Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor ment tönkre Magyarország...

Mikor ment tönkre Magyarországon teljesen a közbiztonság?

Figyelt kérdés
4-5 évvel ezelőtt még nem volt ilyen sz@r.
2013. márc. 11. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem ment tönkre, engem még sosem ért Magyarországon atrocitás.
2013. márc. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem 2003-tól kezdett el bomlani.


Az Eu csatlakozás után meg mindenféle hülye liberális baromságokat ránk erőltettek így még rosszabb lett.

2013. márc. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
pár éve borzasztó a helyzet
2013. márc. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
MSZP idejében,de a Fidesz még belerug jópárat a halott közbiztonságba
2013. márc. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Ez már nem most elkezdődött folyamat, és ahogy mutatkozik nem is javul.
2013. márc. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
2006-ban. A fidesz ellenséget látott a rendőrökben, mert nem álltak a békésen TV székházat gyújtogató és kocsikat borogató BÉKÉS tüntetők mellé. Ezért mindet megtett a rendőrség tekintélyének csökkentéséért. Most pedig ez a helyzet!
2013. márc. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most akkor Pintér Sándor még se tett 2 hét alatt rendet? (a kérdés költői)


Hát szerintem kb 4 éve kezdett egyre jobban romlani helyzet. És az sem javította helyzeten, hogy megszüntették a szolgálati nyugdíjat. Akkor aki csak tehette nyugdíjba ment. Alig maradtak 50 év felett a rendőrségen. Beszédes, hogy ma az utcán szolgáló rendőrök átlag életkora 30 év alatt van. Hogy legyen tekintélye egy 25 éves, nem épp a legjobb fizikummal és szellemi képességgel megáldott rendőrnek?!?!

2013. márc. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát elég szomorú. Szerintem sem a Fidesz, sem az MSZP nem jobb a másiknál, mindkettő egy rakás sz@r. De lehet, hogy a 2008-ban elinduló gazdasági válság is benne lehet a dologban.
2013. márc. 12. 09:51
 9/10 A kérdező kommentje:
1 Jó neked.
2013. márc. 12. 09:51
 10/10 anonim ***** válasza:

A közbiztonság nem csak úgy magától romlik. Éppen ezért rendőri erővel nem is lehet komolyabb eredményt elérni. A bűnözés feltételei javulnak folyamatosan részben a gazdaság romlásával, részben a demagógiával, részben az ellenségképzéssel és bizalomvesztéssel.

A közbiztonság változó szintű volt régen, egyes területeken néha javult, néha romlott. Ez ma is így van, vannak olyan területek, ahol jobb helyzet, mint mondjuk 10-15 éve. Ami erősen romlik, és elsősorban feltűnő, az az utcai erőszak számszerű növekedése és durvaságának erősödése.

Ez az 1990-es évektől eltérő intenzitással romlik, ami törvényszerű volt, csak akkor senki nem hitte el, hogy így lesz. Az okok nagyon sokrétűek és messzire vezetők, néhányat az elején említettem.

2013. márc. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!