Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják ennyien Gyurcsán...

Miért utálják ennyien Gyurcsány Ferencet?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 15:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%

mert valakit utálni kell, hogy felelőst találjon a legtöbb ember a nyomorára (itt a példa fentről egy hozzászólásból: "(Meg "fölvágott" a gazdagságával) " ... nem, nem vágott fel, ha csak az nem felvágás, hogy a fizetését sem vette fel, illetve jótékonysági célra utalta)


Gyurcsánnyal találkoztam, szerintem pszichikai eset, viszont nagy koponya (ugyanez nem mondható el Orbánról ... mármint a koponya)


utálják az öszödi beszédért, mert ügyesen meglovagolták az ellenfelei (minden értelmes ember tudja, hogy választást úgy lehet nyerni, ha szépeket hazudnak ... a probléma az volt, hogy Gyurcsány ezt ki is mondta - igaz, az övéi közt - és ezt valakik nyilvánosságra hozták )


utálják 2006 balhéjáért ami röhejes, de erről megtartom a véleményemet


és utálják azért, mert Viktor azt mondta, hogy utálni kell

2013. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%

"Szerintem egy karizmatikus egyéniség, aki úgy leverte Orbánt egy vitában, mint a sz@rt. Ma is leverné."


Hát igen. Nem csoda, hogy Orbán kerül minden nyilvános vitát vele. Meg minden ellenzékivel. :)

2013. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%

"Amikor egy ország miniszterelnöke bevallja, hogy végig hazudtak"


És aki be sem vallja, és még most is a képünkbe hazudik? :)

2013. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 dickharta ***** válasza:
9%

ez a gyurcsány egész életében politikusnak készült. pontosan megvannak tervezve a mozdulatai. észrevehető. jól beszél! de nem azt mondja amit gondol,hanem amit hallani akar a nép. tipikus poli típus politikus! én ezért szeretném,ha eltűnne már az annyába. meg azért,mert ott brüsszelben magyarország érdekei ellen cselekszik. annyira le akarja járatni ott ezt a másik 'fenegyereket' (akit én még mindig tiszta szívűbbnek gondolok. bár ezen kívül kevés erénye van),de nem veszi észre,hogy mennyit árt közben.

úgyhogy gyurcsány takarodj!

2013. ápr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Dick Esmen ***** válasza:
18%

1.Bevallotta(még ha csak a sajátjainak is)hogy hazudott.Ez a politikában öngyilkosság.

2.2006-ban engedélyt adott a futballhuligánok(egyébként minden demokratikus országban alkalmazott)szétverésére.

3.2010-es veresége után nem vonult vissza(legalább 4 évre).

4.Orbán még mindig retteg tőle(nem véletlen,az egyetlen igazi ellenfele)és szítja ellene az embereket.


Én nem utálom,de tényleg visszavonulhatna a politikától,mert többet árt,mint használ.

2013. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
26%
Orbán ámokot fut és ezt minden józan ember látja. Nem kell őt leégetni Brüsszelben. Megteszi ezt ő, saját maga!
2013. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 dickharta ***** válasza:

akkor itt is elmondom. nem kellene nekünk ennek a tetves eu nak megfelelnünk! ki kell lépni onnan minél előbb!

most már bizonyítva is van,hogy csak bukunk rajta pénzileg is!

2013. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#13

ez a tipikus hozzáállás.. ki mondta hogy Orbán igazat mond?

Mindkettő hazudozik, de ha valaki bevallja, attól nyomósabb indok már nem kell, hogy itt valaki feltegyen egy kérdést, hogy miért utálják ennyien Ferencet..

2013. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Az alatta jelentősen megnövekedett államadósság,őszöd,2006 októbere,elbaltázott politika,az ország eladása..

Igen,Orbán is hasonlóakat csinál,de attól még Ferinek nem kellett volna..

2013. ápr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

9es, azért azt tegyük hozzá hogy úgy könnyű valakit levitázni hogy populárisan hazudunk állandóan.

"Ne nevettsessen Orbán úr hogy gázár emelés..."

Lett is akkora emelés kicsit később hogy csak na, de érdekes mindenki elfelejtette.

Én megértem hogy nálunk ez a vitakultúra halva született ötletté vált, mivel ismétlem, úgy könnyű vitatkozni hogy hazudva folyton azt mondok amit az emberek hallani szeretnének, és le ígérem a csillagokat is.

Egy ilyen vitában egy tisztességes embernek esélye sincs egy Gyurcsány ellen, ő nagyon profi a beszédekben meg a hazudozásban, Orbánnak nem volt ebben akkora gyakorlata és szándéka sem hogy ebben "elverje" Gyurcsányt.

Bár ez a nép szégyene is hogy minket evvel a majomparádéval meglehetett venni, így utólag látszik hogy próbáltuk átvenni a demokrácia bizonyos eszközeit mint ez a vitakiállás, de hát a nép nem volt ehhez akkor még felnőve (és még most sincs), Gyurcsány meg tisztában volt evvel, és megetette a népet mint a cukros bácsi.

Utólag így visszanézve azt a vitát, kínosnak érzem hogy ezt hagytuk megtörténni, hagytuk hogy Gyurcsány ilyen rombolást végezzen, mézes-mázzal elfedve.


A kedvencem amikor a balosok megszólalnak hogy Öszöd az egy mestermű volt hogy bemerte vallani hogy hazudtak éjjel nappal ennek a idézem: "Qrva országnak".

És amikor visszakérdezek hogy na jó de ha a szavak jelentését nézzük, a végeredményt, akkor hiába mosdatjuk a szerecsent, ez akkor is egy olyan bűnbevallás volt, ami után nyugati országokban nem hogy lemondás, lámpavasra felkötés járt volna.

Most ez alapján ha én mint főnök ellopom a gyári melósok bérét és kiállok és bevallom, akkor számíthatok arra hogy a melósok azt mondják: ezz igen, micsoda bátor hogy így bevallotta, bízzuk még rá a pénzünket vagy még 4 évig.

Ügye hogy abszurd?

Na ez a valóság is pontosan ilyen abszurd, mert a Gyucsány is ilyen abszurd, nem hiába mondták rá sokan hogy valami baj van az agyában.

Ez a nép is megérdemli a sorsát ha vissza szavazza, mondom kicsivel nyugatabbra azért is lemondtak emberek mert nem tudtak megegyezni egy ügyben.

Nálunk ő meg szétlopta, eladósította az országot, le k.rvázta az országot, be is vallotta ezeket, szétvágta a gazdaságot,egészségügyet,oktatást és ügye a hab a tortán a 2006os események, szemkilövések, ártatlanok megveretése jelöletlen rendőrök által, és mindezek következményük nélküli elkenése.

És ennek ellenére itt Abszurdisztánban ez a lény politikailag még mindig életképes !

Még mindig védik, még mindig szavaznak rá, még mindig bent van a parlamentben !

Még mindig nem verte meg senki !

Még mindig nem számoltatták el !


Állandóan a nyugattal példálóznak, csak azt mindig elfelejtik hozzátenni hogy ugyanott Fletót ezekért már nem hogy politikailag halottnak tekintették volna, hanem valamelyik lámpavasra már rég felverték volna.

2013. ápr. 16. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!