Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai miért szervez tüntetést...

Bajnai miért szervez tüntetést a fidesz székház elé? Miért pont húsvétkor?

Figyelt kérdés
Megértem, hogy nem ünneplik a húsvétot, de akkor is ízléstelen, hogy ünnepnapon politikától legyen hangos a sajtó ..

2013. márc. 29. 20:12
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ennek több köze van a Fidesz megalapításának 25. évfordulójához, mint a Húsvéthoz.
2013. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
2013. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
69%
Álszent az egész Fideszes banda, rettegnek Bajnaitól ezért tüzzel vassal a lejáratásán munkálkodnak.
2013. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Nekem azzal van bajom, hogy ünnepnapkor van ... Van ennek egy megmagyarázhatatlan szentsége, amit azért nem szokás átlépni . Én nem vagyok hívő, de vannak hagyományok, ez egy békés nyugodt ünnep ... miért kell politizálni?


Vannak olyan ünnepek, amikor forradalmat szabadságot munkát ünneplünk, akkor belefér az ilyesmi.

Azzal se értek egyet, hogy reklámnak használják ezt a köztéren lecsücsülök és elvisznek a rendőrök ... Benne vagyok a híradóban 2-3 percig még beszélhetek is magamról ... majd kifizetem az 50 ezret, mint valami hirdetési költséget.

2013. márc. 29. 20:42
 15/39 anonim ***** válasza:
89%

Húsvéti politizálásból Orbán mutatott példát, amikor kitalálta, hogy húsvétkor kell életbe léptetni az új alaptörvényt, mert az Krisztus feltámadásához hasonlóan a nemzet feltámadását szimbolizálja. Tehát pont Orbán Viktor volt az aki keresztény ünnepeket átpolitizált.


De azzal, hogy Bajnait teszed ezért felelőssé már eleve hiteltelenné válik a kérdés is, mert erre semmi bizonyíték nincs azon túl hogy a hír tv bemondta.

2013. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
14%
Bajnai egy semmirevaló ember.
2013. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
78%
Akiről a legnagyobb országok vezetői elismeréssel beszélnek az neked semmirevaló ember, hagyjad már magad ember! holvagy te ehhez a szinthez? :)
2013. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Nem sikerült megmagyarázni, hogy miért kell pont ezen a hétvégén tüntetni, de ennek ellenére remélem nyugodt napunk lesz ...

Ha már szóba jött a hirtv, valóban nem független. A fidesz székház foglalója, rendszeresen felszólal a milla tüntetésein .

https://www.youtube.com/watch?v=7q_7hQL-Wlw

2013. márc. 29. 21:19
 19/39 anonim ***** válasza:
0%
17. Bajnainak meg az USA vezetőségének ugyanazok a főnökei.Nem csoda hogy támogatják, hogy egységes liberálfasizmus legyen mindenütt.
2013. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem Bajnai szervezi!


2. Húsvét vasárnap és hétfőn van! Szombaton nincs!

2013. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!