Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is úgy gondolja, hogy a...

Más is úgy gondolja, hogy a magyarok általában túl sokat "arcoskodnak" és ez az egyik legfőbb probléma az országban?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem, mintha egy csapat csimpánz között élnék, akik ahelyett, hogy leülnének, megbeszélnék, hogy mit kellene tenni, hogy jobb életük legyen és aztán szervezetten cselekednék azt, amire közösen jutottak, de nem, inkább azzal vannak elfoglalva, hogy a péniszüket méregetik egész álló nap és akkor veri a mellét az a csimpi, akinek nagy van és szívatja azt, akié kisebb. Nálunk is pont ezt csinálja a lakosság, csak itt a pénisz mellett van még mell, ház, kocsi, pénz, Iphone, telefon, ruha, cipő, stb.


Nem tudom, hogy máshol ez van-e, de én ezt vettem észre...



2013. ápr. 10. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nemcsak a magyarok ilyenek, hanem az egész emberiség. Nagyon rossz irányba tartunk.
2013. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az lehet, csak nekem a magyarság tűnik fel, mivel itt élek. :)
2013. ápr. 10. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az arcoskodással van a gond, hanem hogy nincs mögötte semmi... némelyik olyan sötét, ha elrepül mellette egy holló, az tuti villámlásnak tűnne...

És bocsika, de itt senkit nem érdekel, hogy jobb életünk legyen... itt jó élete van pár embernek és ennyi, a többiek magasról le vannak....

2013. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen
2013. ápr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tisztázni magunkban, hogy elsősorban emberek vagyunk és csak másodsorban magyarok.
2013. ápr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
+1
2013. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gelazso ***** válasza:
Igen a magyarok "arcoskodnak" és nem nagyon teljesítenek.
2013. ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!