Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az anyuka...

Mit gondoltok az anyuka gyermekneveléséről (videó, link a kiegészítésben)?

Figyelt kérdés

[link]

(4:20-5:30 között)


1.) Szerintem alapból nem kéne kivinnie a gyerekét, mivel (állítólag) mentális sérülést okoz a gyerekeknek.


2.) Szerintem nem helyes egy ennyi idős gyerekeket GYŰLÖLETre tanítani. Az meg főleg nem helyes, hogy minden b*zit utál, nem csak a botrányt keltő felvonulókat.


3.) Azt meg végképp nem értem, hogy azért utálja őket, mert egymásnak nemi fertőzéseket adnak át? Sok köze nincs hozzá, na mindegy, többi a videóban benne van!


2009. szept. 11. 11:15
1 2
 11/14 Salx Narval ***** válasza:
Még mindig az utolsó: Látom nem tetszett a véleményem.Pedig le sem írtam, hogy mi a problémám a melegekkel.Ejnye,ejnye.
2009. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit, mondjuk fel se. Nem szoktam ezzel foglalkozni, de én az én lepontozásom sem okozna akkora visszaesést, én is csak egyszer tudok pontozni, mint mindenki más.


De a LÉNYEG! Épp a lepontozásokból látszik, hogy valaki nem ért egyet itt a többség véleményével. Írja már meg légyszíves, még fel is pontozom, de nagyon kíváncsi lennék a véleményére.

2009. szept. 15. 18:00
 13/14 Salx Narval ***** válasza:
Kedves kérdező,holnap leírom, most mennem kell sajna.
2009. szept. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Salx Narval ***** válasza:
Bocsánat a kérdezőtől, de tegnap nem értem rá.Nem számítottam én pozitív visszajelzésre,a válaszaim miatt.Hiszen mid két oldalt bíráltam, sőt az anyukát és a riportert is.Csak elvártam volna egy mondatot, a tetszésnyilvánítóktól.Mit ahogy én is megválaszolok a kérésedre.Az én ellenszenvem, pont azok a dolgok miatt alakult ki, ami miatt, a melegek tüntetnek.Az-az toleranciát, megértést és elfogadást várnának.Ezzel szemben a nagy részük, ( nem mindenkire, vonatkozik)semmibe veszi, a többi ember erkölcsi normáit.Közterületen, nyilvános helyeken, közerkölcsöt sértő, hivalkodó és néha undorító módon viselkednek.A törvények nem tiltják, az azonos neműek együttélését,ha viszont azt szeretnék elérni, hogy ezt mások is elfogadják, akkor ezt meséljék el azoknak a sorstársaiknak is, akik az utcán, egymást taperolják és undort keltenek az emberekben.Ha másképp nem megy, határolódjanak el,ezektől az emberektől. Mint ahogy ezt én is megtettem azokkal szemben, akik zavarkeltés céljából mentek el a felvonulásra.Kihívó provokatív viselkedésre a válasz is hasonló.A probléma gyakorlatilag ez a pár száz ember, mindkét részről.Ezek az emberek állnak, a békés együttélés, ill elfogadás útjában.Ha már rágyújtott valaki, egy nemdohányzó társaságban, akkor álljon legalább a nyitott ablakhoz és ne mások arcába fújja a füstöt, a jogait hangoztatva.Mert joga lehet, hogy van, de ettől még utálni fogják a többiek.Hát dióhéjban, ennyi lenne.
2009. szept. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!