Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhetőnek tartjátok,...

Elképzelhetőnek tartjátok, hogy mentális problémákkal küzd a miniszterelnök?

Figyelt kérdés

Évértékelő beszédében olyan kijelentéseket ejtett meg, melyek komolyan felvetik számomra ezt a lehetőséget.


Azzal kezdte, hogy a kisbabáknak "kedvük támadt megszületni". Majd kijelentette, hogy "külföldi hitelből nem fogunk szociális kiadásokat, béremeléseket finanszírozni", nem törődve azzal, hogy most ígértek rezsicsökkentést és 13. havi nyugíjat, és most vettünk fel a piacokról dollárhitelt.


Majd közölte, hogy "2012-ben is csökkent az államadósság", bár nem említette, hogy ezermilliárd forint adósságcsökkentés csak három ezer milliárd forint megtakarítás beáldozásával történhetett meg.


Majd azt mondta, hogy ne törődjünk az EU előrejelzéseivel a negatív deficitszámokat illetően... Akkor mégis kinek higgyünk? Matolcsy 1,5%-os növekedést jósolt, ebből lett 1,7% csökkenés.


Ezek után a mai magyar állapotokat az államalapításhoz és a nagy forradalmakhoz hasonlította, mintha az éltetné, hogy végre a történelemkönyvek oldalain olvashassa a nevét. Sőt, azt mondta, hogy "aki fél, azt megharapja a kutya, ledobja a ló, de még a roller is". Egyáltalán tudja, hogy mit beszél ilyenkor?


Majd pedig kijelentette, hogy az egyetemeket a legjobbak közé fogja vinni. Kérdés, hogy sok tízmilliárdos forráselvonás mellett hogyan? Fűteni nincs pénze az egyetemeknek, nemhogy kutatni!


Ezek alapján a kijelentések alapján komoly aggályaim vannak a miniszterelnök épelméjűségét illetően. Bár már korábban is hallottam híreket, hogy szanatóriumban kezelték, eddig pletykának tartottam őket. Nektek mi a véleményetek?



2013. febr. 23. 01:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
hát igen, kb pont ezen gondolkodtam én is :D ha ezeket ő is elhiszi, akkor tényleg elmebeteg :D Én pl nem tudom elképzelni, hogy van ember, aki elhiszi ezt a sok blődséget, amit összehordott... mondjuk jó sokan tapsoltak, ahogy hallottam (rádió).
2013. febr. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%

tények makacs dolgok..

Előrejelzésről annyit, hogy gyurcsányék előre jelzését mindig méltatták mindig bólogattak rá ...de sosem teljesült, az istenadta nép is elfogadta , hát igen tévedni emberi... jön a válság mondhatnánk rá, így utólag erre ...

Most meg arról beszélnek már 3éve az unió vezetői, hogy nem teljesül a 3% ...

Tavaly egész eu recesszióba sodródott, januárban még senki se számolt ezzel, így mindenhol szükséges volt a költségvetési foltozás ... Bár sok országban, pontosan gazdasági visszaesés miatt, engedtek 3% határon (de ez már politika)

megjegyzem, a magyar gazdaság is európai unió piacára termel, ha csökken a kereslet akkor azt a gazdasági mutatók is sugallni fogják ezt...

2013. febr. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is épelméjű, hiszen bedőlt neki az ország nagy része. Abban én is kételkedem, hogy az országnak valóban jót akar-e, vagy csak önmagának?
2013. febr. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hitlernek és Sztálinnak is bedőltek az emberek. Nem mérvadó!
2013. febr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Én az itt felsoroltaktól függetlenül gondolom, hogy mentális problémákkal küzd. Behívja a saját embereit, akik neki dolgoznak, az ő seggét nyalják, és olcsó poénokkal tapsoltatja magát, de úgy, hogy majd kicsattan a boldogságtól, mikor a "kedves barátai" egyetértenek vele. Súlyos hatalommániás, öntömjénező, számomra visszataszító ember. Nem tudom, hogy vezethet egy országot.


Amiket itt leírtál, azoknak semmi közük a mentális problémáihoz. Ez csak politika, ezt kell mondania, nem fogja saját magát kritizálni. Minden önértékelő beszéd ilyen a politikában. Nem tényekről szól, csak saját maguk dicsérgetéséről. Mikor Gyurcsány zárt körben rosszat mert mondani magukról, majdnem felakasztották érte. Hát még nyilvánosság előtt, ha azt látná bárki orbánon, hogy akár csak bizonytalan is azzal kapcsolatban, amit csinál, azonnal szétszednék.

2013. febr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6%
nem elképzelhető, csak a kommunista fejekben!
2013. febr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem szimplán elképzelhető, hanem biztos. A szanatóriumos történet sem pletyka, csak azt sajnálom, hogy végül hazaengedték. Eddig úgy tudtam, hogy a beszédeit nem ő maga írja, de ekkora baromságokat talán tényleg csak ő tud összehordani... Vagy Matolcsy :)
2013. febr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
A választók nagy része küzd inkább mentális problémával, hogy ezek után még rájuk akarnak szavazni...
2013. febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

http://www.youtube.com/watch?v=DSY42108jM4


Egészséges ember ilyet nem csinál!

2013. febr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Pszichiátriai kezelésre jár Ausztriába! NA akkor szerinted normális ??
2013. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!