Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem bosszantott ez fel...

Csak engem bosszantott ez fel nagyon amikor megláttam az újságosnál?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom hogy lehet valakinek pofája ilyet címlapra tenni, még ha az egy utolsó sz.r balos iromány is.

Ez egy baloldali vicclap, annak is szánalmas, többet várnék a farkasházitól meg a nejétől, hiába nem bírom őket.

Könyörgöm a balosoknak nagy szerepük volt abban hogy ez a deviza dolog így alakult, és semmit sem tettek értük.

A fidesz legalább próbálkozik, de ami a legfontosabb házat ad az embereknek evvel. Nem értem hogy mi jogon űz viccet ebből egy balos amikor pont hogy alattuk volt a gulág, mert semmi segítséget nem adtak csak mentek az emberek a lecsóba.

Erre van pofájuk ilyet kiírni?

Új házak épülnek embereknek akik részben miattuk jutottak oda ahova, erre ezek gúnyt űzve belekötnek hogy segítséget kapnak az emberek?

Hogy tud valaki kiállni oda a címlapra vagy a nevét adni ilyen mellé, hogy viccet csinálunk más nyomorából?


Én ezért nem szeretem a baloldalt, pont az emberek ellen van minden lépésük és egy szánalmas képmutató tolvaj-rabló banda az egész sleppjük. És az ilyen és ehhez hasonló dolgokkal röhögnek bele az emberek képébe és hazudnak az arcukba bármikor ha az a hasznukra van, vagy uszítani lehet vele.

( Ismerve a szerkesztőséget, még ne legyen antiszemita ezek után...:)



2013. márc. 13. 17:18
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nekem Pro Patria véleménye sokat számít, szóval igen. :)
2013. márc. 14. 18:34
 22/23 anonim ***** válasza:
Hát akkor én is jobban alszom az éjjel.
2013. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ez valóban egy okádék, de én már nem csodálkozom semmin sem. Nem érdemes Magadat felhúzni ezen, csak az egészségednek ártasz. Nyilván, akik ezzel poénkodnak, nem járnak ebben a cipőben.
2013. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!