Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jogos félni valóm...

Szerintetek jogos félni valóm van ettől?

Figyelt kérdés

Az országot pár éven belül elhagyják:

-Tehetséges művészeink.

-Tehetséges tudósok, mérnökeink.

-Tehetséges középiskolások akik Európai egyetemre mennek vagy dolgozni mennek.

-Megalázott munkanélküliek, rokkant nyugdíjasok, akiket megalázó módon egy közmunka programba tettek be.

-Roma származásuk egy része.

-Bal, Liberális, Zöld párti emberek.

-Kis nyugdíjasok és melegek.


S maradna ebben az országban egy kevéske 2-4 milliós jobbos ember. Akkor azt hinnétek hogy jobb élet lenne?



2013. márc. 31. 17:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
11%

Itt az oldalon rengeteg elvakult cigányvédő liberális van.


Szidták a cigányokat, erre a liberális, nem is ismered fel a cigányokat.

Akár hogyan is őket védik.

2013. márc. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11%

Ja , elég sok a cigány imádó , én is észrevettem.

A rózsadombi villából könnyű írogatni.


Majd hogyha lemegy Avasra vagy Tiszabőre egy kis tapasztalat szerzésre , akkor megtudja mi is az a rasszizmus.

2013. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
8%

@22:32: A szélsőségek sosem jók, de valahogy agresszívebb megnyilvánulásból mégis a jobb oldalon van több. (Legalábbis itt az oldalon olyan jobboldalival nem sokkal találkoztam, aki anyázás, zsidózás vagy cigányozás nélkül le tudott volna írni egy indoklást egy adott válasz mellett.)


22:36, 22:38: Vicces dolog, hogy ha valaki nem szidja a cigányokat, akkor egyesek kapásból cigány védőnek/imádónak titulálják.

A probléma, amiért szólni szoktak (többek között én is), hogy ha valaki kapásból az EGÉSZ cigányságot akarja elküldeni/kiirtani és hasonlók, pusztán csak a származása alapján.


Nem a származása/vallása/bőrszíne alapján kellene megítélni másokat, hanem a tetteik alapján.

Igen, lehet jönni azzal, hogy "de a cigányok között sokkal több a bűnöző". Oké, de ebből rögtön az következik, hogy mind az?


Ezt már páran fejtegették itt, hogy az igazán szegény rétegben jellemző leginkább a bűnözés és igen, a cigányok nagy része ebbe a rétegbe tartozik. EZÉRT is kerül a statisztikákba annyi, általuk elkövetett bűntett, de aki szintén hasonlóan él, ugyan ezt csinálja, még a magyarok is, bármennyire is hitetlen, csak kevesebben vannak.


Valószínűnek tartom, hogy most páran le fognak ezért pontozni és talán megkapom én is, hogy cigány védő vagyok, pedig nem, csak pusztán én képes vagyok az embereket a származásuktól függetlenül megítélni.

(Ééés még annyit hozzátennék, hogy Miskolc, Debrecen és Mátészalka környékén kisebb falvakban is töltöttem el elég sok időt, mielőtt valaki azzal akarna visszavágni, hogy nem találkoztam még cigányokkal...)

2013. ápr. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
9%

8 as 9 es válaszóéó . Pedig Mérnők két se könyü elhejzkedni ó ha eghyonapba egyszer hinak interjura .De akor is azal utasitanak ell hogy pálya kezdő vagyok nincsenek ojan ismim aik fel tudnának veni marad a hoszaob ut.


Utolsó én nem bánám ha az őszes cigányt fel lógatnánk egy fára . Pusztán a genetikai szenyezés elkerülése véget is .

Viszont ez felveti a kérdést hogyan ugy meg csinálni hogy nem süjedjunk polgárháburos viszonyoba mivel nem hagynánk csak ugy a cigók tehát kivitelezhetetlen a ki irtásuk vagy ki teelepitésűk.

Amugy liberálisnak tartom magam et még nem zárja ki hogy utáljam a cigányokat. A liberálisok minden EMBERT egyenlőnek tartanak . A rasszisták szerint az EMBER szine FEHÉR . vagyis hol a probléma két eszme kőzt?

2013. ápr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

@07:57: Ha minden embert egyenlőnek tartasz, akkor a cigányokat miért nem?

Inkább ne tartsd magad liberálisnak.

2013. ápr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
16%
Az ember szine FEHÉR.
2013. ápr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
9%

"A probléma, amiért szólni szoktak (többek között én is), hogy ha valaki kapásból az EGÉSZ cigányságot akarja elküldeni/kiirtani és hasonlók, pusztán csak a származása alapján. "


Pusztán származása miatt?

Azért ,mert félünk kimenni az utcára, lopnak ,gyilkolnak, a cigányok, jó neked te még nem tapasztaltad meg a cigányok viselkedését.


Hát úgy könnyű ,hogy nem velük élsz, én itt élek velük.

2013. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!