Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem osztjuk ketté ezt...

Miért nem osztjuk ketté ezt az országot? Egyik Dunántúl lenne Pannónia, ott liberális nyugati kultúra lenne. Másik meg Hunnia Duna-Tisza közzel és Tiszántúllal együtt. Ott jobbik és fidesz tervei szerint lenne az ország irányítása. Nem jobb ötlet?

Figyelt kérdés
Szerintem nem lenne annyi konfliktus.

2013. márc. 20. 11:09
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
én támogatom az ötletet, sztem jó ez így! Kelettel sztem úgyse lehet mit kezdeni, és ők is elismerik, hogy a fejlettségbeli szakadék óriási mondjuk egy Győr-Sopron vagy Nógrád között.
2014. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Meg a nagymari piccsajjat akard a szulovarosomat, Gyort a liberalis szennybe tenni.

Legyen a tietek mondjuk Szeged (bocsanatot kerek a szegediektol), kb az az egy hely van ahol nyertetek.

2014. nov. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
vártam már ezt a "liberális szenny" -féle beszólásokat, csak tudnám, ki mégis hogy képzel el akár egy jogállamot csupán liberalizmus nélkül ... ez azért jó kérdés, igaz? vagy ha meg nyíltan nem kell jogállam, akkor mondjuk ki!
2014. nov. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:

"...csak tudnám, ki mégis hogy képzel el akár egy jogállamot csupán liberalizmus nélkül ..."


Egy történelemtanár mondta, hogy az itteni "liberálisok" nem liberálisok, hanem libertinusok.

És hogy nem a szabadságot akarják, hanem a szabadosságot.


Szerintem amit ők akarnak, annak semmi köze sincs a jogállamhoz.

2018. jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

igen, ez is ismerős maszlag. de túl banális és túl elcsépelt :(

mellesleg nem sok köze van a valósághoz

2018. jan. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!