Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Észrevettétek ti is, hogy a...

Észrevettétek ti is, hogy a Jobbik szinte csak akkor szerepel a híradókban, amikor negatív színben kell feltüntetni őket?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 18:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
41%
Még így is túl sokat szerepelnek, ahhoz képest, amilyen komolytalan és Európába nem való társaság.
2013. ápr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
63%
Valóban, eddig nem lehetett őket pozitív színben látni sehol, érdekes.
2013. ápr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
59%

Ezt mindenki vágja.

Ez csak egyvalamit jelent!

Félnek tőlük;)

2013. ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 A kérdező kommentje:
Bezzeg az országrablók, hazaárulók úgy vannak feltüntetve, mint a ma született báránykák.
2013. ápr. 4. 18:33
 5/76 anonim ***** válasza:
60%

1. válaszoló.


A cigányok sem Európa valók.


Mond meg , hogy mi való Európába?

A mecsetek?

2013. ápr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 lindmayer ***** válasza:
68%

ha a származási hely számít, akkor mi, magyarok sem vagyunk Európába valók...

ez így van, észrevettem, ahogy a fideszt is az atv-n és az mszp-szdsz-t a hirtv-n

2013. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
41%

"Mond meg , hogy mi való Európába?

A mecsetek?"


A jobbik szerint igen, mivel teljesen arab mániások.


Én se szeretem a cigányokat, mert megloptak már milliószor, de a jobbik képes sokszor akkora baromságokat cselekedni, totális káosz lenne Magyarországon.

2013. ápr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
74%

Igaz.Szinte csak,de azért volt már rá egy két alkalom hogy kommentár nélkül közvetítettek jobbikos politikusokról.A pártot el akarják lehetetleníteni,ez érthető.A legtöbb tv.nek baloldalhoz kötödő tulajdonosai vannak ezért nem lehet elvárni hogy pont ők fognak pozitív hozzáállást gyakorolni a párttal szemben.

Magyarországnak a nemzetközi baloldal nem tudja megbocsájtani már a Fidesz kétharmados többségét sem nemhogy a Jobbik jelenlétét a parlamentben.Az MSZP nek és a hozzá hasonló pártoknak csak addig demokrácia a demokrácia ameddig mindenki úgy cselekszik és azt mond amit ők jónak tartanak. Ha valamelyik párt a magyarok érdekeit szeretné védeni a belső vagy a külső ellenséggel szemben azonnal idétlenül náciznak ,fasisztáznak,nyilasoznak stb.

2013. ápr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 Adrenalin ***** válasza:
68%
Hiába szavaztok le, igaz amit írtam. Ha a média támadja, akkor csak jók lehetnek nekünk.
2013. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
73%

Erről beszéltem én is.

Fáj nekik az igazság és félnek!:)

2013. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!