Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hithű jobboldali vagyok,...

Hithű jobboldali vagyok, viszont utálom a fideszt és a jobbikot. Kire szavazzak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 11:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Nem lehet, hogy inkább hithű baloldali vagy és a kérdés csak provokáció?
2013. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem és nem.
2013. febr. 17. 11:05
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Szóval neked a Fidesz túl gyenge a jobbik meg túl erős?


A Fidesz csak egy kamu jobboldali párt.


Kire szavazz?


Jó kérdés.

2013. febr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

Senkire.


Amúgy sem sok értelme van ma z országban annak hogy Jobb vagy bal, sőt a világon mindenütt kezdi értelmét veszíteni.

Tony Blair óta teljesen felcserélődtek a pólusok.

Ugyanis az angol munkáspártnak még az alapító okiratának a szövegét is módosítani kellett hogy a nagytőke a háta mögé állhasson: Valljuk be a munkáspárt esetén ez 180fok!

Gyakorlatilag a neoliberális internacionalizmus a jobbot balra tolta a balt meg sok tekintetbe a vadkapitalista jobb irányába.


A globalizmus meg már mindenből katyvaszt csinált.


Azt javaslom (ha nem sértelek meg) hogy ne az oldalakat nézd, hanem hogy számodra mi a hasznos, elfogadható, és a politikai ízlésvilágodhoz legközelebb álló.

Olyat ne is remélj hogy mindenben támogathatónak találsz egy pártot.

2013. febr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Akkor legjobb ha otthon maradsz de komolyan...

Mondjuk a hithű baloldaliaknak is ezt kéne tenni...

Itt már nincs jobb és baloldal, csak a népet hülyítő,magukat pártoknak nevező rabló hordák.

2013. febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazi konzervatív pártra lenne szükség, cigányozás, nácizás nélkül. Rengeteg törvényes lehetőség lenne a problémák megoldására, csak ahhoz el kellene utasítani a politikai háttéralkukat. Sajnos az ilyen pártot kivetné magából a jelenlegi politika. Ha egy párt azzal kezdene kampányolni, hogy feloldja az összes simlis gazdasági ügy titkosítását, szerintem a képviselők nagy része agyvérzés közeli állapotba kerülne.

Én sem tudom kire kellene szavazni.

2013. febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Vadkan01 ***** válasza:
94%
Nem kötelező szavazni
2013. febr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Mindig megemlítem ilyenkor hogy egy Fidesz-Jobbik koalíció csodákat tudna művelni, egymás hibáival, betömni egymás réseit.


Én a Jobbikra szavazok pedig hasonló cipőben vagyok mint te. Hogy miért? Egyszerű és szerintem már halottátok, láttátok az oldalon nemegyszer ugyanis sokan írják. Az eddig kormányon lévő pártok leszerepeltek. Egy párt van aki még nem, és akinek nagy szavazótábora is van így tud is mit tenni, ez a jobbik. A másik lehetőség hogy folytatjuk az eddigi 22 év történetét. Amiből nem kérek. Nem akarom 4 év múlva azt írni hogy aj ez a 29 év elcseszett politikája. Azt pedig hogy aj ez a 33 év elcseszett politikája végképp nem szeretném mondani. De akkor már szirtnem nem kell mondanom. Ahogy erősödik a párt úgy ha nem is most 4 év múlva biztos lesz valami. Mert ha nem nyer akkor tovább erősödik mert az elégtelenség is nő, mitől ne nőne, hiszen 22 éve nő.


Lenne lehet sok jó párt, de esélyük nincs változtatni, hiszen a parlament közelébe se jutnak, csak ezek a nagy pénzes pártok, de félő aki tisztességes is megérzi a hatalom ízét és előjön az emberi gyarlóság. Kívánom hogy ne így legyen, Magyarországért, és hogy az életünk élhetőbb legyen.

2013. febr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Épp ez az, jöjjön már a Jobbik is egyszer... mondhassák el ők is, hogy nekik is megvolt az ország. Azután végre nem lesz meg ez a Jokerkártyájuk, hogy ők majd aztán mennyire mások lennének, ha hatalomra jutnak. Egyszer megtanuljuk, hogy a Jobbik sem seggig tejföl, aztán folytathatnánk a reményeim szerint igényesebb politikát.


De ha a Jobbik mégis jó húzás lenne, én örülnék neki a legjobban.

2013. febr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"aztán folytathatnánk a reményeim szerint igényesebb politikát."


Folytatni? Neked egy is bejött az eddigiek közül? Én reményeim abba fektetem hogy a Jobbik a nagy magyarságát hangsúlyozza, így nemzeti érdekkel nem illene lopni a magyar emberektől. De majd meglátjuk. Tény hogy elég groteszk képet festettél le. Úgymond a lehető legrosszabb lehetőséget. Nem így lesz, vagyis ne így legyen. Tény hogy sok elmaradást fog pótolni a párt.


#8-as voltam

2013. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!