Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik népszavazási kezdemén...

A Jobbik népszavazási kezdeményezését az OVB elutasította a parlamenti pártok és a külföldi politika nyomására. Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
A népszavazás az lett volna, hogy ahol a család adóforintból él, és ezen családból vagy családokból a nem nagykorú gyerek bűnöző, vonják meg a családtól segélyt, mert a szülők felelősek a gyerekeikért. Ez logikusan azokra vonatkozott volna, akik adóforintokból élnek. Ha már eltartja magát, legalább ne támadjon az eltartóira. Én egyetértek és egyetértettem volna kezdeményezéssel. Ti mit gondoltok?

2013. ápr. 13. 21:29
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
A 800 ezer felső becslés volt.
2013. ápr. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Elég fals becslés. Ennél jóval több van sajnos...
2013. ápr. 16. 06:37
 33/36 anonim ***** válasza:
Nincs. Max. Borsodban érezhetik úgy néhányan.
2013. ápr. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Gondolom a Rózsadombról is így látják. De attól, hogy te olyan környéken élsz, ahol nincsenek, vagy csak kevesen vannak, attól még ez tény. 1 hét Borsod megyében, és sírva rohannál haza anyucihoz. Szerencsére az ilyenek, mint te, kevesen vannak.
2013. ápr. 16. 07:41
 35/36 anonim ***** válasza:

Én nem a személyes tapasztalataimból, hasraütéssel mondok statisztikai adatokat. A romák számát ennyire becsülik. Ez a 800 ezer így is lényegesen több annál, mint ahányan be is vallják, hogy romák.


Mellesleg vidéki vagyok, és az érettségi a legmagasabb végzettség, ami a családunkban van ÉS dolgoznak is vele. Továbbá egy kisebb cigánytanya mellett jártam el nap mint nap általánosba.


Felesleges folytatni a "vitát" (veszekedést), úgyis koholsz a végén valamilyen ürügyet magadnak, hogy ne kelljen figyelembe venned az ellenvéleményt. Úgyhogy ki is szállok azzal a megjegyzéssel, hogy a rózsadombi ficsúrozás nem jött be.

2013. ápr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
A hazug ellenvéleményt? Fejezzük is be, nem kívánom neked, de amikor a kedvenceid megtámadnak téged, vagy a családodat, nem fogod őket ennyire védeni. Az meg már a pláne, amikor majd 10-20 év múlva több cigány lesz, mint magyar.
2013. ápr. 16. 14:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!