Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak 2014-ben?

Kire szavazzak 2014-ben?

Figyelt kérdés

Sajnos a mostani parlamenti tagok közül egyik politikus sem megbízható,mindegyik csak a saját zsebét és a rokonai zsebét igyekszik megtölteni!

Alig várom már amikor megkezdődik a versengés a hatalomért,nézem a TV-t és halálra röhögöm magamat,hogy melyik politikus hazudik nagyobbat és persze hihetőbben.

Amelyiknek a kamuját beveszik az emberek az lesz a király!

Undorító!!



2013. febr. 11. 11:20
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Szavazzatok Kásler Árpádra!

A többi nagy átverés!

2014. jan. 7. 13:53
 32/35 TESZ válasza:

Élőlánc Magyarország párta kell szavazni annak aki igazi rendszerváltást akar értelmes jelöltekkel.

Az ő listájukon indul Angyán is.

Pár videó a jelöltekről:

http://www.youtube.com/watch?v=FC60gUb0yfM

http://www.youtube.com/watch?v=c0GDCbzt6Ss

http://www.youtube.com/watch?v=qDoG3C1F_5c

2014. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:

Én is ezen hezitálok mostanában, hogy kire szavazzak. Első szavazásom, és nem akarok úgy elmenni szavazni, mint a legtöbb ember: VAKON.


Híradót sosem nézek, mert nem vagyok kíváncsi arra, hogy ki ölt meg kit, milyen katasztrófa történt, stb. Szóval innen nem nagyon tudok semmit a pártokról, habár szerintem több a megtévesztés a tvben mint az igazság.


Egyedül a Jobbikról tudok valamennyit, mert mindig küldik az újságot. Persze nem azt mondom, hogy rájuk szavazok, mert nem tudom még kire fogok.


Plusz elmondok valamit amin tegnap jót nevettem. Belenéztem az M1-es híradóba, és a bemondónő olvasott valami olyan hírt, 3-at is, ami a FIDESZ-t dicséri. Értek a testbeszédolvasáshoz valamennyire, olvastam könyvet is róla, és láttam, amíg azokat a híreket olvasta a nő másodpercenként pislogott (ami hazugság jele), persze miután más hírre tért át, egyből abbahagyta a sűrű pislogást.:) Érdekes!:D

2014. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott hogy te nem fogod megélni mire változást hoz egy párt. Ez évtizedekbe telik. Te igencsak öreg nyugdíjas életed éled mikor már örülsz ha tudsz szarni hugyozni. De hogy válaszoljak valamelyest kérdésedre: Egész európa uniót alkot. Ebből ki indulva egy kompromisszumra és fellendülésre képes humán pártot keresel. Fidesz,MSZP,DK, lényegében ugyan az. Egy programon alapul a tervük. Ami hasonló más uniós országokéhoz. Akire viszont semmiképp se szavazz az a Jobbik. Párt tagjai egytől egyig fasiszta új nácik. Magán gárdát csendőrséget akarnak rendőrök helyett ami lényegében félkatonai szervezet. Azoknak a párt diktál nem a törvény. Karantént akarnak magyarországra vetni és minden külföldi piacot megszüntetni. Akkor kivált párt tagjait a Magyar Hajnal-ról ne is beszéljünk. Ők nyíltan szélső jobboldali fasiszta pártot alakítottak. Odamész a párt elnökükhöz, megkérdezed önök fasiszták? Ő azt fogja válaszolni hogy igen.
2014. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Jobbik, a többi már leszerepelt.
2014. márc. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!