Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik magyar politikust...

Melyik magyar politikust utálod a legjobban?

Figyelt kérdés
Csak egyet írj, és azt is, hogy miért pont őt!
2013. febr. 28. 12:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%
Matolcsy és Zsiga kib@szott Marcell
2013. febr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Dick Esmen ***** válasza:
75%
Kövér Lászlót
2013. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Pro Patria ***** válasza:
Nem gyűlölöm egyik politikust sem kifejezetten, mint magát az embert, legfeljebb a pártjukat, és az eszmeiséget, amit képviselnek.
2013. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hogy én is offoljak, mint az előttem mrgszólaló, mindenkit és mindent szeretek az egész univerzmuban. Csak a mértéke más....
2013. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem gyűlölök senkit, nagyon felesleges érzelem. Nem értek vele egyet vagy úgy gondolom, hogy korrupt stb. Amúgy párttól függetlenül én azokat nem bírom (nem bírom, nem bírom-tulajdonképpen kb. 6-7 politikust bírok), akik nagyon "durván" mondják el a véleményüket (hát jó sok ilyen van).
2013. febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Nehéz dönteni... na jó, legyen Semjén. Mert olyan, mint az elmúlt századok pöffeszkedő arisztokratái, csak éppen a mi időnkben rontja a levegőt. A Vatikán ökle, vagy mifene.
2013. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
és neked utolsó a vatikánnal mi a bajod? talán keresztényellenes vagy, mint az avo? aki papokat kínzott, vert, ölt, üldözött?
2013. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Utolsó: attól, hogy bajom van a Vatikánnal, attól még akár protestáns is lehetnék. Nem vagyok az egyébként, meg keresztényellenes sem; azt viszont roppant utálom, amikor a politikán keresztül megpróbál betüremkedni azoknak az életébe, akik nem tartanak rá igényt. Rosszul viselném a zsidóktól, a muzulmánoktól, a krisnásoktól és a szikhektől is, de most leginkább a kereszténységgel kapcsolatban találom szembe magam ilyesmivel.
2013. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 reine69 válasza:
24%
Gyurcsány Ferencet- azért mert hazudott reggel, délben és este is, azért mert 2004 december 5-ét a magyarság szégyennapjává tette és azért mert egy hazaellenes elmebeteg.
2013. márc. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!