Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kálmán Olga tagja valamelyik...

Kálmán Olga tagja valamelyik baloldali pártnak, vagy csak egyszerűen szoci szimpatizáns?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 11:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
Most már értem, hogy #10 elmagyarázta. Tehát az ATV egy kommunista erősen jobboldali állampárti tv.
2013. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
#13 ja :)
2013. febr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
13%
nem arra értettem, hogy az atv a mostani kormánypárti, hanem állampárti mszmp-sátán csatorna, az mszmp szellemi utódja az a tv
2013. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
51%
Kálmán Olga egy nagyon jó riporter lehetne, ha nem lenne ennyire látványosan elfogult. Sajnálatos.
2013. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
48%

Nem hiszem hogy párttag lenne.

Egyszerűen onnan kapja fizetését,és ezért azt kérdez amit elvárnak tőle az ATV vezetői.

2013. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
98%

Én egy kicsit a stílusához szeretnék szólni, a politikai irányultságát már lényegében megválaszolták.


Sajnálatos módon én még egy igazán jó politikai műsorvezetőt nem láttam és ebbe ő is beletartozik. Mikor még legelőször láttam pár beszélgetését reménykedni kezdtem, hogy talán ő lesz az aki megtöri ezt a csendet,de ő is ugyanolyan mint a többi, csak más köntösben. Az alapvető hibái neki is és a többinek is:


-a másik oldalt általában tárgyilagos tényekkel bombázza (ez végülis jó),ha meg ilyen nincs,akkor ideológiai,eszmei és világnézeti érveket használ,amik ellen nem lehet konkrét tényeket felhozni

- ezzel szemben a baloldal képviselőit csak nagyon ritkén állítja tények elé

- a baloldal hosszasan kifejtheti mindenről a véleményét nem szól közbe és nem zavarja ha már régen másról beszél a másik,mint amiről kérdezte

-a jobboldal válaszait ritkán várja meg,sokszor közbe szól és nem hagyja, hogy tereljenek, ha terelnek jön a reakciója,hogy de nme ezt kérdeztem (ez baloldaliaknál nincs meg)

-ha egy kérdésre csak tényekkel alátámasztott válasz adható vagy egyszerűen eldönthető kérdést tesz fel amire csak igennek v nemmel lehet válaszolni,akkor a baloldal nyugodtan adhat erre más témakikerülő választ,ezzel szemben a jobboldaliaktól mindig elvárja hogy pontról pontra válaszoljanak és tényekkel támasszák alá az állításaikat


Hát még biztos van sok minden, de nem akarok regényt írni,összességében ugyanolyan átlagos és elfogult műsorvezető mint a többi, csak mivel régi jó evolúciós trükk, hogy annak van igaza aki erélyesebb és érzelemdúsabb, sok ember az igazság hírnökeként tekint rá.

2013. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Komplikato ***** válasza:
68%

Sokan vágynak egy Kálmán Olga vs Obersovszky meccsre élő közvetítésben. :D

Két végletes elfogult csak csiholna egy kis igazságot ... aztán lehet szavakkal kinyírnák egymást?

2013. febr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
92%

Kálmán Olga egyszerűen csak szokott néha gondolkozni és tudja mit jelent az, hogy kérdést feltenni.

(Közmédiában ez már rég nem divat. Ott az alákérdezés és a "nekem nem parancsol senki, én azt csinálom amit mondanak" dívik.)

2013. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Dick Esmen ***** válasza:
Az mszp és a dk NEM magyargyűlölő hanem HATALOMMÁNIÁS(akárcsak a többi párt).Leszarják ők a magyarokat.
2013. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"és tudja mit jelent az, hogy kérdést feltenni."

Igen, jobbra...

2013. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!