Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem osztjuk ketté ezt...

Miért nem osztjuk ketté ezt az országot? Egyik Dunántúl lenne Pannónia, ott liberális nyugati kultúra lenne. Másik meg Hunnia Duna-Tisza közzel és Tiszántúllal együtt. Ott jobbik és fidesz tervei szerint lenne az ország irányítása. Nem jobb ötlet?

Figyelt kérdés
Szerintem nem lenne annyi konfliktus.

2013. márc. 20. 11:09
1 2 3 4
 21/35 Antimod ***** válasza:

"Mellesleg vajon miért nem működött pl Ny-és K-Berlin szétválasztása?..."


Berlint nem ideológiai alapon, hanem területi alapon osztották ketté.

De ha sohasem azt nézzük, hogy mi az, ami összeköt, hanem azt, hogy mi választ el egymástól bennünket, akkor gyakorlatilag a végtelenségig, miniállamokra lehetne szabdalni az országot. Azt gondolod, a Jobbikon vagy bármely más párton belül nincsen véleménykülönbség? Vagy éppenséggel hatalmi harcok? Hol lenne a folyamat vége?

2013. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 Pro Patria ***** válasza:
34%

Utolsó: pontosan ezt írtam nemrég, március 15-e alkalmával. Még a közös ünnepeinket sem tudjuk együtt megtartani. Ellenségént tekintünk egymásra, nem úgy, mint akik mind ugyanazért a célért küzdenek, csak más-más úton.

Kérdező, te pedig csak azért, hogy a melegségedet kiélhesd, hány darabba akarod még osztani ezt az így is szétdarabolt országot?

2013. márc. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
28%

"Még a közös ünnepeinket sem tudjuk együtt megtartani. "


Ez nem az emberek hibája, hanem kedves vezetőinké és annak ellenzékéé. Szerintem politikust nemzeti ünnepen maximum a délelőtti zászlófelvonáson kéne látni, ugyanúgy, mint augusztus 20-án.

2013. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
14%

Jó ötlet ,itt a liberális nyugaton a cigány legyilkolhat, közben meg több segélyt kap mint én a fizetésem.

Itt amúgy is minden külföldi, földek, gazdaság stb

Ha felszólalsz náci vagy.

2013. márc. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
74%
A jobbikosok nagy része revizionista, nem hogy felezni akarja az országot hanem visszaállítani a trianon előtti határokat. Egyébként ha te nyugaton akarsz élni szia. Ki tart vissza? Ne az országot akard elfelezni csak hogy neked jó legyen!
2013. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
4%
Hogyne! Rakjuk tele szeretett Győrömet nagytőkés zsidókkal, tolvaj cigányokkal és mocskos b.zikkal! A kevés becsületes zsidó és cigány jöhet.
2013. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 populistafiu válasza:
szerintem már épp eléggé feldarabolták Magyarországot 1920-ban, nem kell tovább folytatni
2013. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
45%
Ásd el magad! A jobb ötlet az lenne, hogy neked és az hozzád hasonlóknak újra megnyitni az OPNI-t! :D
2013. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Már volt ilyen a Romai Birodalom idején a "limes" vonala Duna volt.Ettől nyugatra Pannonia,keletre a Barbaricum volt.

Aztán jött Attila isten ostora,és a hunok mindent átrajzoltak.

Az ötlet régi-új.Nem vitt előre semmit sem.Itt állunk ma.

2013. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

"Már volt ilyen a Romai Birodalom idején a "limes" vonala Duna volt.Ettől nyugatra Pannonia,keletre a Barbaricum volt.

Aztán jött Attila isten ostora,és a hunok mindent átrajzoltak."


Csak én érzem úgy, hogy ennek a hasonlatnak semmi értelme sincs a kérdést tekintve?

2013. jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!