Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hálás vagy az SZDSZ-nek?

Hálás vagy az SZDSZ-nek?

Figyelt kérdés
Amiért saját magukat padlóra küldték, valamint amiért kiléptek a koalícióból és ezek után országunk megrontója, Fletó is megbukott.
2009. szept. 7. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon. Ennél hálásabb csak akkor lennék, ha a torkomhoz szorítanék a kést és felboncolnának. Korunk politikusainak rettenetesen hálás vagyok. Akaratépítő a politikájuk, hiszen mindenki túl akarja élni a holnapot, csak nem mindenkinek sikerül.
2009. szept. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Hálás. Örülök, hogy bemutatták még a következő o.gy. választás előtt, hogy mennyire alkalmatlanok arra, hogy bekerüljenek.
2009. szept. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Azért az egésrt igen mert jól tönkretéették az msz(m)p-t.
2009. szept. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Én akkor lettem volna hálás, na nem csöszik és lopják így szét ezt a 20 évet. 40 vagyok és a felének a felét ellopták! Annak leszek hálás aki a lakatot rájuk zárja!


És csak addig legyen rájuk zárva a műanyag lakat, amíg el nem rohad.

2009. szept. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én elsősorban azért a sok szórakozásért vagyok hálás, amit különösen az utóbbi két évben nyújtottak. Hogy akkor most kilépünk a koalícióból, de nem, nem lépünk ki, kilépünk, de bennmaradunk, de nem sokáig. Úgy lépünk ki, hogy kívülről támogatjuk, de csak akkor, ha teljesítik a feltételeinket. OK, nem teljesítették a feltételeinket, de most már végeleges feltételeket adunk, és ha akkor se, akkor jöjjön az előrehozott választás! De csak akkor, ha ez az ország érdeke. És akkor most én vagyok az elnök egy szavazattöbbséggel, nem is te vagy, mert te csaltál, én vagyok, egy szavazattöbbséggel. De én maradok akkor is a frakcióvezető, beeee! Nem maradsz! De maradok!


Aztán jött az a gyönyörű antirasszista, kirekesztésellenes EU-választási kampány. Ott volt a büszke Horn Gábor, aki még a totál bukás előtt másfél nappal is kioktatta az egész országot. Aztán jött a paff, amire így senki nem számított. Aztán a sok okos ember még egyszer utoljára elmondta azt a sok okosságot. Aztán jött a nem kevésbé mulatságos elnökkeresés, majd jött Retkes és vele a haláltusa. Ebben a legszebb az volt, mikor Pető I. Retkesre azt mondta, hogy antiszemita toposzokat emleget. Komolyan mondom, nekem már hiányoznak...

2009. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon:-) A szadesz teljes vezérkara bohócok gyülekezete. Ennyi bohócot 100 cirkuszban sem látni. Bár a bohócok okosak és hülyéskednek a szadeszosok pedig hülyék és okoskodnak:-)
2009. szept. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok bu*zi, pedofi, cigánybűnoző és zsidó sem, akkor meg mért lennék hálás? a kampányfilmükben is egyértelműen megmutatták, hogy ők kiket támogatnak... mindenkit csak a magyarokat nem !
2009. szept. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, hálás vagyok nekik, azért, mert bemutatták, hogy Magyarországon nem él meg a liberalizmus, hiába vannak komoly elődök. A mérsékelt gondolkodás ma beszűkült gondolkodást jelent, a szabadság pedig szabadosságot.

Egyik válaszolónak csak annyit mondanék: az, hogy nem üldözöm a homoszexuálisokat még nem jelenti azt, hogy az vagyok, sőt azt sem, hogy egyetértek velük. Ez vonatkozik a többi kisebbségre is, kivéve a zsidókat, mert őket kimondottan szeretem.

2009. szept. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, sajnálom, hogy nem érinthetem meg őket, szerintem nem felejtenék el azt a "felejthetetlen" pillanatot.
2009. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!