Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A cigányokat annak idején...

A cigányokat annak idején milyen jogon irattuk a nevünkre? Mi alapján kapták meg az állampolgárságot amit pl egy Ausztriába befogadott török soha vagy nagy nehezzen tett le? Tettek vizsgát a magyr történelemből?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 18:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*magyar
2013. ápr. 11. 18:39
 2/13 A kérdező kommentje:

ma 18:40


Tanultál te történelmet?Ideje lenne neki állni és kicsit kutakodni,mert ha neked a nyilasokkal kezdődött a magyar történelem akkor van mit tanulnod még..

2013. ápr. 11. 18:42
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Akkoriban másként működött.


A magyarokat már akkor megfertőzte a liberalizmus és befogadtak mindenféle jöttmentet.


Meg Romániában rabszolgának tartották a cigányokat és ide "menekültek" sajnos.

Maradtak volna ott.

2013. ápr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Az állampolgárság, mint jogi fogalom nem is létezett, amikor ők betelepültek. Érted, kasmackó?
2013. ápr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, ki engedte be őket ilyen nagy számban, de nem tudom megbocsátani neki ezt a súlyos hibát. Nagyon boldog ország lennénk, ha ezek ott maradtak volna Indiában.
2013. ápr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ma 18:49



Nekem úgy van kérlek szépen,hogy tiszteségesen dolgozom és tanultam,úgy ahogy a szülein a nagyszüleim és a dédszüleim.Akik építették a hazát és nem romboltak,gyilkoltak és vertek,vágták el idős emberek torkát 500 ft-ért még akkor sem amikor ínységes idők voltak.

2013. ápr. 11. 18:51
 7/13 anonim ***** válasza:
12%

"A cigányok többsége hamarabb itt volt mint a nyilas zászló alatt masírozó hobbinácik. Ezen az alapon."


Menj tentikélni, de addig amíg az ápolók rád nem zárják az ajtót!

2013. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Hát egen a besnyőkkel kezdődött a betelepítés!Azt a ganyé esványt meg kéne kérdezni tettek e vizsgát magyar történelemből!Ja hogy még nem volt Magyar történelem?A cigányokat a Teréziának kellett volna vizsgáztatni legkésőbb!
2013. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért tudni illenék hogy az európába betelepülő cigányok abban az időben szakmákat foglalkozásokat terjesztettek hoztak magukkal.Azért Kovács Lakatos Kolompár a nevük mert őseik ezeket a szakmákat űzték akkor!
2013. ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Dick Esmen ***** válasza:

"Nem tudom, ki engedte be őket ilyen nagy számban"


Luxemburgi Zsigmond

2013. ápr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!