Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Te hogy javítanád Magyarország...

Te hogy javítanád Magyarországon a közbiztonságot?

Figyelt kérdés
Milyen intézkedéseket tennél?

2012. jan. 2. 12:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%
Lecsukatnám a jogvédoket.
2012. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Kb. amit az elso irt.
2012. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Az utóbbi 1,5 évben már több rendőrt szoktam látni járőrözni. Mást nem igen tehetünk...
2012. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

"Az utóbbi 1,5 évben már több rendőrt szoktam látni járőrözni. Mást nem igen tehetünk..."


Ahhoz képest tovább romlott a közbiztonság.

2012. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 doboszoli ***** válasza:
100%

Talán Pintér-mesternél érdeklődj, ő fröcsögte a "két hetet", győzelmi mámorában.

Ezt még az "elmúttnyócévre" sem lehet fogni.

2012. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
41%

"Ahhoz képest tovább romlott a közbiztonság."


Miben nyilvánul meg?


Doboszoli... :) Az imént ecseteltem egy másik témára, hogy a baloldal mennyire szeret demagógokat hangoztatni. Azt hiszem erre most rájátszottál.

2012. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha utánaolvasol szinte minden megyében nőtt.


[link]


Most mi ez a nagy fidesz imádat. Már lejáratták magukat és lassan az országot is.

2012. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szegedi Csanád, mint hiteles forrás. Az Avas nem egy életbiztosítás. Az Illatos útra Ferencvárosban elég rossz a közbiztonság, de mégsem azt vetítjük az országra...
2012. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Pintér megígérte, és meg is lehetett volna valósítani, ha van mögötte valódi szándék, de sajnos, mint látjuk nem volt. De szerintem be kéne költöztetni pár cigányt a rózsadombra, és lehet, hogy tényleg javulás lenne...
2012. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lenne pár ötletem. Az első a börtönök "komfortját" csökkentené, hogy valóban büntetés legyen, másrészt pedig az illető rettegjen visszakerülni. Mert a jelenlegi rendszerben bűnöző továbbképzőként működik a többségük, a rabok kigyúrják magukat, eldumálnak a "kollégákkal" az új módszerekről, bandát alapítanak stb. és közben jól főznek rájuk...

1. A börtönökben a cellákat télen tilos lenne 15foknál melegebbre fűteni.

2. Csak kenyér és víz.

3. Mindenkinek 2x2 zárka, amiben egy matrac meg budi van, és amiből napi 2 órára mehetne ki, jó magaviselet esetén.

4. Konditerem, TV, megszűnne, könyvtárba pedig csak jó magaviselettel járhatna (akkor már értékelnék).

5. Renitens, szabályszegő egyéneknek testi fenyítés és/vagy 1 hetes éheztetés.

6. Látogatás csak kivételesen jó magaviselet esetén, évente 1x.


A másik csoport a hivatásos bűnözők számát redukálná:

1. Visszaeső erőszakos bűnözőket akasztani az első visszaesés után is.

2. A saját ingatlanát bárki bárhogyan megvédheti.

3. Lopás/sikkasztás esetén 100ezer forintonként végtaglevágás (időben halmozható a büntetés), és az illető emiatt természetesen nem kaphat semmilyen rokkant ellátást.

4. Ha valakit elítélnek, akkor 10 évig nem kaphat semmilyen segélyt (a szabadulástól számítva), juttatást.


Valamint, minden elítéléssel együtt járna egy teljes körű vagyonosodási vizsgálat is, ami a családtagokra is kiterjedne, valamint az illetőnek a börtönköltségeit le lehetne foglalni a vagyonából.

2012. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!