Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak 2014-ben?

Kire szavazzak 2014-ben?

Figyelt kérdés

Sajnos a mostani parlamenti tagok közül egyik politikus sem megbízható,mindegyik csak a saját zsebét és a rokonai zsebét igyekszik megtölteni!

Alig várom már amikor megkezdődik a versengés a hatalomért,nézem a TV-t és halálra röhögöm magamat,hogy melyik politikus hazudik nagyobbat és persze hihetőbben.

Amelyiknek a kamuját beveszik az emberek az lesz a király!

Undorító!!



2013. febr. 11. 11:20
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
45%

Miből?


Vissza akarják állítani a több sávos adózást. Ezzel nagyon sok visszajön.


Mi módon? Azt meg megválaszoltam... azt hiszem, nem én vagyok itt szűklátókörű....

2013. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
27%
Jobbikra
2013. febr. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
16%

Csak a Jobbik!


Szebb jövőt!

2013. febr. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos egyik párt sem nyerte meg a tetszésemet,a jobbik is csak azzal szerzett nagyobb tábort,hogy a cigányokat szapulja,össze akarja uszítani a cigányokat és a fehéreket,amiből később csak vérengzések lennének. Nekem nem ez kell!Lehetőségeket kellene adni az embereknek,mert,ha pl. én is munkanélkülivé vállnék és reménytelen lenne a helyzetem,nem találnék munkát,hát azért éhen nem döglenék,bárkit levadásznék,hogy életben maradjak! Ja,és nem vagyok cigány!

2013. febr. 13. 13:14
 25/35 anonim ***** válasza:
13%

FIDESZ... SOHA! Már megmutatták magukat.

MSZP... Szintén.

LMP... Túl gyengék (... meg ha jól tudom, néhány hete szétszakadt a párt).

DK... Azt a hazaáruló Gyurcsányt soha! Attól hogy más pártban van, még nem lesz jobb ember.

Egyéb pártokat nem ismerek annyira, de nem is elég erősek.

Úgyhogy már csak a JOBBIK maradt. Rájuk szavazok.

Ez az ÉN véleményem!


Ja, és kedves kérdező, idézlek:


"a jobbik is csak azzal szerzett nagyobb tábort,hogy a cigányokat szapulja,össze akarja uszítani a cigányokat és a fehéreket,amiből később csak vérengzések lennének"


EZ NEM IGAZ!!! Pont a fordítottját akarják, hogy ne legyen ellentét a cigány és a magyar között! Rosszul tudtad, kérdező.

Attól, hogy néha tartanak ilyesmi tüntetéseket, mint pl. tavaly ősszel a cigány fészeklakók ellen Miskolc-Avason, attól még NEM RASSZISTÁK, mert NEM A CIGÁNYOKAT UTÁLJÁK, hanem a BŰNÖZŐKET!!!

Az csak egy dolog, hogy a Magyarországon élő cigányság kb. 97 %-a bűnöző életmódot folytat. Ezt a dolgot sokan félreértik. Azt hiszik az emberek, hogy a Jobbik rasszista párt, pedig csak a bűnözést akarják visszaszorítani. Bőrszíntől függetlenül... mert tudjuk, hogy a magyarok között is vannak bűnözők, csak nagyon kevés.


Az a baj, hogy a mocskos baloldali média (főleg a Retek klub) csak mossa az emberek agyát. Valóvilágal, Maunika show-val, meg ilyen b*ziságokkal növelik a nézettségüket, mert ezeket a műsorokat csak a primitív emberek nézik (mivel azok is szerepelnek benne, tisztelet a kivételnek). Eközben a híradóban meg a fókuszban hülyeségeket összebeszélnek. Általában a Híradóban a Jobbikról nem szokásuk beszámolni, ezért már sok büntetést kapott a Retek klub.


Na, de most visszatérve a Jobbikhoz, még egyszer elmondom... Nem a cigányokat utálják, hanem a bűnözőket! Bőrszíntől függetlenül.


Ez az igazság.


Adjon az Isten szebb jövőt!

2013. febr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
CSAK A JOBBIK!!!!
2013. márc. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Á inkább nem szavazok senkire,ezek köcsögök mindnyájan!
2013. jún. 19. 12:09
 28/35 anonim válasza:

Találtam egy új kezdeményezést, idővel jó alternatíva is válhat belőle:

[link]

2013. júl. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
ne szavazz senkire úgyse lesz jobb csak a pénzedet teszik el
2013. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:

Teljesen jogos,mindenki hazudik,de nem feltétlenelül az a legjobb ha nem megyünk el szavazni,ha objektív véleményt kérsz : szavazz a kisebb rosszra!


Személy szerint a Kommunistákra nemkéne...lásd:elmúlt évek

2013. dec. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!