Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy volt képe az MSZP-nek...

Hogy volt képe az MSZP-nek részt venni a tegnapi megemlékezésen, az országgyűlésben?

Figyelt kérdés
A kommunizmus áldozatainak emléknapja, volt tegnap a parlamentbe és akkor egy posztkommunista, mondhatni az akkori MSZMP jogutódja, képes bemenni és van bőr a képükön ott vigyorogni.

2013. febr. 26. 18:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Sorold, melyik mai MSZP-tagnak szárad a lelkén bárkinek a sorsa mint a kommunizmus áldozata.
2013. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
22%

Gyurcsánynak van képe kiállni a nyilvánosság elé.Mit vársz tőle?!

Ráadásul a kommunizmus áldozatainak nagy része mind az ő apjuk,nagyapjuk,esetleg dédapjuk miatt halt meg.Gondolom csak a látszat kedvéért emlékeztek meg, ha rajtuk múlna nem is hagynák a megemlékezést.

2013. febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy ők voltak azok, de mint jogutód párt és híres Kádár barátok. Még a múltkor dicsérték, hogy a Kádár elvtárs az a magyarellenes, szovjetseggnyaló ember milyen jó létett csinált, csak a szaros szájú kommunista Mesterházy elfelejtette, hozzátenni hogy hitelből aminek a kamatos kamatjai még mindig fizetjük.
2013. febr. 26. 18:27
 4/24 anonim ***** válasza:
42%
Jah, vastag a bőr a képükön. Miközben ott szárad a lelkükön a kísértet, az Európát bejáró kommunizmus kísértete.
2013. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%

"Ráadásul a kommunizmus áldozatainak nagy része mind az ő apjuk,nagyapjuk,esetleg dédapjuk miatt halt meg."


- Kevés undorítóbb dolog van, mint valakin számonkérni a rokonok bűnét.


"Nem az, hogy ők voltak azok, de mint jogutód párt és híres Kádár barátok. Még a múltkor dicsérték, hogy a Kádár elvtárs az a magyarellenes, szovjetseggnyaló ember milyen jó létett csinált, csak a szaros szájú kommunista Mesterházy elfelejtette, hozzátenni hogy hitelből aminek a kamatos kamatjai még mindig fizetjük."


- Hát, persze...

2013. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%
Akkorát röhögtem ezen a kérdésen, mint tegnap Rogán Tóni kifakadásán, hogy a csúnya szocik egy szót sem szóltak a kommunistákról. Ember, nézd már meg, hogy hány fideszes volt MSZMP tag! És nem mentség, hogy akkoriban muszáj volt belépni, mert például az én szüleimnek (akik meggyőződéses antikommunisták, nemúgy mint a csak szóban az fideszesek) pisztolyt lehetett volna a tarkójukhoz tartani, de akkor sem léptek volna be a pártba. Nemhogy politikai vagy egyéb irányú karrierjük építése miatt. Na erről ennyit.
2013. febr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
40%

"

- Kevés undorítóbb dolog van, mint valakin számonkérni a rokonok bűnét."


És a zsidó barátaiddal mi van? Ők a mai napig kollektív bűnösnek tekintik az egész magyar népet!

Mai napig fizetjük a kárpótlást, apáink, nagyapáink, dédapáink bűneiért! Nekem mi közöm hozzá, én miért vagyok bűnös?

2013. febr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

"És a zsidó barátaiddal mi van? Ők a mai napig kollektív bűnösnek tekintik az egész magyar népet!"


- Eddig nem tudtam arról, hogy zsidó barátaim vannak, ezért a kérdésre nem tudok válaszolni.

2013. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként ne fizess, ha nem jogos. Ennyi.
2013. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

"És a zsidó barátaiddal mi van?"


És te miért tartod magad különbnek náluk, ha ugyanazt műveled?

2013. febr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!