Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megtörténhet, hogy majd az...

Megtörténhet, hogy majd az internet is cenzúrázva lesz?

Figyelt kérdés
Én ettől félek , hogy a Fidesz vagy az MSZP (mind a kettő hajlamos rá) cenzúráztatni fogja.

2013. ápr. 15. 20:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Megtörténhet. De szerencsére sem technikailag, sem jogilag nincsen olyan helyzetben egyik kormány sem, hogy ezt tökéletesen kivitelezhesse is.
2013. ápr. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem néztem tv-ben híradót, mert még a tisztának nevezett csatornákon sem lehetsz biztos benne, hogy ami elhangzik, az megfelel a valóságnak!

Az internet sokkal jobb hírforrás!

Kamu hírek itt is jelennek meg szép számban, de valahova mindenképpen felkerül az igazság is (csak találd ki, melyik az)!

Szerencsére a technikai különbségek miatt az internetet sokkal nehezebb cenzúrázni (bár nem lehetetlen)!

És rengeteg informatikai vállalat küzd is az internet szabadságáért, tehát a politikusok cenzúrázási törekvéseit ez is nehezíti!

2013. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem olvastátok az új Btk-t? Olvassátok el, vannak benne érdekes dolgok. Csak a Jobbik!
2013. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Az INTERNETET nem tudják cenzúrázni.....nézd meg, több milliárd szerverből áll össze az egész INTERNET remélem nem mondtam akkora hülyeséget...
2013. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Cenzúrázni csak úgy tudnak, ha pl lefoglalják az adott szervert... lást torrent:D és megszüntetik az adott domain oldalt..
2013. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
mégis megoldják Kínában is meg Észak-koreában, meg kitudja még hol. Blokkolni lehet oldalakat. Erre felállítanak egy nagy csoportot, aki csak arra kapja a lóvét, hogy blokkoljon oldalakat. De mondom, ez le van írva a hamarosan életbelépő új Btk-ban.
2013. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Joe Makepeace ***** válasza:

"mégis megoldják Kínában is meg Észak-koreában"


Ez pontosan így van! Itt is van olyan számtalan a You tube-on hogy kér felhasználókódot, vagy még inkább kiírja, hogy a Te országodban a videó már nem elérhető! Ilyesmi mehet ott is a "nem kívánatos" oldalakkal!


Az meg, hogy ezt az oldalt cenzúráznák azt nem gondolom, de ha az egyik előttem szóló feltette a kérdést, hogy a Magyar Politikai Baloldal miért "hazaáruló", és ezen csodálkozik hogy leszedték a baromságát, hát akkor ott gondok vannak...

Én szociáldemokrata vagyok, és Imádom MAGYARORSZÁGOT, jobban sokkal mint a nem ritkán roma Skinheadek, meg a Jobbikosok, akik inkább Iránban töltenének el néhány hét "vakációt", csak úgy tapasztalatszerzésből...

Egyébként is: fogalma sincs rengeteg embernek, hogy mit jelent a hazaáruló (ez max. hadbíróság, meg a Hágai nemzetközi Törvényszék előtt létező fogalom!

Ennek ellenére Magyarországon már gyakoribb kötőszó, mint a b**szd meg! Csak gratulálni tudok az összes észkombájnnak!

2013. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Innen is kicenzúrázták, amit írtam, pedig semmi olyan nem volt benne.
2013. ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Figy...

Ez nem csak baloldali dolog!

A jelenleg létező pártok közül szinte bármelyik kerül hatalomra, biztos lehetsz benne, hogy nem 50 év múlva nem lesz Magyarország, de már 10 év múlva sem!

Hiába alakulnak új, kisebb pártok, de a nagyoknál is mindegy, hogy fidesz, vagy mszp, mindegyik párt tagjai ugyanabból a mocsok társaságból vannak!

Ma itt tart az ország!

A roma népesség lassan többségben lesz, ha nincs már most is! Köszönhető ez a gyerekek száma után adott segélyeknek, és a magyar emberek menekülésének az országból!

Egyetlen megoldás van!

Gyökeres, radikális változás kell, és vérfrissítés a parlamentbe!

Ezeket a sz...házikat már nem érdekli, ha tönkre megy az ország, mert megszedték magukat! Nem egy politikusnak 2-3 nyaralója is van külföldön!

Lehúznak még, ameddig tudnak, aztán meg elmennek, és élik világukat!

Olyanokat kell beültetni, akik igazi hazafiak!

Akik azért segítenek az országon, mert szeretik az országot, és nem csak röhögve végig nézik a pusztulását!

Akik ha esetleg később meg is lopják az országot, először felvirágoztatják, hogy legyen miből!

2013. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Joe Makepeace ***** válasza:
Most hány Jobbikos, és Fideszes van (nem politikusra gondolok most, hanem szavazó) aki most jön azzal, hogy mocskos "kommunisták" (röhej ez a duma), aztán annak idején első között ment szavazni az MSZMP-re...
2013. ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!