Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért változott így a fideszes...

Miért változott így a fideszesek és a fidesz véleménye?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 9. 11:35
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

"Értem mit mondasz. De a közvélemény kutatásra nem tenném az életem azért. Ugyanis szerintem a hasra ütés szintjét súrolja. "


Az, hogy nem értesz hozzá, nem az én és nem a közvélemény-kutatók baja. Ez egy külön tudományág. Vagy csak nézd meg a 2010es közvélemény kutatás eredményeit. 2%-os hibafaktoron belül vannak, de ennyit ők is elismernek. (de ha jól tudom 3% a hibafaktor)

2013. márc. 9. 17:38
 32/41 anonim ***** válasza:
12%

"Az, hogy nem értesz hozzá, nem az én és nem a közvélemény-kutatók baja. Ez egy külön tudományág."


Tudomány ág??? Ezt ugye te sem gondoltad komolyan? És milyen ág? Science Fiction? Engem nem érdekelnek az ilyen balos hülyeségek megmondtam. Gyurcsányék anno 4 éven át hülyítették a magadfajtákat a statisztikájukkal.


Ebben az országban már akkor is megkérdőjelezem ha személyesen tőlem is megkérdezik, nem még akkor amikor balos politikai érdekeltségű cégek nyomatják ki a hülyeségeiket hasból. Én is előtudok neked keresni a neten Fideszes statisztikákat, egészen másokat mutatnak.

2013. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Az nem statisztika, hanem hazugság, amikor egy csökkenő vonalra rámondják, hogy emelkedik. (Pl. GDP, Egyetemre jelentkezők száma, munkanélküliek száma)
2013. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

"Tudomány ág??? Ezt ugye te sem gondoltad komolyan? És milyen ág? Science Fiction? Engem nem érdekelnek az ilyen balos hülyeségek megmondtam. Gyurcsányék anno 4 éven át hülyítették a magadfajtákat a statisztikájukkal. "


Ez te se mondod komolyan? És egy kérdés. Miért lennék balos? Vagy csak az kritizálhatja a kormányt aki balos? Na ez a nagy baj a fidesszel. Azonnal azt hiszik, ha valami szart csinálnak és az ellen az emberek felkelnek akkor máris balosok. Mert itthon akkor többségben van a balosok mint a jobbosok.


És az, hogy te nem értesz a matematikához még nem a tudomány baja. Nézd meg a választások körüli kutatást. Szinte pontos eredményt hoztak.

csak, hogy ne keljen keresned:

[link]



De most pontosan mi is a baj az alkotmány elleni tiltakozással? A fideszeseknek csak annyi van meg, hogy módosítsák és kész. De az már nem érdekli őket, hogy úgy módosítják, hogy a korábban alkotmányellenes dolgokat rakják bele és ezzel azokat alkotmányossá alakítani. Ezzel semmi bajt nem éreztek? Ha szerinted ez rendben van akkor már rég sajnállak. Ez lenne a demokrácia? Mi lett azzal amit még Orbán mondott pár éve az AB-ről? Hol van a jogállam?

Egyáltalán mi értelme már az alkotmánynak? HA úgy alakítják kényük kedvük szerint ahogy az ő szájuk ízének tetszik. Mit csinálnak jogállamban az alkotmányellenes dolgokkal? Kidobják a kukába, mert az rossz és törvénysértő. És itt mit csinálnak? Megváltoztatják az alkotmányt, hogy ezzel megszüntessék az alkotmányellenességet. Csak szerintem van ezzel probléma? Ez a jogállam Magyarországon? Viktor olyanokat csinált az elmúlt 3 évben amihez még Gyurcsánynak se volt pofája. Közben a fideszeseket ez valahogy nem érdekli, mert egy arcon köpés lenne nekik, ha felismernék a hazugságokat.

2013. márc. 9. 18:54
 35/41 A kérdező kommentje:

"Az nem statisztika, hanem hazugság, amikor egy csökkenő vonalra rámondják, hogy emelkedik. (Pl. GDP, Egyetemre jelentkezők száma, munkanélküliek száma)"


Az tudod, nem ortodox növekedés. Matolcsy szerint a recesszió valójában gazdasági növekedés. Lehet kihagyta ezt az órát az egyetemen.

2013. márc. 9. 18:58
 36/41 A kérdező kommentje:
„Minden valódi alkotmány a polgárt védi a hatalomtól. Az alaptörvény és annak negyedik módosítása viszont az államot védi a polgárral szemben.”
2013. márc. 9. 19:11
 37/41 anonim ***** válasza:

"És egy kérdés. Miért lennék balos? Vagy csak az kritizálhatja a kormányt aki balos?"


Gondolom nem vagy Jobbikos. Gondolom nem vagy Fideszes mert őket szapulod. És most azt mondod nem vagy balos. Akkor mi vagy földimogyoró?


Mondtam hogy bármit linkelhetsz ha egyszer már nem hiszek ezeknek. Vagy szerinted ez lenne az első eset hogy statisztikát hamisítanak?


És egy árva szóval nem mondtam, hogy jó hogy az alkotmányt bizgatják. Nem értem, hogy miért ezzel kell támadni.

2013. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

"Gondolom nem vagy Jobbikos. Gondolom nem vagy Fideszes mert őket szapulod. És most azt mondod nem vagy balos. Akkor mi vagy földimogyoró? "


JA tehát kötelező mindenkinek beállni egy párt mögé? A lakosság fele független. Akkor ők most földimogyorók?


"Mondtam hogy bármit linkelhetsz ha egyszer már nem hiszek ezeknek. "


Akkor ne higgy, de viszont az előző választásokkor is eléggé jól eltalálta.

2013. márc. 9. 19:51
 39/41 anonim ***** válasza:
50%

"JA tehát kötelező mindenkinek beállni egy párt mögé? A lakosság fele független. Akkor ők most földimogyorók? "


A lakosság független fele nem a gyakorin szidja a Fideszt. Ebből gondoltam. De igen ha már itt tartunk elég sok a földimogyoró szavazati joggal.

2013. márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

"A lakosság független fele nem a gyakorin szidja a Fideszt. Ebből gondoltam."


Én személy szerint nem sok embert ismerek aki nem szidja a fideszt. Pedig többségük független. Attól, hogy valaki független még lát a szemétől. Itt a gyk-n ha valaki szidja a fideszt akkor ballibsi. És miért? Mert szidja őket. A fideszeseknél ha valaki szidja őket akkor az ballibsi.

2013. márc. 9. 22:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!