Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar baloldali liberálisok...

A magyar baloldali liberálisok mikor fogják beismerni, h egy kalap sz*rt nem ér a cigánykérdéssel kapcsolatos politikájuk és ők tehetnek arról, h idáig fajult a helyzet?

Figyelt kérdés

Lehetőséget kaptak, h kipróbálják magukat, h bizonyítsanak.

Erre kezdésnek a fejüket a homokba dugták, majd elkezdték a segélyt világba osztani meg mindenféle pozitív diszkriminációs törvényt, rendelkezést hozni, aminek egyértelműen az az eredménye, h szarnak bele a cigányok és élősködnek.

Mielőtt elkezdődne az okoskodás, annyit mondok "Kanada"

Rem ezzel le is zártam a még meg nem kezdett vitát arról, h a cigányok mekkora "áldozatok" és a csúf magyarok tehetnek mindenről.

Szal a poénkodást hagyjuk...



2013. ápr. 9. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
sose
2013. ápr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

Nem fogják beismerni.

Az MSZP?Hogy is ne , arról híresek hogy beismernek ilyen dolgokat.

2013. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%

Soha!

És sajnos a vadabbja, pontosan ezért nem látja át hogy ma már sajnos szocializálódási probléma elsősorban, ami aszerint kell kezelni. Ugyanis ha a szocializálódási problémát megállapítjuk, egyből meg áll a felelősségük.

2013. ápr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem itt az a baj, hogy mit tehetsz? Nem sokat, az egyetlen valamelyest járható út, hogy valahogy berendezni őket a társadalom soraiba, de az vagy 2 generáció mire látszatja lenne és mocsok sok pénz, ami nincs. A segélyezés, meg ilyesmi a gondoskodó állam része, mindenhol van. Nem utasíthatod ki a lakosság majdnem felét. Te mit tennél kérdező?
2013. ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4


De ezekkel a módszerekkel , semmit nem érnek el , semmi felzárkózást.Azért , mert nincs motiváció ,nincs visszatartó erő.


Jóval szigorúbb módszerekkel lehetne belőlük csak embert faragni.

2013. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Soha. A politika nem az a terület, ahol el szokás ismerni, ha hibáztak.
2013. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Igazán liberális párt még egyáltalán nem létezik Magyarországon.

Az MSZP-nek köze nincs kb a liberalizmushoz...



A "problémát" pedig ezzel és az ehhez hasonló kérdésekkel továbbra is ott látom, hogy külön kiemeli, hogy a cigányok így a cigányok úgy.

Miért kell faji alapon megítélni egy csoportot?

A bűnözést úgy ahogy van fel kell számolni, nem csak az oly közkedvelt cigány bűnözést takaró dolgot, hanem MINDET.

2013. ápr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%

7. Miért kell faji alapon ítélni?


Volt amikor nem ítéltem , aztán amilyen agymosott liberális voltam, volt amikor csak az egyén számított , jól rá is fáztam vele.


Soha nem bízok meg cigányokban és nem is fogok.

Támogatom a teljes szegregációt.

2013. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

"Miért kell faji alapon megítélni egy csoportot?"


Ha egy cigánysoron gyakorlatilag nincs olyan család ahol valamelyik rokon ne ült volna a sitten, és a magyarországi cigányok hihetetlenül nagy száma bűnöző, akkor ezt hogy lehetne megfogalmazni? A magyar állampolgárok bűnözők, vagy a cigányok bűnöznek? Ha magyar állampolgárokat írunk, az személy szerint engem sért, mert én is az vagyok, de nincs egyetlen kihágásom sem. Szerintem bőven helytálló, hogy a cigány képesség döntő hányada bűnöző. A liberálisok pedig soha de soha nem fogják beismerni, hogy az elképzeléseik nem csak itthon, de sehol máshol nem működnek. Harcuk értelmetlen és szánalmas.

2013. ápr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, h nem vágod miről beszélsz.

A cigánysággal az a baj, h nem csak h bűnöz, de lusta is egyben.

Mutass egy országot, ahonnan nem hajintották ki őket???!!!

Egyébként tényleg kész vicc, h a "értelmiségi" libsik nem veszik észre, h full hülyének nézi őket mindenki:D

2013. ápr. 9. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!