Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Úgy néz ki, hogy ébred az ország?

Úgy néz ki, hogy ébred az ország?

Figyelt kérdés

Végre a fiataloké a jövő? :)


Az LMP meglepett, de végülis "kisebbik rossz" a többiehez képes.


[link]


2013. febr. 15. 17:23
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2013. febr. 15. 17:24
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Én az LMP-re fogok szavazni, ha nem állnak össze a poszt-kommunistákkal addigra. Ha összeállnak akkor meg a Jobbikra.
2013. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%
Ez a táblázat egy orbitális baromság.Hogy lehetne 5% a DK egyetemisták körében?Az egész országban nincs olyan egyetemista vagy főiskolás, aki Gyurcsányra szavazna.Az LMP támogatottsága is sokkal kevesebb kell, hogy legyen.A maradék 3 nagyjából életszerű.
2013. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Ha a gondolathiányt ébredésnek nevezzük, akkor igen. Ez egy jobbikos felmérés, a kérdések szerkezetéből látszik. Természetes,hogy mindenki saját magát látja a legjobbnak, különösen ha publikálja is.


"A demokrácia minden más rendszernél jobb" Mi az a minden más? Akinek kicsi a fantáziája, hármat tud, akinek szélesebb a látóköre, 32-t. És mi következik a válaszokból? semmi.

'A diktatúra bizonyos körülmények között jobb, mint a demokrácia" És mik azok a bizonyosak? Említsen valaki a történelemből jó diktátort! Remek csúsztatás, felületes gondolkodó elhiszi, hogy igen. Csak azt nem tudja megmondani, milyen az a bizonyos, és főleg hogy jön létre.

"hozzám hasonló emberek számára az egyik politikai rendszer olyan, mint a másik" Aki erre igent mond, tulajdonképpen mit mondatnak ki vele? Azt hogy "én hülye vagyok" esetleg "én birka vagyok".


És hogy ezek száma növekszik, a cikkíró ezen kijelentésében lehet igazság. A felsőoktatás csődje, ha ott.

2013. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 rémuralom ***** válasza:
65%

Amíg simán benyelünk bármilyen statisztikát, amit a barikad.hu-n látunk, addig soha nem fogunk felébredni.


A médiában nem "letiltva by zsidók" van az ilyen, hanem kiröhögve. Egy tisztességes oszlopdiagramnak van címe, amely közli, hogy mit is mutatnak az oszlopok. Egy tisztességes oszlopdiagramnak vannak tengelyei, és azokra rá van írva, hogy mit és milyen mértékegységben mérnek azon a tengelyen. Egy tisztességes oszlopdiagram csak egy grafikus szemléltető eszköz, jobb helyeken odabiggyesztenek mellé egy adattáblázatot vagy szöveges magyarázatot is. És végül, egy tisztességes oszlopdiagram mellett feltüntetik, hogy ki, mikor, hány ember megkérdezésével és milyen módszerrel (utcai kérdőívezés, telefonos megkérdezés, online megkérdezés) készítette az alapjául szolgáló felmérést, és, hogy véletlenszerű vagy reprezentatív mintát használt-e.


Ez így a vicc kategória, akkor is csóválnám rajta a fejem, ha a gonosz zsidók nem tiltanák le a médiában.

2013. febr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%

"Az LMP meglepett, de végülis "kisebbik rossz"


Ezt nem is tudtam! Most érkeztél vissza a Marsról?

2013. febr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
Jó reggelt kivánok.Ébredni kéne már.
2013. febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
BALLIB nem lehet magyar,hazai,életerös párt.
2013. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Balra,libre érett okos ember nem szavaz.
2013. febr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%

Egész Európa ébred.


A szélsőjobbos megerősödés nem csak Magyarországon van.Egységesen minden Európai országban erősödik.Részben a válság , részben a problémás kisebbségek miatt.


Finnország , Ausztria ahol a legerősebbek , legutóbb 2. helyen végeztek a szélsőjobbosok és csak pár százalékkal maradtak le a kormánypárttól.


A II világháború óta nem volt ilyen erős a szélsőjobb Európában.

A balliberálisok készíthetik a xanaxot.

2013. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!