Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem bosszantott ez fel...

Csak engem bosszantott ez fel nagyon amikor megláttam az újságosnál?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom hogy lehet valakinek pofája ilyet címlapra tenni, még ha az egy utolsó sz.r balos iromány is.

Ez egy baloldali vicclap, annak is szánalmas, többet várnék a farkasházitól meg a nejétől, hiába nem bírom őket.

Könyörgöm a balosoknak nagy szerepük volt abban hogy ez a deviza dolog így alakult, és semmit sem tettek értük.

A fidesz legalább próbálkozik, de ami a legfontosabb házat ad az embereknek evvel. Nem értem hogy mi jogon űz viccet ebből egy balos amikor pont hogy alattuk volt a gulág, mert semmi segítséget nem adtak csak mentek az emberek a lecsóba.

Erre van pofájuk ilyet kiírni?

Új házak épülnek embereknek akik részben miattuk jutottak oda ahova, erre ezek gúnyt űzve belekötnek hogy segítséget kapnak az emberek?

Hogy tud valaki kiállni oda a címlapra vagy a nevét adni ilyen mellé, hogy viccet csinálunk más nyomorából?


Én ezért nem szeretem a baloldalt, pont az emberek ellen van minden lépésük és egy szánalmas képmutató tolvaj-rabló banda az egész sleppjük. És az ilyen és ehhez hasonló dolgokkal röhögnek bele az emberek képébe és hazudnak az arcukba bármikor ha az a hasznukra van, vagy uszítani lehet vele.

( Ismerve a szerkesztőséget, még ne legyen antiszemita ezek után...:)



2013. márc. 13. 17:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

tudom, hogy nem értesz velem egyet, de leírom:


- egyik kormány sem kényszerített senkit hitel felvételére

- nézz utána, hogy mennyibe kerül Ócsán az a néhány ház mindannyiunknak!

- nem a nyomort figurázzák ki a címlappal, hanem azt a látszatintézkedést amit az ócsai pár lakóház építése, valamint a beruházásra fordítandó/fordított összeg jelent

2013. márc. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Így van az, ha annyira sötét valaki, hogy nem érti a humort!
2013. márc. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Biztos vagyok benne, hogy nem csak téged bosszantott fel. Nagyon sok hivö társad van.
2013. márc. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
56%

"Könyörgöm a balosoknak nagy szerepük volt abban hogy ez a deviza dolog így alakult, és semmit sem tettek értük. "


240-es euró meg 160 forintos svájci frank árfolyam mellett mit kellett volna tenni. Egyébként meg az államnak nem feladata gondoskodni az ilyen semmirekellő alja csürhékről akik ész nélkül vették fel a hiteleket. Amikor a törlesztő az árfolyam miatt csökkent akkor nem sírt a szájuk, akkor se sírjon ha megduplázódik. Elmondták nekik, elfogadták a feltételeket, itt a vége az ügynek. Az felháborító hogy Ócsán akkora négyzetméteres árból húzták fel ezt a putrit amiből a rózsadombon házat kapnál. Egyáltalán az hogy egy fillért is költenek ezekre az életképtelen élősködőkre az adómból.

2013. márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
csak téged
2013. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 botlik-gabor válasza:
69%
senkitsem kényszerítettek hitelt fölvenni sõt több embernek volt munkálya a bal oldal kormányzása idelyén mint most, ergo az embereknek több pénzük lehetett mint most, mégis fölvették a hitelt és most még keresetük sincsen amibõl esetleg törleszteni tudnának. akkor most ki is próbál segíteni? az ócsai telep pedig állami pénz szórás de semmiképp sem segítség!
2013. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
18%

"Könyörgöm a balosoknak nagy szerepük volt abban hogy ez a deviza dolog így alakult, és semmit sem tettek értük."


Eleve első körben lőttem volna tarkón aki hitelt vesz fel, másodikban a hitelezőt uzsoráért és most nem lenne miről beszélni. Ennyi.

2013. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
18%
Harmadik körben nyitnék egy állami panaszirodát azok számára akik ez ügyben kívánnak panaszt tenni. Őket szimplán felkötném. És ezzel Magyarországon az ingyenélők, uzsorások és pesszimisták száma minimálisra is csökkent.
2013. márc. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
98%

Tisztelt Kérdező!

Tud olyan közismert politikust, akiről nem jelent meg sok-sok karikatúra; gúnyoldó aláírású kép; az általa mondottaktól eltérő hanganyagot tartalmazó, az adott beszédet kiforgató vicces video? Nem látott sok olyan helyszín-, esemény képet, aminél hasonló stílusú aláírás, cím volt? Ez miért kirívó?

2013. márc. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 botlik-gabor válasza:
97%
egyépként meg az órbán kormány alatt sem jobb a forint és azért a mol részvény megvétele miatti romlást nem lehet a gaz gyurcsányra fogni. és ezek tények.
2013. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!