Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki jelentkezik a magyarországi...

Vadkan01 kérdése:

Ki jelentkezik a magyarországi rendszer megbuktatására?

Figyelt kérdés
Most jött le annak az ideje, hogy ne csak pofázás menjen, itt az idő felszámolni korrupt rendszert és megsemmisíteni a belső ellenséget. Erős és bátor férfiak jelentkezését várom.

2013. ápr. 18. 11:55
1 2 3 4
 11/34 Antimod ***** válasza:

Szép próbálkozás, de amíg a világuralomra törekvő rendszer nem bukik meg, addig nem tudunk érdemi változást itt sem elérni. Kettőt szól az IMF, és vagy a kormány megy a süllyesztőbe, vagy a gazdaság.

Persze nem azt mondom, hogy tűrni kell, de fel kell ismerni a valódi ellenséget, és azt kell "kiiktatni" előbb, utána jöhetnek a bábok.

2013. ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
A múlt felszámolása mellett milyen jövőképet tudsz mutatni? Olyat, ami reális és megvalósítható. Nagyszájúak és korruptak minden rendszerben lesznek, tehát erre építve ne is ajánlj semmit...
2013. ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Moszad ügynök Bajnai is.
2013. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Shai-Hulud ***** válasza:

"ma is a alvó ügynök a parlament nagy része"

Igen, ezt a parlamenti közvetítéséken én is szoktam látni...

De a szünetre mindig felébrednek.

2013. ápr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Na most cselekedni akartok vagy lebeszélni saját magatokat, egész nap hőbörögtök, de amikor valaki csinálna is valamit, akkor azzal az a baj, ezzel meg az, de ha olyan nagy okosok vagytok, akkor mondjátok meg miért jobb az amit ti csináltok.
2013. ápr. 18. 13:51
 16/34 anonim ***** válasza:
Először is kellene egy olyan Párt amely ezt megbuktatná.De olyan nincs.
2013. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 Andizsuzsi ***** válasza:

"Igen, ezt a parlamenti közvetítéséken én is szoktam látni..."


Már látni se nagyon lehet. Valahol máshol alszanak.

2013. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Két ember jelentkezett, nincs több?
2013. ápr. 18. 14:32
 19/34 anonim ***** válasza:
Úgyse tudjátok megbuktatni ezt a rendszert! Ráadásul 2 emberrel semmire se mész! Először alapíts pártot, aztán gondolkozz ezen!
2013. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

T. kérdező!

"egész nap hőbörögtök, de amikor valaki csinálna is valamit, akkor azzal az a baj, "


Mások is csinálnak, csak tudják, hogy nem így kell, ahogyan te akarod. Talán 3 fő összejön majd.

2013. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!