Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Neked mi a véleményed a...

Neked mi a véleményed a cigányokról?

Figyelt kérdés
Én a magam részéről egy cigányon kb 2 másodperc alatt meglátom, hogy milyen. Akin látom, hogy normális azzal semmi gondom ez kb 1%. Ha látom, hogy tipikus kötekedő cigány akkor elfog a gyűlölet, a félelem és felidegesítem rajta magam. Ezt nem tekintem rasszizmusnak az egyik legjobb barátom is cigány. Nem a cigányokat gyűlölöm, hanem azt az embert akit látok benne. Ti hogy vagytok vele?

2013. márc. 23. 19:37
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
48%

Én is egyből fel tudom ismerni a "jobbik" fajtákat.

Tiszta ruhában járnak,tiszták ,nem beszélnek akcentussal ,az öltözködésük sem cigányos.

Elég hamar fel lehet ismerni.

2013. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
17%
Úgy,hogy ezt a kérdést nagyon hamar törölni fogják:).....
2013. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
67%

KB.3másodperc alatt fel lehet ismerni a helyzetet, főleg ha ugy kezdi,"nincs egy cigid/tüzed tezsvérem""mennyi az idő barátom"


Integrálhatatlanok,benne van a vérükben.

2013. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Nem ez alapján ismerem fel őket. Egy sokkal árulkodóbb dolog van lényegtelen hány éves vagy mibe van. Ez a tekintet.
2013. márc. 23. 19:45
 5/37 anonim ***** válasza:
92%

Az, hogy okkal vagyok előítéletes.

Egy étteremben dolgozom. Az utóbbi időben nagyon megnőtt a lopások száma, elsősorban turistáktól lopnak.

Visszanézve a kamera felvételeit kiderült, hogy az esetek 100 SZÁZALÉKÁBAN cigányok voltak az elkövetők. A főnök szólt is, hogy figyeljünk rájuk. Egyik nap bejött két cigány fiú az étterembe, nem vettek semmit, csak ültek, és megint csak a jól bevált taktikájukat alkalmazták, azt, hogy elkezdtek észrevétlenül közeledni a turisták felé. Szóltam a főnöknek, és figyeltük őket. Megkérdeztük, segíthetünk-e, mert fogyasztás nélkül nem ülhetnek itt, erre felpattantak és elkezdtek kamuzni, hogy hát ők amúgy megbeszéltek ide egy találkát stb. Aztán érdekes módon mégis elhúztak. Utána visszaküldtek két cigány csajt, bejöttek és egyből azt kérdezték, "mi itt a legolcsóbb cucc". Magyarán ők se enni jöttek. Ki is pateroltuk őket is. Ez csak egy csepp a tengerben.

Azt már nem írom le, mi a véleményem arról, mikor 100 ft-ért gyilkolnak meg idős embereket, mert nem tűrné a nyomdafestéket.

2013. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kéne törölni feltehetnék egy kérdést pl a németekről vagy bárkiről is...
2013. márc. 23. 19:46
 7/37 anonim ***** válasza:
77%
Inkább nem írok semmit ha nem akarom, hogy bannoljanak. :)
2013. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
74%

Nekem az a véleményem,hogy a legtöbb sajnos kötekedő és bűnöző életet él,de van köztük KEVÉS normális rendes tisztességes ember is,tisztességesebb mint néhány magyar.

Úgyhogy nagyjából amit a kérdező leírt, egyetértek.

2013. márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
70%
Nem voltam előítéletes, amíg össze nem kerültem egy olyannal, aki rendesnek látszott. Hát, nem volt az... Azóta ha sötétebb bőrű egyént látok, már félek.
2013. márc. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
88%
Utálom őket.
2013. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!