Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon a fiatalabb...

Magyarországon a fiatalabb korosztály inkább jobboldali beállítottságúak, mint baloldaliak, miért van ez így?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 10:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Azért, mert vannak annyira okosak és józanok hogy azt mondják: ha a baloldal náluk a nyomort és elnyomást jelentette, akkor többé nem kérünk belőle...
2013. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
A környékemen egy kis faluban a fiatalokat (18-24) egyáltalán nem érdekli a politika, szavazni sem járnak el, mint ahogy én (21) sem. Egy ilyen apró faluban se a jobboldal se a baloldal nem tud csodát tenni, az emberek már rég kiábrándultak a politikusokból.
2013. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
90%-uk liberális, bármit is állít. Úgyhogy jó kezekben az ország...
2013. febr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
Az én környezetemben azért, mert a bal oldalról mást nem látunk, csak a cigányok ajnározását....
2013. febr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
3-as gondolom ironizáltál, ugye?
2013. febr. 6. 11:10
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
Azért mert a mai fiatalok buták. És a jobb oldal a tudatlan debileket célozza meg.
2013. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem többen vannak akik leszarják a politikát, mint akik jobboldaliak.
2013. febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

Én a gimnázium ahova jártam az eléggé jobbikos , a többség Jobbik párti de a tanárok is ,és próbáltak kicsit "jobbikosan" tanítani mondjuk történelmet.Persze ez nem legális szóval osztályban maradt.

Az egyik tanár Jobbikos polgármester jelölt.


Itt az egyetemen itt vegyes ,de elég sokan jobboldaliak.

2013. febr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

A mai fiatalokat szüleik nevelik, akik megtapasztalták a szocializmust (tehát tudják, hogy az miért rossz), de nem tapasztalták meg a jobboldali diktatúrát (mert ahhoz nem elég idősek).

A fiatalok világképe meg sokban függ szüleik nevelésétől, kb ezért.

2013. febr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
Mert megvezethetők, de ugyanúgy a baloldaliak is. Amit kevesen látnak át (fiatalok és idősebbek is) az az, hogy mind a kettő oldal ugyanannyira romlott, és fölösleges...
2013. febr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!