Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti hogy kezdenétek hozzá egy...

FGergelyM kérdése:

Ti hogy kezdenétek hozzá egy "Új Magyarország" létrehozásához?

Figyelt kérdés

Egy fecske nem csinál nyarat, de sok fecske nem félhet a héjától sem.

Nem lázadok, nem szeretek politizálni(nem is értek hozzá), nincsenek hatalmi vágyaim, stb...

De egyre jobban hatalmába kerít az érzés-gondolat, hogy valamit tenni kell.

Ti hogy fognátok hozzá egy "jobb-életért" mozgalom elindításához, amivel újraalkothatjuk az egész magyar alkotmányt-kormányzási rendszert-gazdaságot-ipart?


Ezzel a kérdéssel az a célom, hogy egy kultúrált közösségi eszmecserét indítsak el.


Ididóták kíméljenek.

Várom a hozzászólásokat.



#újmagyarország
2013. ápr. 6. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"egy kultúrált közösségi eszmecserét indítsak el"


Az a gond, hogy akkor bizony rossz oldalon jársz, a válaszok többsége valószínűleg nem fog ebbe a kategóriába esni.


Én amúgy úgy kezdenék, hogy az eddigi politikai elitet váltanám és új, tényleges szakértőket kerítenék.

Majd ezek után jöhetne az állami cégekben és intézményekben is a "tisztogatás", hogy ténylegesen elhivatott és hozzá értő emberek maradjanak/legyenek ott és nem csak a rokonok.

2013. ápr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Új fajta demokráciával ,amely eltér a nyugat típusú demokráciával.

Én a demokráciát teljesen másképp építeném fel ,úgymond nemzeti demokráciát csinálnék.


Laissez-faire rendszert vezetnék be.Ez ideális gazdasági rendszer , viszont még sehol nem valósították meg.


Az alkotmányt nem engedném módosítgatni.


Liberalizálnám a fegyvertartást,olyanra ,mint Svájcban, az önvédelmi törvényekhez pedig texasi múzsát hívnék.

2013. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én kiparancsolnám az embereket az utcára, de mindenkit. Az aggastyántól, a pólyásig. Nőket, férfiakat, gyerekeket. Nem kell ide éhségmenet, zsidóüldözés, nácizás, magyargárdázás. Csak néma embertömeg, a Parlament elé, folyamatos embertömeg, ugyanis a hatalom ettől fél. Az össznépi hallgatástól. A "jobb-élet" pedig ott kezdődik, hogy elfogadom a másikat, és nem tűröm, hogy felülről lázítsanak.
2013. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Építenék egy szép nagy hypó gyárat.Elkezdeném fehéríteni az országot.Legyen az gazdasági vagy emberi oldal. Érted tisztelt kérdező? Vagy ez is idióta válasznak minősül számodra?
2013. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak: Nem idióta válasz, értem a lényegét, csak tömören szólt a válaszod.

Várlak a tömegbe, változtassuk meg együt a helyzetet.

jössz?

2013. ápr. 6. 15:48
 6/13 A kérdező kommentje:

a mai magyar erkölcsöt kell totálisan átformálni.Én rengeteg változáson mentem keresztül-készen állok a folytatásra.

Ti is készen álltok???

2013. ápr. 6. 16:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon propaganda íze van a mondanivalódnak,nem valódi ember érződik mögötte inkább fizetett írogató. Habár ez én véleményem.
2013. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

w3dzz-nek:

Átlagos dolgozó ember vagyok, 3 gyerekes apuka. Nem szántam propagandának, nem fizet nekem senki ezért. Laikusként próbálok kezdeményezni, viszont azt sem tudom, merre induljak el, de valamit tenni szeretnék.Egyedül nem megy.


Ez az oldal nem a legmegfelelőbb hely erre.

Javasoljatok, ott folytatjuk.

privát címeket cserélhetünk...

2013. ápr. 6. 17:18
 9/13 A kérdező kommentje:

Túl elrugaszkodtam...

Maradjunk a véleményeknél, a feltételezéseknél, a szebb jövőt álmodók meglátásánál...

2013. ápr. 6. 19:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Hianyzik az osszefogas,sokan a masikban ellenseget latnak,emiatt is sokat vesztett mindig a magyarsag.
2013. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!