Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki kimondja nyíltan,...

Ha valaki kimondja nyíltan, kendőzetlenül, hogy mi folyik ebben az országban, az miért gyűlölködés?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne az? A kérdés csak az, hogy ki az, akinek adsz a véleményére. Mert ha adsz annak a véleményére aki ellenségnek tart téged, az öreg hiba.
2013. márc. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Nem gyűlöletkeltés, és ez nem csak hazánkra, hanem az egész világra érvényes. Csak az emberek elszoktak az igazságtól, mert elég nekik a felszín, még akkor is, ha abban szemernyi igazság sincs.


Viszont fontos, hogy az igazság kimondása ne legyen érzelmektől átitatott. Valahogy így : "Mondd ki finoman és világosan az igazságot; és hallgass meg másokat, még az egyszerű és tudatlan lelkeket is; nekik is megvan a saját történetük."


/Ismeretlen szerző/

2013. márc. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bumbi02 ***** válasza:
100%

Az nem baj ha valaki kimondja mi folyik itt, csak a stílus nem mindegy.


A kutyák harapnak.

Ezek a mocskos dög kutyák mindenkit megharapnak, és agyon kéne lőni mindet.


Remélem érződik a kettő közt a különbség.

2013. márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem teljesen tudom mire gondolsz de pl a cigányság problémáiról hazánkban nem lehet beszélni.


A börtönben származás, etnikai adatokat nem lehet kiadni, de még készíteni sem. Aki fiatalkorú és szül egy két gyereken annak, a családi helyzete, származása nem kerül nyilvántartásba. Stb


Ezeket meg sem lehet említeni miközben komoly problémák. De nem csak a cigánysággal kapcsolatban van ilyen.

2013. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utólsó: Szerintem ezt nem az alapján kell eldönteni, hogy a média vagy a politikusok mit mondanak/gondolnak, mert ők nyilván így reagálnak, de amíg nyugaton egyszerű ember és egyszerű ember nem mer erről egymással beszélni, addig itt minden további nélkül megteheted a nélkül, hogy a társadalom kirekesztene nézeteid miatt. Én már beszéltem sok külföldivel és hidd el, ez jött le nekem.


Sőt szerintem nyugaton azért olyan csekély ennek a képviselete, mert sokan nem merik felvállalni nézeteiket félve a kirekesztéstől. Itt ettől nem kell tartanod, mert itt nem alapvető elvárás, hogy igazodj ahhoz, amit nyugaton politikailag korrektnek hívnak. És ezért szerintem Magyarországon ponthogy sokkal többmindent kimondhatsz, mint a nyugati országokban.

2013. márc. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert a szegény cigányokat mindenki csak bántja:(
2013. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!