Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor az MSZP az MSZMP...

Most akkor az MSZP az MSZMP utódja?

Figyelt kérdés
Mármint azt halottam, hogy kb ő a jogutód ők "örökölték" az MSZMP vagyonát meg ilyenek. Van valami nyilatkozat vagy kijelentés arról, hogy az eszméiket is tovább szeretnék vinni vagy sem? Nem tenne jót az MSZP-nek valami névváltás?

2013. márc. 22. 22:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
19-es de az volt a kérdés hogy az mszp a komcsik tehát az mszmp utódja-e, na megválaszoltam, az a komcsik utódja!!! igazi komcsi az összes, de mára komcsiliberálissá váltak. pont olyan hikálok mint voltak!
2013. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Pro Patria: Sajnos a pontos határozatot nem találtam meg, de rengeteg oldalon megtalálhatod azt a mondatot h "kisz nem a demisz jogutódja" erről van bírósági ítélet. Ebből következik, hogy sem az mszp nem jogutódja az mszmpnek, mert ugyan azt a módszert használták, és a demisz által szerezte meg a vagyont az mszp. Ha tényleg jogutód lenne nem kellett volna ennyit szervezkedni hanem átírják a tulajdont és kész. Erről mai napig mennek a perek, mert csak vagyon ellopása miatt volt szükség fent tartani a jogfolytonosság látszatát. De nincs kedvem az egészet leírni, mert nagyon kacifántos az ügy. Párszor el kell olvasni, hogy felfogja az ember. Olvass utána ha érdekel.
2013. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!