Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az elkövető cigány, akkor...

Ha az elkövető cigány, akkor magyarnak számít. Ha viszont az áldozat cigány, akkor roma. Magyar állampolgárok lopják a kábeleket, de cigányt öltek meg Nagycsécsen. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Pontosan így. Sajnos ez van.
2013. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Pozitív diszkrimináció.
2013. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Ha a gyilkosságnak van némi faji töltete akkor szokták kiemelni hogy roma az áldozat.
2013. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

A faji alapú gyilkosság a ,magyarok részéről nagyon ritka , viszont a média faji alapú gyilkosságot csinál még az önvédelemből is.


Vagy írják ki mindig ,hogy roma vagy ne írják ki sose.

2013. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Hát, én c. vagyok (ha kiírom, fennakad a trágárság-szűrőn, ami önmagában is vicces), de azt tapasztaltam, hogy ez tényleg így van. Viszont azt is hozzáteszem, hogy többször találkoztam olyan hírrel a szélsőj.-s médiában, ami tudván tudtam, hogy nem igaz, konkrétan pl. a múltkor volt egy eset, mikor kötötték az ebet a karóhoz, hogy egy részeg c. követett el egy bizonyos bűntettet. És én tudván tudtam, hogy nem, mivel kórházban dolgozom, és a szemét ott detoxikálódott nálunk, és rohadtul NEM volt c. De ez csak egy példa. Szóval valahogy ez oda-vissza megy. Az az érzésem, hogy a kisebbséget és a többségi társadalmat tudatosan hangolják egymás ellen, sajnos. :( Addig sem azzal foglalkozunk, hogy milyen xar helyzetben van az ország.

Én azt tapasztalom, hogy a romák büdös parasztoznak, a magyarok büdös c.-oznak, oda-vissza, holott akár békében is lehetnénk egymás mellett. És lehet azt mondani, hogy ez a c.-k hibája, de egyébként nem teljesen. Nagyon sok olyan c. ismerősöm van, aki rohadt szívesen elmenne dolgozni, de hiába, mert egyszerűen nem veszik fel sehová. Van olyan ismerősöm is, aki teljesen jól szituált, tanult, és még elég dekoratív is, és mikor állásinterjúra ment, konkrétan megmondták neki, hogy romákat nem alkalmaznak. Na most én pl. marhára elítélem a bűnözést, de nekem mondjuk nincs gyerekem. De ha lenne, és nem tudnék neki enni adni, mert nem találok munkát, akkor nem tudom mit csinálnék, valószínű, hogy én is inkább lopnék, mint hogy elvegye tőlem az állam a gyereket, vagy ilyesmi.

És egyébként az a baj, hogy a legtöbb c. bűnözést - ami hozzáteszem, szerintem igenis létezik - az oláhc.-k követik el, ők azok, akik vaskos aranyláncokkal, meg Audival mennek segélyért, meg eladják a lányaikat, meg télen vastag zokni szoknyával meg papuccsal, és inkább leütnek egy öregasszonyt húsz forintért, minthogy dolgozni menjenek, stb., többnyire ők az ápolatlanok is -, és a nem oláhc.-k szívják meg az egészet, mert a magyarok nem igazán tudják, ki oláh és ki nem. Jó, a nem oláhc.-nak sem a tanulás az erőssége, de azért próbálnak legalább munkát keresni, vagy felveszik a közmunkát. Én így látom.

De egyébként azt mondom, hogy az lenne a legtisztességesebb, ha semmilyen esetben nem hangsúlyoznák ki sem az áldozat, sem az elkövető származását, mert ez csak arra jó, hogy tovább gerjessze az indulatokat. Akár a pozitív, akár a negatív diszkrimináció. Mi c.-k különben a pozitívnak sem örülünk annyira, mint azt sokan hiszik, én legalábbis a hátam közepére sem kívánom, és jó pár ismerősöm, rokonom így van vele.

De egyébként mikor a Nagycsécsen elkövetett gyilkosságról volt szó, akkor azért volt lényeges, hogy c.-t öltek meg, és nem magyart, mert az faji tisztogatás volt. Nyilván ha a származás volt az ok, akkor számít.

Na ezt jó hosszan kifejtettem. :) Lényeg hogy szerintem sem kéne ezt így csinálni, ez is csak az agymosást és az ellentétek gerjesztését szolgálja. Kötsssög média :)

2013. ápr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

22:40


Hallod kedves cigány válaszoló, te elég értelmesnek tűnsz. Te és a hozzád hasonló normális cigányok miért nem álltok ki a nyilvánosság elé és ítélitek el az állatiasan viselkedő cigányokat? Szerintem elég nagy sikeretek lenne a magyarok körében. Gondolok itt arra a vajdára, aki elkezdte hangoztatni pár éve, hogy a cigányok legnagyobb része igenis le van maradva párezer évet mentalitás terén. Lakatos Attilának hívják asszem. Miért nem csináltok valami szervezetet? Miért van az, hogy a magyarok rasszizmusa ellen ágáltok egyfolytában és véditek a rosszindulatú cigányokat?

2013. ápr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Mért akadna az fent hogy cigány vagy?
2013. ápr. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Jabocs, erre reagáltam:


"Hát, én c. vagyok (ha kiírom, fennakad a trágárság-szűrőn, ami önmagában is vicces)"

2013. ápr. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Mert a magyarellenes média szándékosan a cigókat védi.
2013. ápr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!