért lenne rasszizmus. Persze, ha elé teszel valami negatív jelzőt, akkor az. De ennyi erővel lehetnek büdös franciák meg büdös svábok is, nem?


A cigányokról meg csak annyit, hogy a mi településünkön maguk a cigányok is cigánynak hívják magukat. Én dolgoztam olyan helyen, ahol sokan megfordultak, de egynek a szájából nem hallottam azt a szót, hogy "roma".

Akkor vagy rasszista, ha utálod is őket, azért, akik. De ez nem csak rájuk érvényes, hiszen az is rasszista, aki a tótokat (szlovákok) utálja.

2013. febr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!