Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi alapján fasisztázzák,...

Mi alapján fasisztázzák, nácizzák az emberek a Jobbikot?

Figyelt kérdés

Konkrét tényeket szeretnék olvasni, és nem csak olyanokat, hogy "XY ezt mondta és ez így is lejöhetett és ha így értelmezzük..."


Konkrét tényeket, miért náci párt a Jobbik!


2009. szept. 19. 13:02
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
36%

"Mi alapján fasisztázzák, nácizzák az emberek a Jobbikot?"


A szavazói dicsőítik Hitlert (nézz körül ezen az oldalon), zsidóznak, cigányoznak. Azt mondják, hogy "Hitler jó ember volt", "Hitler félmunkát végzett" stb.


És fölösleges a szőrszálhasogatás azon, hogy a cigányozás nem fasizmus. Nem is az: de a rasszizmus és Hitler kedvelése együtt tág értelemben náci szimpátiákat sejtet. Nem beszélve arról, hogy a rasszizmus mindenképpen szélsőség, ellentétes az alkotmány szellemével. Akkor is, ha nem nácizmushoz kapcsolódva lép fel.


A Jobbik a hivatalos kiadványaiban nem fog az "orkok" és a zsidók alacsonyabbrendűségéről vagy kártékonyságáról cikkezni, ugyanis ekkor a pártot betiltanák. Éppen ezért a Barikád sem fog ilyen cikkeket közölni. Ez a Kurucinfó dolga ebben a szerkezetben. A Kurucinfó megírja mindazt, amit a jobbikosok gondolna, de amit hivatalosan nem képviselhetnek.


Honnan lehet tudni, hogy a Kurucinfó a jobbik igazi hangja? Onnan, hogy az olvasottsága többszöröse a "mérsékelt" Barikádénak. Éppen ezért értelmetlenség a Barikádra mutogatni amellett érvelve, hogy a Jobbik nem antiszemita és nem rasszista, vagy nem náciszimpatizáns. A Barikád csak a legalitást biztosító kirakat. Az igazi üzeneteket, amik hatnak a Jobbik szavazótáborra, a Kurucinfón lehet olvasni.

2009. szept. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
74%

Nekem már kezd a bakancsom tele lenni ezzel a "jobbikos vagy tehát h*lye és náci is" dogmával. Ilyen alapon az SZDSZ szavazótábora b*zikból, rasszista cigányokból, és uszító zsidókból áll. Az MSZP táboráról inkább ne is beszéljünk.

Majd ha szó szerint azt olvasni a Jobbik programjában, hogy "Összegyűjtjük a cigányokat", akkor majd lehet itt bégetni náci és rasszista dolgokról.

A mostani kommunista (értelmiségi és keresztény gyűlölő, ergó rasszista) és liberós (heteroszexuális ellenes és a kisebbségi bűnözést pártoló, ergó szintén rasszista) ténykedésnek köszönhetően, talán olyan fényes jövő elé nézünk?

2009. szept. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
41%

"Majd ha szó szerint azt olvasni a Jobbik programjában, hogy "Összegyűjtjük a cigányokat", akkor majd lehet itt bégetni náci és rasszista dolgokról."


A Jobbik programjában sosem fogsz ilyet olvasni, mert akkor másnap betiltanák a pártot, és az egész "mozgalom" eltűnne.


Viszont a legútszélibb rasszizmust olvashatod a Kurucinfón folyamatosan. Úgy zsidóznak és cigányoznak, hogy Goebbels belepirulna, Goebbels világnézete ugyanis árnyaltabb volt annál, mint ami kurucéknál megjelenik.


A jobbikosok a Kurucinfót olvassák. A Kurucinfó a Jobbikot sztárolja. Az MSZP-t szocionistázza és hazaárulózza. A Fideszt zsideszezi. Akkor kiknek a lapja? A jobbikosoké. Az, hogy ami ott van, az nem olvasható a Jobbik programjában: gyáva maszatolás. Olyanfajta jogászkodás, amit az ember nem várna ezektől az állítólag "bátor" emberektől.

2009. szept. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
86%

Mit is kellene tenni a zsidókkal!

Ja leteríteni a kabátom hogy azon járjanak a saját hazámban és lopjanak csaljanak a mai elittel összefogva abból a pénzből amit többek között én is befizetek?

Lásd : Sukoró.

Ha te ezt választod csak tedd, de nekem ne ugass be ha nevén szólítom az elkövetőt hogy zsidó!

Mert nem vagyok rasszista csak elegem van ezekből az esetekből. És ha annyira színpatikusok ezek az emberek akkor add el a házad és úgy támogasd őket de ne az én pénzemmel. OK

2009. szept. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
82%

És az Alkotmány szellemével összeegyeztethető,hogy a cigányok(nyugodtan lehet ezt a szót használni,ők is így nevezik magukat)ölnek,lincselnek,rabolnak,mindent megengedhetnek maguknak?

És az,hogy a mi pénzünkből tenyésztik őket?

Hogy normális,dolgozó embernek kell rettegni a hordáiktól a saját hazánkban?

2009. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy nem lepődtem meg a válaszokon. Direkt kiemeltem, hogy konkrét TÉNYEKET akarok hallani, és nem csak azt, hogy "azért mert egy szimpatizáns ezt mondja" vagy "szeritem a jobbik szűklátókörű bagázs"... Hát még ha ez így is van, legalább egy részük biztosan jobban tud szöveget értelmezni, mint akik beírtak ide - tisztelet a ritka kivételnek.


Ismét azt tapasztaljuk, hogy azok az emberek, akik elítélig az előítéletességet stb, pont azok az előíéletesek pl.: mert a félmillió szavazójuk között van ezer tényleg náci, azért az egész párt az. Mert azt mondják páran, hogy utálják a cigányokat.... Fantasztikus válaszok!


Megy az összemosás a kurucinfoval... Azért, mert a kuruc a jelenlegi pártok közül a Jobbikot tartja "támogatásra alkalmasnak" még nem jelenti azt, hogy az ő lapjuk. És nem a jonbbikosok felelősek azért, miket írnak és milyen formában. A legtöbb ember -köztük én is- azért olvasom, mert értesülhetek olyan dolgokrók, amiket az RTL-ben fél év után sem hallanék, és nem azért, mert az alpári stílus a zsánerem.


Megtehetném, hogy indítok egy oldalt, amin hűen kiállok a egy párt mellett, és az összes többit a sárgaföldig szapulom nem épp kulturlt stílusban... Ettől kezdve az én oldalam annak a pártnak az oldala lenne? Ezt azt jelentené, hogy én vagyok annak a pártnak a szócsöve?


A kuruc a Jobbikot is lefikázza, ha olyan van ami nekik nem tetszik. Volt már rá példa nem egyszer.


Nem kaptam választ a kérdésemre azoktól, akik ilyenekkel vádaskodnak. A másik oldalról köszönöm az okfejtéseket.

2009. szept. 20. 19:15
 27/50 anonim ***** válasza:
50%

"Direkt kiemeltem, hogy konkrét TÉNYEKET akarok hallani, és nem csak azt, hogy "azért mert egy szimpatizáns ezt mondja""


"előíéletesek pl.: mert a félmillió szavazójuk között van ezer tényleg náci"


A Kurucinfót napi 50-100 ezren olvasák. Ez TÉNY.


Az, hogy jobbik szimpatizánsai habzó szájjal zsidóznak és cigányoznak, TÉNY.


Az is TÉNY, hogy a kurucinfót sokkal többen olvasák, mint a barikádot.


Az is TÉNY, hogy a kurucinfó a jobbikkal szimpatizál, tehát TÉNY, hogy a kurucinfó fejezi ki leginkább a jobbikos közvéleményt.


Az is TÉNY, hogy a kurucinfó tele van zsidózással és cigányozással, valamint náci-nosztalgiával.


Az is TÉNY, hogy Hitleren nosztalgiázni nácik szoktak, alsóbbrendű fajokról értekezni többnyire nácik szoktak, és mindenben zsidó összeesküvést látni szintén a nácik szoktak.


Ennyi TÉNYt figyelmen kívül hagyni vakság. Vagy pedig szándékosan tettetett vakság, vagyis az álszent, képmutató hazudozás egy formája.

2009. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
86%

A kurucot azért olvassák ennyien mert megírja amit más nem.

A cikkeik közül a cigánybűnözésesek a legolvasottabbak, ezt ők is bevallották.Ha nem lenne rajta cigánybűnözés + politikusk szennyeseinek kiteregetése + kettős mércés cikkek akkor tényleg csak az a pár ezer neonáci-hungarista olvasná.


Mellesleg 50-100 ezer náci lenne akkor az egész országban ?Nem mindenki szélsőjobbos aki olvassa a kurucot.

Pl én is sokat olvasom a Zindexet, pedig távol áll tőlem ez a héberliberális "életfelfogás" amit az Index hirdet.

2009. szept. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
54%

"Mellesleg 50-100 ezer náci lenne akkor az egész országban ?Nem mindenki szélsőjobbos aki olvassa a kurucot."


A Jobbikra 300 ezer szavazatot adtak 2009. június 7-én. Kik? Azok, akik sohasem olvasnak Kurucot? A Jobbik egész kampánya a cigánybűnözésről szól. A Kurucinfónak, írod, ez a legolvasottabb szekciója. Az összefüggést csak az nem látja, aki úgy akar tenni, mintha nem látná.

2009. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:

Utolsó! Először is a Jobbikra júni 7-én több mint 400 ezer szavazatot adtak, nem 300 ezret. Kicsit nagy a különbség.


Másrészt azért, mert valaki belátja, hogy van cigánybűnözés és szeretne sokkal több mindent tudni (nemcsak azt amit bemondanak az rtl klubon) az egyből rasszista náci? Vagy hogy gondolod?


Én nem vallom magam nácinak sem rasszistának. Szoktam olvasni a kurucot, nem az alpári stílus és zsidózás miatt, hanem azért, mert ők a legnaprakészebbek. Azért nem a barikádot stb-t olvasom, mert a kurucon mindig minden sokkal hamarabb van rajta.


De hát ezek szerint aki kurucot olvas az mind náci... Gondolom, a sok nagymama is egy büdös náci. Érdekes szemlélet lenácizni 400 ezer embert....


Az egyik válaszoló által felsorolt "TÉNYekre" inkább nem mondok semmit, mert észrevehetné magától is, hogy ezek nem tények... Illetve valamilyen szinten azok, de nem bizonyítják konkrétan azt, hogy a Jobbik, maga a párt (és nem külön-külön a szavazók egyesével nézve) miért náci...


Ha köztudott lenne, hogy a Jobbik szavazók jelentős része (mondjuk 1-2 ezer helyett 300 ezren) ténylegesen nácik, akkor megértem, hogy rásütik ezt a jelzőt. De bocsesz, én személy szerint ott mozgok közöttük, és állíthatom, hogy a többség NEM náci. Tehát ne általánosítsunk és ne legyünk már előítéletesek, hiszen fordítva ha cigányok az alanyok azt egyből rasszistázzátok! Tehát gondoljatok arra, amiket általában ti (nem mondom, hogy mindenki) hirdettek: Nem minden cigány olyan, ne általánosíts! Fordítsuk meg: Nem minden jobbikos olyan, ne általánosíts!


Továbbra is javaslom, hogy olvassunk egy kicsit, mit is jelent nácinak lenni, hogy rendbetegyük a zűrt a fejünkben.

2009. szept. 21. 19:00
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!