Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is úgy látja, hogy Magyaro...

Más is úgy látja, hogy Magyarországon reménytelen a helyzet és soha nem lesz már jobb?

Figyelt kérdés

A baloldal kiszolgáltatja a magyarságot a külföldi tőkének, idejönnek a vállalataik, cégeik, gyáraik, hogy éhbérért dolgozzon náluk a magyar ember, szóval marad a szegénység.

A Fidesz nagyon harcol azért, hogy a magyarországi tőkések kezébe kerüljön minden és a magyarok ne a külföldieknek, hanem nekik legyenek kiszolgáltatva, hogy aztán kényük kedvük szerint azt csináljanak itt, amit akarnak. Az eredmény ismételten csak a szegénység.

A Jobbik hatalomra kerülése esetén elmenekülnének a külföldi befektetők és a magyarok közül is azok, akinek pénzük van és lehetne velük valamit kezdeni. Ismét csak szegénység.


Bármit is lépünk, mindig csak szegénység lesz, korrupció és szervezetlenség. Ez az egész így örökös marad?



2013. márc. 17. 00:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
A világ azért küzd (pl. sok sok mérnök), hogy egyszer globálisan jó legyen mindannyiunknak Kínától Afrikáig és Európától Amerikáig, mindenhol. Ennek az az ára hogy dolgozni kell, mint egy rabszolga. Az őseink a vérükkel fizettek, hogy egy élhetőbb világunk legyen, mi pedig a verítékünkkel fizetünk, hogy 100 és 100 év múlva, egyszer mindenkinek jó legyen. Sajnos ez az ára.
2013. márc. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Ember,küzdj és bízva bízzál!
2013. márc. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Miért ne lehetne jobb? Az, hogy most nem jó, az semmit nem jelent. A történelemben már sokszor volt mégrosszabb és mindig javult a helyzet egy idő után. Ez most ugyanolyan, át kell vészelni és készen kell állni arra, hogy amikor lesz tényleges lehetőség fordítani a kockán, akkor tudja mindenki a dolgát.


A másik meg az, hogy azért ez messze nem élhetetlen még. Elég csak a keleti szomszédunkra, mondjuk Ukrajnára gondolni ahol aztán tényleg nagy szar van, de még ott is túlélik az emberek valahogy.

2013. márc. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
én is úgy látom, hogy nem lesz jobb.
2013. márc. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

"Más is úgy látja, hogy Magyarországon reménytelen a helyzet és soha nem lesz már jobb?"


Nem.

2013. márc. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Van aki úgy látja, van aki nem. Én úgy látom hogy rajtunk múlik nem máson. Ha az államra várunk hogy munkahelyet teremtsen, fejlesszen, neveljen, stb akkor nem lesz jobb. Nem lehet mindig másokra várni, az állam csak a keret, tartalommal nekünk polgároknak kellene megtöltenünk azt.


Itt van ez a hóhelyzet pl. Mindenki ezerrel posztolja a "hol vagy Viktor az M1-ről, miért nem ásol ki minket" kezdetű szöveget. Mintha a politikusoknak személyesen kéne kiásni bárkit is.

Amíg nem kezdünk el máshogy gondolkodni és nem mindig a másikra várni addig nem lesz jobb a helyzet.

2013. márc. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%

"Digo válasza:



Butaságokat írsz.

Sajnos az államnak kell megteremteni azt a légkört amiben érdemes vállalkozni. Itt vagyok pld én! Van tőkém van szakértelmem, csak piac nincs ahová termeljek. Amíg ez nem fog változni addig 1Ft-ot sem fektetek be, mert nem akarok bukni.


Kb enny.


Jahh, és nem az adón múlik hanem a keresleten.

2013. márc. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Minden generáció, azért küzd, hogy jobb legyen. Sajnos ez utópikus eszme, sosem lesz globális szinten jó lét.
2013. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem pesszimizmus, senki részéről sem, hanem reális megállapítás.
2013. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

"Itt vagyok pld én! Van tőkém van szakértelmem, csak piac nincs ahová termeljek. Amíg ez nem fog változni addig 1Ft-ot sem fektetek be, mert nem akarok bukni."


Ezmiez? Mi az, hogy nincs piac ahova termelni tudnál? Ember, az exportról hallottál már? Magyarország az EU tagja, egy 500 milliós piacra termelhetnél! Ha neked ez nem elég, akkor nem tudom, hogy mekkora piac kellene neked!

2013. márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!