Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai miért szervez tüntetést...

Bajnai miért szervez tüntetést a fidesz székház elé? Miért pont húsvétkor?

Figyelt kérdés
Megértem, hogy nem ünneplik a húsvétot, de akkor is ízléstelen, hogy ünnepnapon politikától legyen hangos a sajtó ..

2013. márc. 29. 20:12
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
24%
Te csak tudod.:)
2013. márc. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
43%

A fenti neked szólt.


"17. Bajnainak meg az USA vezetőségének ugyanazok a főnökei.Nem csoda hogy támogatják, hogy egységes liberálfasizmus legyen mindenütt."

2013. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Én kérek elnézést, azt hittem vasárnap lesz márc. 30. (úgy mint legutóbb)

Akkor nem is érdekel a történet, akkor biztos sokan kifognak menni. Kíváncsi vagyok mennyi embert sikerül megmozgatni az ellenzéknek .

2013. márc. 29. 21:28
 24/39 anonim ***** válasza:
34%

"Kíváncsi vagyok mennyi embert sikerül megmozgatni az ellenzéknek ."


Hát, ha nagyon "összefognak", még a végén talán 150-200-an is lehetnek. De mint látjuk, a baloldal nem tud/akar összefogni, így borítékolható a Fidesz győzelme, sőt még akár egy újabb 2/3-ad is! (A baloldal még kicsiben sem képes összefogni, lásd az időközi választást a múlt héten! MSZP-s jelölt a E2014-es ellen, meg fordítva, illetve LMP-s jelölt mindkettő ellen+egymás heccelése, ami a Fidesz jelöltjének nagy arányú győzelmét jelentette.)

2013. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező! ismered az ÁCS mondást? kétszer mérünk egyszer vágunk. :)
2013. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

nem vágtam én semmit se... Csak szeretném "vágni"^2 a dolgokat, azért gondoltam, hogy megkérdezem mi hogy merre! A válasz még mindig nem kielégítő.

Ha a milla szervezi a tüntetést, akik az együtt2014nek a tagjai, akkor miért nem lehet azt mondani, hogy ott van mögötte Bajnai is?

Közös párt koalícióról nehéz lenne, azt mondani, hogy nincs közük egymáshoz, de mind1 is részlet kérdés ...

[link]


Ha a kdnp szervez egy tüntetést, akkor nyilván ott van mögötte a fidesz... Nehéz lenne letagadni, álszent dolog lenne .

2013. márc. 29. 21:57
 27/39 anonim ***** válasza:
83%

[link]


"A közgyűlésen döntöttek arról, hogy a Milla civil szervezet marad, nem indul a választásokon, de elfogadja, ha tagjai politizálnak."

2013. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Értem. Van olyan millás vezető, aki nem politizál?
2013. márc. 29. 22:11
 29/39 mustafa33 ***** válasza:
0%
mert hallott valamit bizonyos húsvéti locsolkodási szokásról, nem tudja hogyan is kell, de gondolta így majdcsak meglocsolják őket és ráadásul a fidesz számlájára.
2013. márc. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
76%
Nem húsvétra, hanem a Fidesz alapításának 25. évfordulójára szervezték. Amit meg én szent ünnepnek nem neveznék.
2013. márc. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!