Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hallgatói hálózat tagjai...

A hallgatói hálózat tagjai jellemzően milyen szakokra vannak beiratkozva?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 12:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%

"Német tolmács vagyok egy múltinál nettó 200.000-ért úgy érzem nekem bejött a bölcsész szak köszönöm."


Nagyon remélem, hogy a multit véletlenül írtad hosszú ú-val. Nekem semmi bajom a bölcsészekkel, de a helyesírásra figyeljünk oda!

2013. febr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem rettentően vegyes a kép, nem lenne szabad általánosítani. Amúgy egy szociológus hallgató biztosan van közöttük. :D
2013. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem általánosítok, hanem egyszerűen az érdekel, hogy kik vannak többségben. De alighanem ezt egy szociológusnak hiába magyarázom. És már megint ez a csúnya általánosítás.
2013. febr. 15. 15:53
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Annyira érdekel, kérdezd meg tőlük.

[link]

2013. febr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%

"Biztos, hogy van orvos jelölt is köztük, hisz az egész hallgatói szerződést azért találták ki hogy őket itthon tartsák."


Épp ez az érdekes, hogy nem jellemzően orvostanhallgatókból állnak.

2013. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 szuperpocok ***** válasza:
54%

Meggyőződésem, hogy a többségük bölcsész.

Az ELTE társadalomtudományi kara akkor nagyon szar lehet, mert én is ilyesmin vagyok, csak a BGF-en és nálunk mindenki oldalba xarja az egész HaHa-t. Érdekes, hogy csak az ilyen belvárosi egyetemek vannak benne a dologban.

2013. febr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
76%

Ha itt a jelenleg az ELTE BTK-n kempingező társaságról van szó, akkor biztosíthatok mindenkit, hogy a többségük NEM bölcsész... A legnagyobb részük valóban a TÁTK-ról jött - bár nem tudom milyen "nagy részről" lehet beszélni egy olyan csoport esetében, amely csúcsidőben is maximum 200 tagot számlál több ezer, velük szemben álló kari hallgatóval szemben.


A bölcsészek többségének, már bocsánat, de a f*sza tele van azzal, hogy ez a néhány feltűnési viszketegségben szenvedő egyed teleszemeteli a campusunkat és akadályozza az egyetemünk működését.

Tudom, hogy sikk leszólni a bölcsészeket, és most nem is egy ilyen vitát szeretnék kezdeményezni, de azt kikérem a magam és a több ezer hallgatótársam nevében, hogy ezekkel a majmokkal összemossanak minket olyanok, akik pusztán annyit tudnak az egész dologról, hogy a Bölcsészkar épületében történik. Senki nem hívta ide a Hahát, senki nem akarja, hogy itt legyenek és kétlem, hogy lenne jelenleg olyan ember az országban, aki jobban utálná most ezeket, mint egy átlag bölcsészhallgató.

2013. febr. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz.
2013. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Jelentem, én HaHa tag vagyok, és szabadbölcsész.
2013. márc. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Jelentem, én HaHa tag vagyok, és szabadbölcsész."

Kedves egészségedre!

2013. márc. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!