Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi alapján fasisztázzák,...

Mi alapján fasisztázzák, nácizzák az emberek a Jobbikot?

Figyelt kérdés

Konkrét tényeket szeretnék olvasni, és nem csak olyanokat, hogy "XY ezt mondta és ez így is lejöhetett és ha így értelmezzük..."


Konkrét tényeket, miért náci párt a Jobbik!


2009. szept. 19. 13:02
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
32%
Hát persze-persze... Érdekes, linket, forrást nem adtál. _Általánosságban_ meg bárki mondhatja, hogy a jobbik náci, a maszop komcsi, a szadesz zsidó, az lmp vegetáriánus.
2009. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen egyetértek az elsővel én is így vagyok. Úgy gondolom van egy egészséges nemzeti öntudatom, programjukat olvastam, embereket viselkedési kultúra és nem származás alapján ítélem meg. Persze, szoktam olyat mondani, hogy elegem van a cigányokból, meg utálom őket, stb. és akkor rassista vagyok rögtön, pedig a normális cigányokkal semmi bajom, nem kollektívan utálom mindet, csak a bűnözőt. Egyszerűen ezt így szokták mondani, pl. hogy "megvertek a cigányok", stb. és akik rasszistáznak azok azt ez alapján teszik. Igen, lehet, hogy nem a legszerencsésebb így fogalmazni, de akkor sem az van mögötte, hogy dögöljön meg az összes. És az elvakult nácikat is ugyanannyira "szeretem", mint a bűnöző cigányokat, mégis Jobbikos vagyok.
2009. szept. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
67%

Mert fogalomzavarban szenvednek. Jó példája ennek sok előttemszóló. A kérdésben ez szerepel: "Mi alapján fasisztázzák, nácizzák az emberek a Jobbikot?"


Erre sokan elkezdenek arról beszélni hogy a Jobbik utálja a cigányokat. Ez már hülyeség, de ezt most hagyjuk.


Tehát tegyük fel hogy a Jobbik tényleg utálja a cigányokat, tehát rasszista, de még az sem teljesen mert akkor még sok más népet is utálna. De oké, mondjuk hogy a Jobbik rasszista.


Már csak az a kérdés, hogy jön ide a fasizmus, illetve nemzetiszocializmus? Elárulom: Sehogy!


A nemzetiszoc. és fasizmus ugyanis sok más ideológiai elemet is tartalmaz, nem csak a rasszizmusból áll. A Jobbik esetében csak és kizárólag nacionalizmusról beszélhetünk, a nacionalizmus és a nemzeti szocializmus, illetve fasizmus pedig rengeteg dologban eltér.


És attól már végképp tekintsünk el, hogy mivel Magyarországon vagyunk, a Jobbik maximum hungarista párt lehetne.

2009. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
83%

Nem szeretem a cigányokat(közöttük vagyok kénytelen élni,a lakásom eladhatatlan épp miattuk.ajvédők?Érdekli valamelyikőtöket esetleg egy olcsó lakás a gettóban?Lehet ide költözni és innen védeni őket).Egyáltalán nem szégyellem.

Azok nácizzák a jobbikot,akik nem kénytelenek a retkek között élni.Na meg beszopják a néphülyítő által szajkózott dumákat.

2009. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
74%
Én is tudok ajánlani, rezsi költséggel az Oroszlányi Petőfi udvar mentén. Na onnan mondják, hogy nincs cigánybűnözés. A legjobb barátom, aki cigány, és akivel jobbikos párt tagságival rendelkezünk, szívesen fogadjuk az ilyen hülyéket.
2009. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
42%

talán azért, mert a jobbik tagjai részéről pl. ilyen nézetekkel találkoznak:

(a következő idézetek, egy fórumból lettek elmentve. eze a fórum nem politikai, hanem kimondottan szakmai, tv szerelők értekeznek rajta szakmai kérdésekről, és időnként - talán pihenésképpen...- kissé el- el zsidózgatnak és cigányozgatnak.

a magát zozó- nak nevező egyén egyébként aktív gárdatag, és lekes propagálója a jobbiknak...)

**********************

Zozo:

Gondolom, emberszabású cigányállat volt, mint tudjuk, ezeknek most több joguk van, mint a munkából élő becsületes embereknek, de remélem hamarosan eljön az idő, és kiirthatjuk ezeket az élősködőket. Egyre sincs szükség ebben az országban, vagy takarodjanak innen, vagy tanuljanak meg ember módjára élni, vagy pusztuljanak az utolsó szálig.

Ma már ebben az országban alanyi jog lopni, főleg ha rézbőrű az illető.

Zozo:

Valami elkerülte a figyelmedet...

Ezeket az állatokat megölik, majd a kukába dobják. Nem eszi meg senki. Csak megölik őket, mondjuk ki nyugodtan, a zsidók. Biztos ez valami nagyszerű vallási móka náluk.


Edőcs Laci:

Nem értem én ezeket a zsidókat. Nem tanultak semmit a holokausztból? Ott folytatják ahol akkor abbahagyták, a vallási fanatizmusuk folytatódik. A végén meg csodálkozni fognak amikor a holokauszt2 bekövetkezik.

Ne csodálkozzanak, mert ők ássák meg önmaguknak a sírjukat folyamatosan.

*****************

sok- so oldalon keresztül tudnék még idézni a fórumból- akár még ennél is durvább véleményeket.

ezek után mégis miért kellene azon csodálkozni, hogy nem kevesen nevükön nevezik őket:

bizony, nácik és fasiszták.

tudod, van egy mondás:

ha valami úgy néz ki, mint egy kacsa, úgy hápog, mint egy kacsa, úgy úszik, mint egy kacsa, akkor az a valami- kacsa.

ha valaki náci eszméket vall, azt nem lehet másnak nevezni, mint ncinak.

2009. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
86%

Az emberek éhenhalnak, több százezernek nincs munkája, a többi a f@szát veri,a politikusok kilopják a szemünket, de itt egynéhány embernek az a problémája hogy egy párt náci/rasszista/fasiszta/kirekesztő/szélsőséges.


Akkor mondok neked újat: a többi párt pedig mind héber(bérenc)


És mit szólsz a korábban MSZP-szavazó Tomcathez ?

Tudod, bombagyár.hu.

Akkor ezek szerint az MSZP rasszista,antiszemita párt.

2009. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
82%

Kedves utolsó előtti, az, hogy a szavazók mit gondolnak, közel sem feltétlen vág össze azzal, amit a párt hirdet. A felsorolásod a hamis általánosításnak nevezett érvelési hiba.

A kacsás hasonlatodra: attól, hogy én azt mondom, hogy féllábú, leszbikus néger vagyok, és szentül meg vagyok erről győződve, még nem leszek ténylegesen is az. Vagyis az, hogy te hogyan értelmezel egy adott jelenséget, még közel sem jelenti azt, hogy az a jelenség ténylegesen úgy is létezik.

2009. szept. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
44%

"...az, hogy a szavazók mit gondolnak, közel sem feltétlen vág össze azzal, amit a párt hirdet..."

de azért elég jó korelációt mutat...

nehezen képzelhető el, hogy valaki pl. lelkesen hirdeti a lila párt nézeteit, majd a sárga pártra adja a szavazatát.


"A kacsás hasonlatodra: attól, hogy én azt mondom, hogy féllábú, leszbikus néger vagyok, és szentül meg vagyok erről győződve, még nem leszek ténylegesen is az."

valóban- a te meggyőződésed nem tesz azzá.

de, ha egy kívülálló azt látja, hogy hiányzik a fél lábad, a fiúk körül sündörögsz és ráadásul fekete vagy, akkor joggal gyanítja, hogy te egy féllábú, meleg néger vagy...

2009. szept. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
32%
A jobbik egy iszonyatosan szűklátókörü buta társaság. ez az én véleményem.
2009. szept. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!