Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért változott így a fideszes...

Miért változott így a fideszesek és a fidesz véleménye?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 9. 11:35
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

ma 13:32


Mond meg, hogy ki az aki a legjobban védi itthon a kommunista ügynököket? Ki az aki nem akarja nyilvánosságra hozni? Nem az mszp, nem az lmp, nem a jobbik. A fidesz. Ők azok akik nem támogatják. Persze a fidesz szavazók csak arra figyelnek amit mondanak. Azt mondják ellenük vannak, de pont ellenkezőleg dolgoznak. Kiderülne, hogy a pártban szép számmal ülnek ügynökök.

2013. márc. 9. 13:37
 22/41 anonim ***** válasza:
32%

a 0 szazalék az dicsőség egy kommunsták által uralt fórumon! az igazság ellen a kommunisták mindig lepontozással élnek! de nem bánom! az igazság úgyis igazság, ha sokan letagadják!

minnél nagyobb igazságokat mondok, annál kevesebbet kapok, ez van, de nem fáj!

2013. márc. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

ma 13:38


Hát akkor trollkodj tovább. Persze mindig az a kommunista aki nyitott szemmel jár és látja a fidesz mit csinál. Akkor ebben az országban elég nagy többségben kommunisták vannak. Az ország 80% szerint rossz irányba haladunk. Akkor itt 80% kommunista?

2013. márc. 9. 13:40
 24/41 anonim ***** válasza:
33%

"Hát akkor trollkodj tovább. Persze mindig az a kommunista aki nyitott szemmel jár és látja a fidesz mit csinál. Akkor ebben az országban elég nagy többségben kommunisták vannak. Az ország 80% szerint rossz irányba haladunk. Akkor itt 80% kommunista?"


[link]


Ha megnézed a választási arányokat, az ország 14% kommunista csak. De igaza van a srácnak, itt rengeteg a kommunista, ami felháborít, hogy még a moderátorok is azok, mert nem engedték jelenteni ezt a szörnyen provokatív kérdést, mert hogy "már ellenőrizték". Egyszerűen felháborító, de attól hogy ezen a sz*ron ennyien vagytok a választási arányokat nézve fasorba se vagytok hála az égnek 2014-re ugyan ez vonatkozik. Engem, minket lehet lepontozni a wikin a számokat nem tudjátok lepontozni!

2013. márc. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

"Ha megnézed a választási arányokat, az ország 14% kommunista csak. "


Arra utaltam aki nem fideszes. A 2010es év már rég nem mérvadó. Azóta Orbán népsuerűsége se volt soha ilyen alacsony. A teljes népesség körében 20%-on állnak. A többség szerint rossz irányba mennek itthon a dolgok.

[link]


Akkor a fideszes logikát követve ők kommunisták, mert kritikával illetik a kormányt. Az, hogy rossz irányba megyünk egy kritika.

2013. márc. 9. 15:04
 26/41 A kérdező kommentje:

És a választásokra apellálni is vicces. Akkor úgy át lettek b*szva az ember mint állat. De azóta egyre jobban kinyílik a szemük. Nem véletlen nincs már olyan támogatottsága. Vagy, hogy Orbán miért nem annyira népszerű.

ÉS miért csökkenhet a népszerűsége:

[link]


Jó lenne ha ő is olvasná.

Egy szinten van Mesterházyval, de Bajnai is bőven fölötte van.

[link]

2013. márc. 9. 15:12
 27/41 A kérdező kommentje:

És ez is érdekes:

[link]

2013. márc. 9. 15:12
 28/41 anonim ***** válasza:
58%

Értem mit mondasz. De a közvélemény kutatásra nem tenném az életem azért. Ugyanis szerintem a hasra ütés szintjét súrolja. Mert az én véleményem nem kérdezték ki, szóval nekem innentől kezdve hitelét vesztette az egész. Arról nem szólva hogy soha egy ismerősöm, családtagom sem kérdezik meg. Feltételezem téged sem kérdeztek meg mi a véleményed.


Jogos, hogy a Fidesz népszerűsége csökkent, minden eddigi párt rossz volt eddig, így nincs olyan párt aminek megmaradna a népszerűsége nincs, és nem is lesz itt az elkövetkezendő évtizedekben ilyen párt, mivel a tudósok még nem találták fel a varázslást.


Ilyenkor mindig az ellenzék népszerűsége növekedik ez teljesen egyértelmű. Az új pártok kinyomnak néha régieket pont ezért, például a Jobbik népszerűsége is nő az MSZP-jé csökken. Szóval tényeket közölsz, az ellenzék meg igen, kúszik fel szépen lassan. De hidd el, hogy marad a Fidesz, legalább is szerintem. Ne feledd 2/3 többséggel van bent, így ha vesszük a fent említett természetes csappanást, akkor is hatalmas az esély rá. Mellesleg nem beszélve arról, hogy mi van ha frakcióba lép egy másik párlat, ha ez egy erősebb párt, nem egy jelentéktelen KDNP akkor annyi. Én nem vagyok Fideszes, de ezek tények.

2013. márc. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
50%

Már megint a szokásos hecckampány, és az uszítások...!


Ki a túró mondta, hogy akik balhéztak azok hazafiasak lennének??? Senki!!! A Fidesz a rendőri túlkapásról beszélt, amikor olyan emberek is megsérültek, akik nem balhéztak, és nem balhézni mentek!!!


Komolyan mi megy már itt, legalább tényeken vitatkozzunk!

2013. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
33%

Mikor mondta a Fidesz a randalírozókra, hogy hazafiak???

Várok egy videó linket! A Fidesz a rendőri túlkapásokra volt berágva, mikor a rendőrök BÉKÉSEN ÜNNEPLŐKRE TÁMADTAK RÁ! (AZONOSÍTÓ NÉLKÜK, VAJON MIÉRT?....)


És mielőtt kapnám a kritikákat hozzátenném:


-AKI BALHÉZOTT, AZOKAT ELÍTÉLEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


-AMELY RENDŐR TÚLLÉPTE A HATÁSKÖRÉT, ELÍTÉLEM!!!!


Ezt csak azért írtam le, mert tudom mi lett volna a válasz: A jóságos rendőrök, rátámadtak a csúnya, balhézó, gazemberekre.....

Voltak gazemberek, de nem csak ők sérültek meg!

2013. márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!