Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A devizahitelesek mikor...

A devizahitelesek mikor fogják megköszönni a hitellel nem rendelkező adófizető magyaroknak, hogy kifizetik nagyravágyásukat?

Figyelt kérdés
Én még nem hallottam egyetlen hitelkárosulttól sem, hogy megköszönte volna nekünk, hogy kifizetjük az adósságaikat, vagy legalábbis egy részét.
2013. ápr. 29. 12:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
54%

Én nem vagyok devizahiteles, de azért egy kicsit vegyél visszább az arcodból.

Én még nem hallottam tőled, hogy megköszönted volna a közvilágítást, az aszfaltutakat, a rendőrség, mentők, tűzoltók munkáját, és még sorolhatnám. Jóléti államban élünk, ami azt jelenti, hogy a befizetett adó egy részét azok kapják meg, akik rászorulnak. Aki bármilyen kedvezményt vagy segítséget kapott, biztos, hogy ezerszer hálásabb és ezerszer jobban megbecsüli azt a pénzt, mint az emlegetett cigányok.


No, de remélem elsétálok majd egyszer egy figura mellett, aki minden utcai lámpánál megáll egy percre, és megköszöni az államnak, az ország lakóinak és különösen nekem, a közvilágítás csodáját.

2013. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező! A véleményem rólad: Fuj!

Ki vagy Te? A Jóisten, hogy Ítélkezel? Ahogy az előttem szóló írta, Te mindent megköszöntél már amit kapsz az adófizetők pénzéből? Látszik, hogy a média által felkorbácsolt mesterséges hangulatkeltés és agymosás Nálad jól működik. Az én devizahitelemet nem Te fizeted, hanem én magam.

2013. ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Igazából csak azért tettem fel ezt a kérdést, mert a tegnapi mozi után maradt még egy kis popcorn, és kellett hozzá valami show. Egy ilyen kérdés pedig garantáltan hangulatot csinál :)
2013. ápr. 29. 15:26
 14/32 Csiß ***** válasza:
77%
Gratulálok hozzá..
2013. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
56%
Hát isteni a humorod!!! Orvos látott már?
2013. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Igazából nem volt teljesen céltalan, baromira érdekes így olvasni az emberek véleményét. Névtelen sokkal őszintébbek, és az igazságot írják. Személyesen sokszor nem merik felvállalni, nehogy megbántsák azt, akivel beszélnek.


Ez egy olyan dolog, amiben mindenkinek igaza van.


Az mondjuk nettó baromság, ha valaki a devizahitelesek megsegítését a közvilágításhoz hasonlítja.


Az én adómból is működik a közvilágítás, és az én adómból is finanszírozzák a devizahiteleseket. Más kérdés, hogy ez engem nem zavar, igazság szerint szétosztva mennyire jön ki fejenként? 100 forint? Egy ezres? Nem összeg.


Azt viszont csak remélni tudom, hogy ezek után a az emberek kétszer is meggondolják, hogy tényleg szükségük-e van hitelre, és hogy mi is szerepel az apróbetűs részben. Itt mindenki hibás.

2013. ápr. 29. 15:39
 17/32 anonim ***** válasza:
78%

Szóval akkor ez egy oktató jellegű kérdésfelvetés volt? Mi, akik nyögjük saját hülyeségünket, nem vagyunk vicces kedvünkben! Nem a Te kérdésed döbbentett rá, hogy mekkora marhák voltunk, amikor felvettük. Drága a tanulópénz az tuti.

Szerintem az egész ország megtanulta a leckét. Aki meg nem, hát azt valóban nem sajnálom én sem. Pedig én is devizás vagyok!

2013. ápr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Nem, nem is viccnek szántam. Mindenesetre érdekes olvasni a véleményeket. Úgy látszik, elég sokan vannak, akiknek elegük van már a témából, és nem csak ártatlan áldozatokként tekintenek azokra, akik rosszul jártak.
2013. ápr. 29. 15:54
 19/32 anonim ***** válasza:
33%
mert mit fizetsz? vagy kinek?
2013. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
10%
Aki úgy vett fel hitelt, hogy nem tudja fizetni azt mind tarkón lőném.
2013. ápr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!