Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A (még mindig) fidesz-hívők...

A (még mindig) fidesz-hívők mit szólnak hozzá, hogy a kormány semmit nem tesz a kilakoltatások ellen?

Figyelt kérdés
Ez volna az a nagy nemzeti kormány?! Akkor milyen az, amelyik nem nemzeti?

2013. márc. 4. 18:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én nem vettem fel kölcsönt de sajnálom azokat akiket átvertek a Bankok .Kétszer annyit kell befizetniük a hiteleseknek.Erről pedig a kormány tehet hogy ezt megengedte a Bankoknak!
2013. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne? A hitelszerződések felülbírálása nem a kormány hatásköre.
2013. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
64%
"Erről pedig a kormány tehet hogy ezt megengedte a Bankoknak!" Az viszont nem ez a kormány volt.
2013. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Majd megszakad értük a szívem. Pár napja vitte el a bank a szomszéd BMW-ét, a sírógörcs kerülgetett. Nem tudom, hogy hogy fognak nélküle élni, de az nagyobb probléma, hogy ők se... Egyébként a 3 szintes, medencés házukon is 40M deviza van. Szegények, mindjárt elkezdem sajnálni őket...
2013. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
44%
Semmi köze a kormánynak ahhoz, hogy ki milyen hitelszerződést köt. Ez a véleményem. Csakhogy a Fidesz ellenzékben azt ordibálta, hogy a kormány nem tesz semmit szegényekért! (Meg még azt is, hogy a kormány tehet a 350-es benzinárról, stb...) Hogy is van ez, elvtársak? :) Kicsit kiakad a populizmus-mérő.
2013. márc. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
74%

"Milyen "barátaim"? Pártfüggetlen vagyok, egyikbe se hiszek!"


Őket én is letagadnám.

2013. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
47%

Hányingerem van az itteni válaszoktól.Ennyi empátia sincs bennetek ti undormányok?Ezaz bégető birkák,marjátok csak egymást,tipikus magyar mentalitás


Az oké hogy kamatostul kell visszafizetni a kölcsönt és ha ezt nem teszik meg akkor kilakoltatják őket,de könyörgöm,komolyan gondolja ezt a bank hogy a háromszorosát kéri vissza a kölcsönnek?Még ezen csodálkoznak hogy nem tudják visszafizetni?


A kritizálóknak meg üzenem hogy akkor pofázzanak ha nem anyuci meg apuci tolta a seggük alá a lakást + kocsit és teljesen egyedül,ÖNERŐBŐL értek el mindent bármiféle segítség nélkül!


Ti örülnétek ha 100.000 FT-ért 300.000-et kéne visszafizetnetek?Nem hinném

2013. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Lehet szidni a bankokat. Nekem betétem van náluk nem hitelem. De ha vissza akarom kapni a pénzem, engem nem érdekel hogyan de kaparják elő. Másrészről adtam már 4* kamatmentesen baráti kölcsönt. Ebből 2 esetben egy forintot sem láttam viszont. 1-nek a feleségem járt a nykára majd később a szüleit cseszegette, így a szülők részletre visszaadták. A 4. pedig a megbeszélt fél év helyett 2 év után kezdett nyögvenylősen töresztgetni. Azóta bárki kérhet tőlem kölcsönt. Ez nem az én idegeimnek való móka.
2013. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Tyukanyo40 válasza:
100%

Nem is érthető a hozzáállás!


"A balib oldal még ennyit sem akart tenni a hitelesekért!


De ha már itt tartunk!

Ki a felelős azért hogy ennyi devizahitel lett felvéve?

Jahh hogy az embörök! Akik ugye 99,9% ban nem rendelkeznek közgáz ismeretekkel.

Ausztriában reklám hadjáratként folyt a Tv ból hogy ne vegyenek fel az emberek Svájci frank alapú hitelt.


Itt?

Semmi ellenvetés szinte.


Akkor hogy is van ez?"



A ballib-nél is volt kilakoltatási moratórium...

A deviza hitelek felvétele, nem csak a hozzá nem értők hibája volt,hanem a bankoké is, mivel ők árasztották el a médiát a kedvező lehetőségekről. És mielőtt az akkori kormányt kezdenéd el szidni, akkor elárulom, hogy a mostani kormány akkor nem ugatott, hogy "ájjón má meg a nászmenet", mert ők is vastagon éltek a lehetőséggel. Kivétel nélkül vették fel a hiteleket, és nem tiltakoztak az ellen!! Mit gondolsz, a végtörlesztés neked íródott? Fenéket... Ők szépen, nyugodtan letudták a képviselői fizuikból, míg a kisember kénytelen volt mindenét eladni, hogy megszabaduljon a tartozástól.Már akinek sikerült..mert ugye a szabályokat úgy alkották meg, hogy csak nagyon keveseknek sikerüljön:( Mindamellett, a kilakoltatási moratórium meghosszabbítása, nem oldaná meg a hitelesek problémáit, mert ott,ahol már több hónapnyi csúszás van, azt nagyon nehéz 1-2 hónapnyi haladék után lecsengetni. sajnos!!!

2013. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
37%

Magad uram, ha szolgád nincs alapon nem kell beengedni a végrehajtókat. Ha összefognánk, és százak mennének segíteni egy kilakoltatáskor, tehetetlen lenne a végrehajtás.

Nem lehet több tízezer rendőrt egyszerre kivezényelni mindenhová.



Persze ez a "röhögök a más kárán" mentalitással, meg a "mindjárt sírok" dumával nehéz mit kezdeni. Jön még kutyára dér, és amikor neki lesz szüksége más segítségére, az ilyen magára marad.

2013. márc. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!