Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon a zsidóssággal...

Magyarországon a zsidóssággal kapcsolatos kérdések miért számítanak tabunak?

Figyelt kérdés
Miért lettek ők a gengszterváltás óta érinthetetlenek?
2013. febr. 16. 00:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%

Nem számítanak tabunak.

Nem azért érinthetetlen valaki mert zsidó, hanem mert gazdag és hatalmas.

2013. febr. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Érdekes! Tegnap feltettem 1 kérdést ebben a témakörben, kb annyi volt a tartalma hogy megemelték 1 bizonyos csoportnak a pénzügyi "juttatását",és én még mellé írtam hogy lenne itt más csoport is aki rászolgált volna. Erre provokatívnak minősítették a kérdést.
2013. febr. 16. 00:40
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem láttam a kérdést, de nem mindegy hogy tényleg úgy kérdezted-e, ahogy most leírtad, vagy más "kulturált" megfogalmazásban. Valamiért az utóbbira tippelek...
2013. febr. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
81%
szerintem, ha ennyire gondolkozol,hogy már megfogalmazódik benned egy ilyen kérdés is, a válasz is ott van a fejedben....
2013. febr. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Semmi trágár,sértő nem volt benne,nem szokásom az ilyen. Ezért is furcsállottam.
2013. febr. 16. 01:07
 6/19 Argloss ***** válasza:
73%
A kérdésekből újabb kérdések lesznek és nagyon hamar eljut a dolog egy olyan pontra amit jelenleg nem mernek és sokaknak nem érdekük tisztázni. Például ilyen a juttatások megemelése is... Régen az egyháznak nem lehetett ellent mondani, vagy olyan dolgokat kérdezni amit nem akarnak megválaszolni, most meg másoknak. A technika fejlődik, de az emberi jellem nem igen változik...
2013. febr. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Eddig az 1:33-as fogalmazta meg legjobban azt amire gondoltam.
2013. febr. 16. 01:45
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Ez a kerdes messze nem jogosult. Ird be a keresobe, hogy "zsido", aztan kiderul, hogy - legalabbis a politikai temaban - a kerdesek vagy 25 %-a a zsidosaggal kapcsolatos.
2013. febr. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
Akkor ez azt jelenti, hogy elég sokakat érdekel. Annak oka szokott lenni. És az is bizonyított, hogy ártatlan dolgok iránti érdeklődés is arányos a dologgal kapcsolatos titkolózás mértékével. Amiből az következik, hogy ez a téma egyfelől sokakat érint valamilyen szempontból, másfelől nem szabad róla nyíltan beszélni, mert könnyen rád sütik, hogy antiszemita vagy. Akár van alapja, akár nincs.
2013. febr. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Talán azért, mert a legtöbb ilyen kérdés gyűlölködő, nem a realitások alapján teszik fel.
2013. febr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!